Orientujete sa v tohtoročnej Superstar?

Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na Markíze a Nove sú už zverejnené. Ako to teda bude?

V poradí piata federálna Superstar sa nebude voči svojim predchádzajúcim sériám vonkoncom vymykať a pobeží aj podobne dlho. Čakalo sa, či tohtoročná šou sa neukončí skôr pre kolíziu s Majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji (sleduj MS v Dánsku ONLINE), napokon však všetko zostalo po starom. Veľmi atraktívne kastingové kolá teda zostali v programe a show tak prebieha ako v minulosti. Je potvrdené, že táto sezóna Superstar bude mať 5 odvysielaných finálových kôl. Tie sú vlastne akousi „výkladnou skriňou“ nádejných spevákov, hoci ich počet bol v minulosti aj dvojnásobný. Avšak optimalizácia nákladov (rozumej šetrenie) a vývoj diváckych preferencií smerom ku kastigovým kolám viedlo k okliešteniu počtu živých vystúpení, kedy o zotrvaní v súťaži už rozhodujú len a len diváci.

Superstar teda pobeží až do nedele 10. júna, kedy je na programe veľký finálový večer.  Ako to bude prebiehať? Vo finálových kolách začína 10 finalistov (5 chlapcov a 5 dievčat). Menej kôl znamená aj rýchlejšie vyradzovanie – v prvých troch sa totiž vyradia až dvaja účinkujúci. Vo štvrom kole vypadne už len jeden spevák/speváčka. Do takzvaného Superfinále sa tak dostane trojica najúspešnejších. Priamo v jeho priebehu sa zúži na dvojicu a stopnuté hlasovanie sa spustí odznova a finálová dvojica zabojuje o celkové prvenstvo.

Toto sú tohtoroční finalisti: Petr Borkovec, Bryan Gandola, Dominik Gerda (vypadol v 1. kole), Richard Chovan (vypadol v 1. kole), Jakub Pružinský, Aneta Horňáková, Adéla Kvitová, Tereza Anna Mašková, Karmen Pál-Baláž, Eliška Rusková.

Novinky zo sveta TV
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018
Nové vedenie Slovenskej verejnoprávnej televízie nepredĺži spoluprácu niektorým externým redaktorom televízneho ..
2.5.2018
Komediálne seriály sú v ostatnom období veľmi populárne a televízie prichádzajú neustále s novými produkciami. To isté ..
24.4.2018
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018