Nová televízia z dielne JOJ Group – prekvapivo už čoskoro na našich obrazovkách

Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na dokumentárne filmy a seriály. Konkrétne už od polovice augusta (utorok 15.8.2023) si tak budete môcť pozrieť  množstvo zaujímavých dokumentov z celého sveta v slovenskom jazyku. Ako sa bude nová televízia volať? JOJ Svet. Ale to už viete, pokiaľ ste si prečítali jeden znašich starších článkov zo ešte začiatku júna tohto roku.

Čo ale zatiaľ neviete je fakt, že JOJ Svet sa pokúsi prekvapiť ostatných televíznych hráčov a s vysielaním začne netradične už počas televíznej letnej „uhorkovej“ sezóny. A hoci cez prázdniny sú čísla sledovanosti prakticky vždy na minimách, JOJ verí, že nová doku stanica si svojich divákov nájde hneď od jej spustenia. My už vieme aký TV program JOJ Svet ponúkne už od úvodných dní vysielania. Hneď o šiestej ráno púť JOJ svet po našich televíznych obrazovkách začne seriálom História 360. Nasledovať budú prírodopisné seriály Preteky o život a Zázraky prírody. Pre fanúšikov záhad je potom pripravených Top 10 Secrets&Mysteries (Najväčšie tajomstvá a záhady). Už len heslovite spomenieme pár ďalších: Hodiny zúfalstva, Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené, Top 10 skvosty architektúry, Katastrofy v priamom prenose, Zbrane ríše zvierat. Prežiť v divočine…

Tematická stanica bude dostupná všetkým slovenským domácnostiam, ktoré sledujú televízne vysielanie prostredníctvom jednotlivých satelitných, káblových, IPTV a OTT operátorov. JOJ Svet tiež bude samozrejme súčasťou streamovacej platformy JOJ play (v balíku Premium).

Čo o novej stanici hovorí v tlačovej správe Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group?

Som hrdý, že práve televízia JOJ obohatí programovú ponuku o divácky žiadaný dokumentárny kanál, ktorý prinesie široké spektrum žánrov, priestor pre domácich tvorcov aj očakávanú pridanú hodnotu v podobe náučných programov…

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024