Od prvého apríla je tu nová streamovacia služba od Joj-ky

Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených programov – prichádza streamovacia služba JOJ play. Nová on-line platforma ponúka hlavne pôvodné seriály a relácie, reality show, ale aj filmy, detské programy a športové prenosy.

Ide o tisíce a tisíce hodín materiálu a podobne ako konkurenčný Voyo ponúka možnosť sledovať obľúbené seriály televízie JOJ v niekoľkodňovom predstihu. Nechýba však ani živé vysielanie samotných staníc JOJ, JOJ Plus, WAU, či filmového kanálu JOJ Cinema. Pre deti je pripravená špeciálna sekcia z detského kanálu Jojko, športoví fanúšikovia si môžu pozrieť aktuálne športové prenosy a záznamy zo stanice JOJ Šport.

Z množstva zaujímavých titulov spomenieme napríklad seriály ako Súkromné očko, Zostup a pád, Klondike, Epidémia, či Ukradnuté deti. Filmy Atlas mrakov, Greenland, Trhlina, ale aj klasiky ako je Jánošík, Na samotě u lesa, Postrižiny či Copak je to za vojáka. Nechýbajú ani dokureality show ako Geissenovci, ZacEfron nohami na Zemi a mnohé ďalšie.

JOJ play inak ponúka dva balíky – free verziu a Premium. FREE verzia je zadarmo a ponúka hlavne výber z produkcie televízie JOJ a živých kanálov Joj, Joj Plus a Wau. Plus je tam možnosť zakúpenia prémiových filmových titulov vrátane partnerského obsahu Mall TV. Naproti tomu Premium už ponúka plnohodnotný balík, ktorý zahŕňa prístup ku všetkým živým kanálom, to znamená JOJ, JOJ Plus, WAU, Šport, Jojka, JOJ Cinema, ale aj CS Film, CS Horror,CSMystery a CS History. Táto služba je samozrejme spoplatnená – štartovacia cena, ktorá platí počas prvých dvoch mesiacov apríl, máj 2,99 € sa následne od prvého júna zmení na 3,99 € mesačne.

Pre doplnenie už len spomenieme, že JOJ play je teda už od 1. apríla okrem webovej stránky dostupná ako aplikácia v smart televízoroch Samsung (operačný systém Tizen) a LG (operačný systém WebOS).

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024