Od prvého apríla je tu nová streamovacia služba od Joj-ky

Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených programov – prichádza streamovacia služba JOJ play. Nová on-line platforma ponúka hlavne pôvodné seriály a relácie, reality show, ale aj filmy, detské programy a športové prenosy.

Ide o tisíce a tisíce hodín materiálu a podobne ako konkurenčný Voyo ponúka možnosť sledovať obľúbené seriály televízie JOJ v niekoľkodňovom predstihu. Nechýba však ani živé vysielanie samotných staníc JOJ, JOJ Plus, WAU, či filmového kanálu JOJ Cinema. Pre deti je pripravená špeciálna sekcia z detského kanálu Jojko, športoví fanúšikovia si môžu pozrieť aktuálne športové prenosy a záznamy zo stanice JOJ Šport.

Z množstva zaujímavých titulov spomenieme napríklad seriály ako Súkromné očko, Zostup a pád, Klondike, Epidémia, či Ukradnuté deti. Filmy Atlas mrakov, Greenland, Trhlina, ale aj klasiky ako je Jánošík, Na samotě u lesa, Postrižiny či Copak je to za vojáka. Nechýbajú ani dokureality show ako Geissenovci, ZacEfron nohami na Zemi a mnohé ďalšie.

JOJ play inak ponúka dva balíky – free verziu a Premium. FREE verzia je zadarmo a ponúka hlavne výber z produkcie televízie JOJ a živých kanálov Joj, Joj Plus a Wau. Plus je tam možnosť zakúpenia prémiových filmových titulov vrátane partnerského obsahu Mall TV. Naproti tomu Premium už ponúka plnohodnotný balík, ktorý zahŕňa prístup ku všetkým živým kanálom, to znamená JOJ, JOJ Plus, WAU, Šport, Jojka, JOJ Cinema, ale aj CS Film, CS Horror,CSMystery a CS History. Táto služba je samozrejme spoplatnená – štartovacia cena, ktorá platí počas prvých dvoch mesiacov apríl, máj 2,99 € sa následne od prvého júna zmení na 3,99 € mesačne.

Pre doplnenie už len spomenieme, že JOJ play je teda už od 1. apríla okrem webovej stránky dostupná ako aplikácia v smart televízoroch Samsung (operačný systém Tizen) a LG (operačný systém WebOS).

Novinky zo sveta TV
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022
Natáčanie nových seriálov neustále pokračuje a takto sa zanedlho môžeme na obrazovkách Tv JOJ tešiť na ďalší ..
6.11.2022
Už onedlho sa v našich kinách objaví film o jednej z najvýraznejších osobností česko-slovenských kultúrnych ..
30.10.2022
Televízia JOJ započala natáčanie nového seriálu s názvom Duch. Bude to kriminálka s prvkami komédie, čo nie je ..
20.10.2022
Sesterská stanica našej druhej najúspešnejšej komerčnej stanice z Koliby – JOJ Plus v októbri tohto roka (2022) ..
16.10.2022
Po nástupe nového riaditeľa RTVS (Ľuboš Machaj) sa ..
7.10.2022
Možno ste to už zaregistrovali a možno nie, ale najdiskutovanejšou témou z mediálneho prostrediamomentálne je to, že ..
2.10.2022
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022