Od prvého apríla je tu nová streamovacia služba od Joj-ky

Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených programov – prichádza streamovacia služba JOJ play. Nová on-line platforma ponúka hlavne pôvodné seriály a relácie, reality show, ale aj filmy, detské programy a športové prenosy.

Ide o tisíce a tisíce hodín materiálu a podobne ako konkurenčný Voyo ponúka možnosť sledovať obľúbené seriály televízie JOJ v niekoľkodňovom predstihu. Nechýba však ani živé vysielanie samotných staníc JOJ, JOJ Plus, WAU, či filmového kanálu JOJ Cinema. Pre deti je pripravená špeciálna sekcia z detského kanálu Jojko, športoví fanúšikovia si môžu pozrieť aktuálne športové prenosy a záznamy zo stanice JOJ Šport.

Z množstva zaujímavých titulov spomenieme napríklad seriály ako Súkromné očko, Zostup a pád, Klondike, Epidémia, či Ukradnuté deti. Filmy Atlas mrakov, Greenland, Trhlina, ale aj klasiky ako je Jánošík, Na samotě u lesa, Postrižiny či Copak je to za vojáka. Nechýbajú ani dokureality show ako Geissenovci, ZacEfron nohami na Zemi a mnohé ďalšie.

JOJ play inak ponúka dva balíky – free verziu a Premium. FREE verzia je zadarmo a ponúka hlavne výber z produkcie televízie JOJ a živých kanálov Joj, Joj Plus a Wau. Plus je tam možnosť zakúpenia prémiových filmových titulov vrátane partnerského obsahu Mall TV. Naproti tomu Premium už ponúka plnohodnotný balík, ktorý zahŕňa prístup ku všetkým živým kanálom, to znamená JOJ, JOJ Plus, WAU, Šport, Jojka, JOJ Cinema, ale aj CS Film, CS Horror,CSMystery a CS History. Táto služba je samozrejme spoplatnená – štartovacia cena, ktorá platí počas prvých dvoch mesiacov apríl, máj 2,99 € sa následne od prvého júna zmení na 3,99 € mesačne.

Pre doplnenie už len spomenieme, že JOJ play je teda už od 1. apríla okrem webovej stránky dostupná ako aplikácia v smart televízoroch Samsung (operačný systém Tizen) a LG (operačný systém WebOS).

Novinky zo sveta TV
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022
Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda ..
10.4.2022
Do našich kín sa čoskoro (7.apríla 2022) dostane nový počin slovenského režiséra Petra Bebjaka s názvom Tieňohra. ..
3.4.2022
Teda zanedlho ako zanedlho. Na počin jednej z najúspešnejších slovenských režisérok Mariany ČengelSolčanskej (stojí ..
27.3.2022
Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
16.3.2022