Od prvého apríla je tu nová streamovacia služba od Joj-ky

Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených programov – prichádza streamovacia služba JOJ play. Nová on-line platforma ponúka hlavne pôvodné seriály a relácie, reality show, ale aj filmy, detské programy a športové prenosy.

Ide o tisíce a tisíce hodín materiálu a podobne ako konkurenčný Voyo ponúka možnosť sledovať obľúbené seriály televízie JOJ v niekoľkodňovom predstihu. Nechýba však ani živé vysielanie samotných staníc JOJ, JOJ Plus, WAU, či filmového kanálu JOJ Cinema. Pre deti je pripravená špeciálna sekcia z detského kanálu Jojko, športoví fanúšikovia si môžu pozrieť aktuálne športové prenosy a záznamy zo stanice JOJ Šport.

Z množstva zaujímavých titulov spomenieme napríklad seriály ako Súkromné očko, Zostup a pád, Klondike, Epidémia, či Ukradnuté deti. Filmy Atlas mrakov, Greenland, Trhlina, ale aj klasiky ako je Jánošík, Na samotě u lesa, Postrižiny či Copak je to za vojáka. Nechýbajú ani dokureality show ako Geissenovci, ZacEfron nohami na Zemi a mnohé ďalšie.

JOJ play inak ponúka dva balíky – free verziu a Premium. FREE verzia je zadarmo a ponúka hlavne výber z produkcie televízie JOJ a živých kanálov Joj, Joj Plus a Wau. Plus je tam možnosť zakúpenia prémiových filmových titulov vrátane partnerského obsahu Mall TV. Naproti tomu Premium už ponúka plnohodnotný balík, ktorý zahŕňa prístup ku všetkým živým kanálom, to znamená JOJ, JOJ Plus, WAU, Šport, Jojka, JOJ Cinema, ale aj CS Film, CS Horror,CSMystery a CS History. Táto služba je samozrejme spoplatnená – štartovacia cena, ktorá platí počas prvých dvoch mesiacov apríl, máj 2,99 € sa následne od prvého júna zmení na 3,99 € mesačne.

Pre doplnenie už len spomenieme, že JOJ play je teda už od 1. apríla okrem webovej stránky dostupná ako aplikácia v smart televízoroch Samsung (operačný systém Tizen) a LG (operačný systém WebOS).

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023