Nová kuchárska šou aj na Markíze? Áno, „Na nože“

S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej Jednotke sa už čochvíľa objaví novinka Pravidlá mojej ženy. A najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice – Markíza, si takisto chce uchmatnúť z diváckeho koláča. Tentoraz si pre nás pripravila slovenskú verziu celosvetovo veľmi úspešnej šou s názvom KitchenNightmares (Kuchynské nočné mory), kde sa priam zaskvel šéfkuchár GordonRamsey. V Čechách (a samozrejme aj u nás) zase výrazne zarezonovala verzia Áno, šéfe! so šéfkuchárom ZdeňkomPohlreichom.

A kto bude šéfovať a kritizovať v čisto slovenskej obdobe populárneho formátu? V Na nože sa divákom teda predstaví renomovaný slovenský šéfkuchár Martin Novák*, ktorý by mal mať takisto veľmi štipľavé poznámky a pripomienky k chodu navštívených reštaurácií. Práve tie sa totiž bude snažiť „dať do laty“ a pomôcť im reštartovať svoj biznis (či už sa pod poklesom podpísala kríza alebo nezvládnutý manažment…). A ako býva dobrým zvykom v tejto šou, po čase sa do každého podniku vráti so skrytou kamerou aby zistil, či to zlepšenie bolo trvalého rázu, alebo sa tam opäť vrátili do svojich starých zabehnutých koľají. Mimochodom, aby si televízia svojich divákov trochu predpripravila, Martin Novák sa už pravidelne objavuje/objavil v rôznych markizáckych formátoch ako je Teleráno, Farma, alebo aj Reflex.

*Martin Novák (37) je šéfkuchár, ktorého v kuchyni určite neprehliadnete (keby ste ho chceli vidieť „naživo“, tak momentálne šéfuje až dvom reštauráciám v Šimák Zámok Pezinok) . Okrem toho, že meria neuveriteľných 204 cm, sa tam vie naozaj obracať a má rád výzvy. Aj preto prijal ponuku televízie stať sa „kuchárskym katom“ v novej relácii. Ako to dopadne snáď uvidíme už čoskoro, niekoľko dielov je už totiž kompletne natočených.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022