Nová kuchárska šou aj na Markíze? Áno, „Na nože“

S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej Jednotke sa už čochvíľa objaví novinka Pravidlá mojej ženy. A najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice – Markíza, si takisto chce uchmatnúť z diváckeho koláča. Tentoraz si pre nás pripravila slovenskú verziu celosvetovo veľmi úspešnej šou s názvom KitchenNightmares (Kuchynské nočné mory), kde sa priam zaskvel šéfkuchár GordonRamsey. V Čechách (a samozrejme aj u nás) zase výrazne zarezonovala verzia Áno, šéfe! so šéfkuchárom ZdeňkomPohlreichom.

A kto bude šéfovať a kritizovať v čisto slovenskej obdobe populárneho formátu? V Na nože sa divákom teda predstaví renomovaný slovenský šéfkuchár Martin Novák*, ktorý by mal mať takisto veľmi štipľavé poznámky a pripomienky k chodu navštívených reštaurácií. Práve tie sa totiž bude snažiť „dať do laty“ a pomôcť im reštartovať svoj biznis (či už sa pod poklesom podpísala kríza alebo nezvládnutý manažment…). A ako býva dobrým zvykom v tejto šou, po čase sa do každého podniku vráti so skrytou kamerou aby zistil, či to zlepšenie bolo trvalého rázu, alebo sa tam opäť vrátili do svojich starých zabehnutých koľají. Mimochodom, aby si televízia svojich divákov trochu predpripravila, Martin Novák sa už pravidelne objavuje/objavil v rôznych markizáckych formátoch ako je Teleráno, Farma, alebo aj Reflex.

*Martin Novák (37) je šéfkuchár, ktorého v kuchyni určite neprehliadnete (keby ste ho chceli vidieť „naživo“, tak momentálne šéfuje až dvom reštauráciám v Šimák Zámok Pezinok) . Okrem toho, že meria neuveriteľných 204 cm, sa tam vie naozaj obracať a má rád výzvy. Aj preto prijal ponuku televízie stať sa „kuchárskym katom“ v novej relácii. Ako to dopadne snáď uvidíme už čoskoro, niekoľko dielov je už totiž kompletne natočených.

Novinky zo sveta TV
Je to tak, len prednedávnom totiž JOJ Group potvrdila chýry o vzniku novej stanice v jej programovom portfóliu*. Nová ..
4.6.2023
Verejnoprávna RTVS spúšťa nový projekt s názvom „Voda spieva“ v spolupráci s Východoslovenskou vodárenskou ..
26.5.2023
RTVS zaradila do svojej programovej štruktúry v máji 2023 novú publicistickú reláciu s názvom „Cez lupu“. Prvá ..
21.5.2023
Sviatok všetkých hokejových nadšencov – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú konečne tu. Tohtoročný svetový ..
14.5.2023
Veru tak, kniha s najlepšími receptami Pečie celé Slovensko totiž získala ocenenie PantaRheiAwards 2022 v kategórii ..
7.5.2023
Už zanedlho sa na našich obrazovkách objaví nový formát – a hoci sa leto (a letná uhorková sezóna) neúprosne blíži, ..
30.4.2023
Slávnostné vyhlásenie našej Národnej filmovej ceny Slnko v sieti za rok 2022 už máme úspešne za sebou. Uskutočnilo sa ..
23.4.2023
S kým sa naši stretnú v príprave? Pod vedením trénera CraigaRamsayho ich čaká osem zápasov. A všetky odvysiela aj ..
13.4.2023
Ak ste fanúšikom obľúbenej zábavno-vedomostnej šou Čo ja viem z dielne RTVS, tak vás určite poteší správa, že už na ..
9.4.2023
Teda tých častí, ktoré sa natáčali na Slovensku, aby sme boli presnejší. Keď k nám minulý rok zavítala kontroverzná ..
29.3.2023