Možné je všetko – na jeseň úplne nová šou na Markíze

Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar, Tvoja tvár znie povedome, či Let’sDance sa môžeme tešiť na šou, ktorá v zahraničí (Taliansko, Mexiko, Bulharsko…) žne medzi divákmi veľký úspech. Možné je všetko je síce nový zábavný formát, ktorý bude o čosi menší v porovnaní so spomínanými výpravnými show, ale Markíza si od nej sľubuje peknú sledovanosť. Aj preto ju nasadila rovno do najsilnejšieho nedeľňajšieho prime-time.

Za šou inak stojí režisér PepeMajeský a účinkovať v nej budú viaceré známe tváre. Ako moderátor to bude DanoDangl a ako ďalší stáli účinkujúci, ktorí budú medzi sebou v jednotlivých častiach súperiť, boli ohlásení Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová – jeden z najzábavnejších manželských párov v slovenskom šoubiznise. O čo v šou pôjde? Hostia – rôzne populárne osobnosti budú pod taktovkou spomínaných zabávačov plniť najrôznejšie úlohy, hrať neobvyklé hry a plniť zaujímavé výzvy. O zábavné momenty tak dozaista nebude núdza.

Oficiálne predstavenie šou: „Možné je všetko je zábavný formát, v ktorom sa predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách v akých ste ich ešte nevideli! Prostredníctvom rôznych úloh, hier a výziev sa postarajú o neopakovateľné vtipné situácie a skvelú atmosféru. Našich účinkujúcich čakajú aj také úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia. Divákov čaká večer plný intenzívnej zábavy, prekvapení a veľkolepej neopakovateľnej šou.“

Čo o formáte prezradil režisér PepeMajeský? „Pripravujeme novú šou, ktorá sa na Slovensku doposiaľ neuvádzala. Účinkujúci sa musia pripraviť na rôzne úlohy a zadania, v ktorých neraz budú musieť prekonať samých seba. Podarilo sa nám dať dokopy zostavu perfektných hercov a zabávačov, ktorí spolu v tejto forme ešte neúčinkovali. Každý je iný a každý má svoje silné stránky, ktoré môže využiť. Verím, že diváka prekvapíme a zabavíme.“

Novinky zo sveta TV
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024
Slnko v sieti je naša Národná filmová cena. Udeľuje ju každoročne Slovenská filmová a televízna akadémia už od roku ..
4.4.2024
Je to tak, reportéri a moderátori Markízy tento mesiac (marec 2024) založili odbory, čím reagujú na napätie medzi nimi ..
27.3.2024
Vlny je názov nového česko-slovenského filmu, ktorý je nakrútený podľa skutočných udalostí a odohráva sa ..
24.3.2024
V sobotu 9.marca 2024 sa v pražskom Rudolfíne odovzdávali v rámci slávnostného ceremoniálu filmové a televízne ..
13.3.2024