Možné je všetko – na jeseň úplne nová šou na Markíze

Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar, Tvoja tvár znie povedome, či Let’sDance sa môžeme tešiť na šou, ktorá v zahraničí (Taliansko, Mexiko, Bulharsko…) žne medzi divákmi veľký úspech. Možné je všetko je síce nový zábavný formát, ktorý bude o čosi menší v porovnaní so spomínanými výpravnými show, ale Markíza si od nej sľubuje peknú sledovanosť. Aj preto ju nasadila rovno do najsilnejšieho nedeľňajšieho prime-time.

Za šou inak stojí režisér PepeMajeský a účinkovať v nej budú viaceré známe tváre. Ako moderátor to bude DanoDangl a ako ďalší stáli účinkujúci, ktorí budú medzi sebou v jednotlivých častiach súperiť, boli ohlásení Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová – jeden z najzábavnejších manželských párov v slovenskom šoubiznise. O čo v šou pôjde? Hostia – rôzne populárne osobnosti budú pod taktovkou spomínaných zabávačov plniť najrôznejšie úlohy, hrať neobvyklé hry a plniť zaujímavé výzvy. O zábavné momenty tak dozaista nebude núdza.

Oficiálne predstavenie šou: „Možné je všetko je zábavný formát, v ktorom sa predstavia populárne osobnosti a obľúbení zabávači v situáciách v akých ste ich ešte nevideli! Prostredníctvom rôznych úloh, hier a výziev sa postarajú o neopakovateľné vtipné situácie a skvelú atmosféru. Našich účinkujúcich čakajú aj také úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia. Divákov čaká večer plný intenzívnej zábavy, prekvapení a veľkolepej neopakovateľnej šou.“

Čo o formáte prezradil režisér PepeMajeský? „Pripravujeme novú šou, ktorá sa na Slovensku doposiaľ neuvádzala. Účinkujúci sa musia pripraviť na rôzne úlohy a zadania, v ktorých neraz budú musieť prekonať samých seba. Podarilo sa nám dať dokopy zostavu perfektných hercov a zabávačov, ktorí spolu v tejto forme ešte neúčinkovali. Každý je iný a každý má svoje silné stránky, ktoré môže využiť. Verím, že diváka prekvapíme a zabavíme.“

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023