Komediálne seriály na JOJ majú stále zelenú

Séria nových seriálov na Jojke sa bude opäť niesť v komediálnom duchu. K už natočeným projektom Delukse a Pohrebáci sa pridáva úplne nový seriál, ktorý čaká na svoju realizáciu už v najbližšom období (na budúci rok), s názvom Bodka. Ten by mal priviesť na naše obrazovky u nás ešte celkom neprebádaný sujet, pretože v hlavnej úlohe sa predstaví hovoriaca borderkólia s roztomilým menom Bodka. Tento psí hrdina bol dokonca vycvičený priamo pre potreby tohto seriálu. Ešte nie je úplne jasné, či aj nasadenie tohto seriálu bude naplánované na rok 2019, každopádne má televízia v zálohe ešte dva nové seriály.

Ide o už spomínaný komediálny seriál z hotelového prostredia Delukse so Zuzanou Fialovou v hlavnej úlohe. V šesťnástich epizódach budeme môcť vidieť aj ďalších populárnych slovenských hercov ako Dianu Mórovú, Ľuboša Kostelného, Alexandra Bártu či Ivana Vojteka.

Druhý seriál, ktorý je tiež už nakrútený sú Pohrebáci v hlavných úlohách s Jiřím Langmajerom, Robom Jakabom, Janou Oľhovou, Csongorom Cassaiom a Zuzanou Mauréry. Seriál sa odohráva v netradičnom prostredí pohrebnej služby, ktorú vlastní mnohopočetná rodina (prečítajte si viac o seriáli v našom článku).

Ale vráťme sa ešte k Bodke. Malo by ísť zatiaľ o 10 epizód a dosiaľ ešte nie je známe herecké obsadenie (teda nie je oficiálne potvrdené, tak napríklad by sa mal v tomto seriáli objaviť zase Robo Jakab). O čo v ňom pôjde? Neúspešný policajný detektív Šimon Malík začne následkom úrazu vnímať myšlienky svojho psa – borderkólie Bodky, ktorá je ale presne tak lenivá a komplikovaná ako jej pán. Začnú svojským spôsobom medzi sebou komunikovať a spoločne vyšetrovať prípady v rámci svojej čerstvo založenej detektívnej kancelárie. Ako to všetko dopadne sa snáď dozvieme už čoskoro.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018
To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila ..
13.12.2018
Už zanedlho sa budeme môcť priučiť bontónu a spoločenskej etikete prostredníctvom nového animovaného televízneho ..
5.12.2018
Poďme sa pozrieť na program slovenských televízií v najväčší sviatok roka Štedrý deň. Nie preto, že Vianoce sú už ..
2.12.2018
Áno je to tak. Súťažné hry opäť dostávajú zelenú a od budúceho roka sa tak budete môcť pozrieť až na 4 nové ..
23.11.2018
Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými ..
15.11.2018
Šou Najväčší Slovák vyvoláva rozruch už od začiatku. Teda od prvej upútavky, ktorú verejnoprávna RTVS ..
11.11.2018