Komediálne seriály na JOJ majú stále zelenú

Séria nových seriálov na Jojke sa bude opäť niesť v komediálnom duchu. K už natočeným projektom Delukse a Pohrebáci sa pridáva úplne nový seriál, ktorý čaká na svoju realizáciu už v najbližšom období (na budúci rok), s názvom Bodka. Ten by mal priviesť na naše obrazovky u nás ešte celkom neprebádaný sujet, pretože v hlavnej úlohe sa predstaví hovoriaca borderkólia s roztomilým menom Bodka. Tento psí hrdina bol dokonca vycvičený priamo pre potreby tohto seriálu. Ešte nie je úplne jasné, či aj nasadenie tohto seriálu bude naplánované na rok 2019, každopádne má televízia v zálohe ešte dva nové seriály.

Ide o už spomínaný komediálny seriál z hotelového prostredia Delukse so Zuzanou Fialovou v hlavnej úlohe. V šesťnástich epizódach budeme môcť vidieť aj ďalších populárnych slovenských hercov ako Dianu Mórovú, Ľuboša Kostelného, Alexandra Bártu či Ivana Vojteka.

Druhý seriál, ktorý je tiež už nakrútený sú Pohrebáci v hlavných úlohách s Jiřím Langmajerom, Robom Jakabom, Janou Oľhovou, Csongorom Cassaiom a Zuzanou Mauréry. Seriál sa odohráva v netradičnom prostredí pohrebnej služby, ktorú vlastní mnohopočetná rodina (prečítajte si viac o seriáli v našom článku).

Ale vráťme sa ešte k Bodke. Malo by ísť zatiaľ o 10 epizód a dosiaľ ešte nie je známe herecké obsadenie (teda nie je oficiálne potvrdené, tak napríklad by sa mal v tomto seriáli objaviť zase Robo Jakab). O čo v ňom pôjde? Neúspešný policajný detektív Šimon Malík začne následkom úrazu vnímať myšlienky svojho psa – borderkólie Bodky, ktorá je ale presne tak lenivá a komplikovaná ako jej pán. Začnú svojským spôsobom medzi sebou komunikovať a spoločne vyšetrovať prípady v rámci svojej čerstvo založenej detektívnej kancelárie. Ako to všetko dopadne sa snáď dozvieme už čoskoro.

Novinky zo sveta TV
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019
Predbežne na marec sa plánuje na JOJ-ke premiéra novinky – zábavno- edukatívnej šou s názvomRozum ..
28.2.2019
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019