Pohrebáci – nový seriál Jojky (už na budúci rok)

Slovenské seriály sú teraz populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Teda aspoň tak sa zdá podľa masívnej produkcie našich televízií. Televízia JOJ má v talóne ďalší, ktorý sa netradične odohráva v prostredí pohrebnej služby s názvom Pohrebáci. Seriál je už takmer nakrútený, čaká sa na jeho premiéru na našich televíznych obrazovkách, čo televízia predbežne avizuje na rok 2019.

V skratke o čo pôjde. Dej sa odohráva na naše pomery v unikátnom prostredí pohrebnej služby, za ktorou stojí pomerne rozvetvená rodina. Uvidíme situácie, ktoré súvisia s chodom tejto služby a tiež so vzťahmi v rámci samotnej rodiny.

Jednu z hlavných postáv tvorcovia zverili českej seriálovej hviezde – Jiřímu Langmajerovi (Zdivočelá země, Nemocnice na kraji města po 20 letech, Bylo nás pět, Ordinace v růžové zahradě, Lajna, Labyrint a mnohé ďalšie). Zo slovenských hercov uvidíme stále populárnejšiu Zuzanu Mauréry (Panelák, Tajné životy, Oteckovia, svoje herecké majstrovstvo preukázala i vo filme Učitelka, za ktorý získala cenu za najlepší ženský herecký výkon na medzinárodnom festivale v Karlových Varoch), tiež Janu Oľhovú, Csongora Cassaia, Ľubomíra Pauloviča či Roba Jakaba. Scenár mal na starosti Petr Kolečko, autor scenárov viacerých zaujímavých seriálových počinov u susedov v ČR ako je Okresní přebor, Čtvrtá hvězda, Vinaři, Trpaslík, či Lajna…

Jojka tak do novej sezóny 2018/2019 vstupuje s viacerými premiérami domácich seriálov. Spomeňme napríklad už promovaný seriál Ministri (čítaj náš článok), Som mama (čítaj náš článok), ale tiež aj nové série populárnych seriálov Naši a Prázdniny. Premiéru na budúci rok by mala absolvovať aj dlhoočakávaná miniséria Trhlina (čítaj náš článok). Ráta sa tiež s novinkami Delukse (seriál z hotelového prostredia) a Bodka (hlavným hrdinom je pes).

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018
To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila ..
13.12.2018
Už zanedlho sa budeme môcť priučiť bontónu a spoločenskej etikete prostredníctvom nového animovaného televízneho ..
5.12.2018
Poďme sa pozrieť na program slovenských televízií v najväčší sviatok roka Štedrý deň. Nie preto, že Vianoce sú už ..
2.12.2018
Áno je to tak. Súťažné hry opäť dostávajú zelenú a od budúceho roka sa tak budete môcť pozrieť až na 4 nové ..
23.11.2018
Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými ..
15.11.2018
Šou Najväčší Slovák vyvoláva rozruch už od začiatku. Teda od prvej upútavky, ktorú verejnoprávna RTVS ..
11.11.2018