Koleso šťastia – návrat na obrazovky

Už prednedávnom sme boli sami zvedaví ako sa bude vodiť staronovému formátu na Markíze Koleso šťastia. Po vlne kritiky od 26.9. ho nahradil v pracovných dňoch o 17.55 seriál Búrlivé víno.

Markíza však po novom vo veľkom vyrába nové časti Kolesa šťastia. Nové diely by mali uzrieť svetlo sveta ešte do konca tohto roku, kedy vystrieda Búrlivé víno s naozaj podpriemernými výkonmi v sledovanosti.

Búrlivé víno – kedysi ťahák sledovanosti sa stal jeden z jej najväčších problémov. Tento rok „precestovalo“ niekoľko uvádzacích časov, ani v jednom však nedokázalo uspieť. Seriálu sa totiž nedarí ani o osemnástej, v tejto sezóne sa prepadáva do hlbokých podpriemerov. Markízu trápi okrem dominancie JOJ v tomto čase aj slabnúca pozícia s televíznymi novinami, ktoré čoraz častejšie zaostávajú za Novinami. Naopak Koleso šťastia fungovalo aj keď priemerne v mimosezónnom období. Koleso šťastia Markíza nasadila od konca júla aby vyplnilo celý čas do návratu Búrlivého vína.

Nie je to však vynútené striedanie. Seriál Búrlivé víno jednoducho končí dobehnutím ôsmej série. Nemá totiž dostatok častí aby sa vykryl čas až do Vianoc. Koleso šťastia by sa tak malo opäť objaviť na našich obrazovkách niekedy v polovici decembra, i keď len na pár dní, pretože televízie zvyknú vypĺňať posledný týždeň v roku medzi Vianocami a Silvestrom rôznymi filmami. Následne Koleso šťastia obsadí termín v mimosezónnom období na začiatku roka 2017.

Novými časťami relácie vás bude sprevádzať ako obvykle populárny otec dvoch detí, víťaz Superstar 2011 a Tvoja tvár znie povedome, Lukáš Adamec a odkrývať písmená asi najviac kritizovaná Alžbeta Ferencová. Tej z dôvodu najostrejšej kritiky musela Markíza zrušiť oficiálne facebookové stránky. Uvidíme, aký honor si táto dvojica dokáže vybojovať ešte na konci roka 2016 a či nedôjde k výmene.

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017