Koleso šťastia – návrat na obrazovky

Už prednedávnom sme boli sami zvedaví ako sa bude vodiť staronovému formátu na Markíze Koleso šťastia. Po vlne kritiky od 26.9. ho nahradil v pracovných dňoch o 17.55 seriál Búrlivé víno.

Markíza však po novom vo veľkom vyrába nové časti Kolesa šťastia. Nové diely by mali uzrieť svetlo sveta ešte do konca tohto roku, kedy vystrieda Búrlivé víno s naozaj podpriemernými výkonmi v sledovanosti.

Búrlivé víno – kedysi ťahák sledovanosti sa stal jeden z jej najväčších problémov. Tento rok „precestovalo“ niekoľko uvádzacích časov, ani v jednom však nedokázalo uspieť. Seriálu sa totiž nedarí ani o osemnástej, v tejto sezóne sa prepadáva do hlbokých podpriemerov. Markízu trápi okrem dominancie JOJ v tomto čase aj slabnúca pozícia s televíznymi novinami, ktoré čoraz častejšie zaostávajú za Novinami. Naopak Koleso šťastia fungovalo aj keď priemerne v mimosezónnom období. Koleso šťastia Markíza nasadila od konca júla aby vyplnilo celý čas do návratu Búrlivého vína.

Nie je to však vynútené striedanie. Seriál Búrlivé víno jednoducho končí dobehnutím ôsmej série. Nemá totiž dostatok častí aby sa vykryl čas až do Vianoc. Koleso šťastia by sa tak malo opäť objaviť na našich obrazovkách niekedy v polovici decembra, i keď len na pár dní, pretože televízie zvyknú vypĺňať posledný týždeň v roku medzi Vianocami a Silvestrom rôznymi filmami. Následne Koleso šťastia obsadí termín v mimosezónnom období na začiatku roka 2017.

Novými časťami relácie vás bude sprevádzať ako obvykle populárny otec dvoch detí, víťaz Superstar 2011 a Tvoja tvár znie povedome, Lukáš Adamec a odkrývať písmená asi najviac kritizovaná Alžbeta Ferencová. Tej z dôvodu najostrejšej kritiky musela Markíza zrušiť oficiálne facebookové stránky. Uvidíme, aký honor si táto dvojica dokáže vybojovať ešte na konci roka 2016 a či nedôjde k výmene.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..