Jojka v roku 2019? Stávka na istotu plus nové seriály a šou

Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci rok veľké plány. Okrem starých osvedčených vecí so stabilnou a pomerne vysokou sledovanosťou púšťa do kolotoča televíznej zábavy ďalšie zaujímavé kusy.

Najväčší jojkársky úspech jesene šou Česko Slovensko má talent pohodlne so svojou siedmou sériou porážal konkurenčnú súťaž na Markíze – Tvoja tvár má známy hlas. Preto sa nesmieme čudovať, že v podstate okamžite po jej skončení televízia verbuje nových účinkujúcich do série s poradovým číslom osem. Kedy je plánovaný začiatok? Opäť na jeseň (2019).

Keď sme pri osvedčených „klasikách“, tak pokračovať bude aj Inkognito, Nové bývanie a jeho variácia Dizajn a Nová záhrada, Chalupári… Tiež sa môžete tešiť na nové časti Nikto nie je dokonalý, Všetko čo mám rád či V siedmom nebi.

Do vysielania však pribudnú aj nové súťažné formáty ako Golden Brain, Po škole, Pošli ďalej, či IQ Taxi, alebo aj relácia s názvom Reštart, v ktorej sa bude pod dohľadom odborníkov chudnúť.

Seriálové novinky v roku 2019 budú mimoriadne zaujímavé. Slovenské i zahraničné. Trojdielna miniséria Trhlina príde na obrazovky na jeseň (v kine už v januári 2019). Komediálny žáner budeú zastupovať Ministri so svojou druhou sériou a novinka z hotelového prostredia s názvom Delukse, či Pohrebáci. Tešiť sa môžete na kriminálku Za sklom, ktorej tretia séria bude inšpirovaná vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Pokračovania sa dočká aj Som mama (2. séria), Naši (5. séria) a tiež mimoriadne populárne Prázdniny (3. séria).

V rámci zahraničných seriálov to tiež vyzerá na trefu do čierneho. Na Jojke tak budete mať možnosť vidieť veľmi oceňovaný a súčasne dosť kontroverzný seriál z prostredia amerických nemocníc The Resident, komediálnu kriminálku od tvorcov Vtierky Castla – Take Two, či x-menovský The Gifted.

Novinky zo sveta TV
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019
Predbežne na marec sa plánuje na JOJ-ke premiéra novinky – zábavno- edukatívnej šou s názvomRozum ..
28.2.2019
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019