Jojka v roku 2019? Stávka na istotu plus nové seriály a šou

Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci rok veľké plány. Okrem starých osvedčených vecí so stabilnou a pomerne vysokou sledovanosťou púšťa do kolotoča televíznej zábavy ďalšie zaujímavé kusy.

Najväčší jojkársky úspech jesene šou Česko Slovensko má talent pohodlne so svojou siedmou sériou porážal konkurenčnú súťaž na Markíze – Tvoja tvár má známy hlas. Preto sa nesmieme čudovať, že v podstate okamžite po jej skončení televízia verbuje nových účinkujúcich do série s poradovým číslom osem. Kedy je plánovaný začiatok? Opäť na jeseň (2019).

Keď sme pri osvedčených „klasikách“, tak pokračovať bude aj Inkognito, Nové bývanie a jeho variácia Dizajn a Nová záhrada, Chalupári… Tiež sa môžete tešiť na nové časti Nikto nie je dokonalý, Všetko čo mám rád či V siedmom nebi.

Do vysielania však pribudnú aj nové súťažné formáty ako Golden Brain, Po škole, Pošli ďalej, či IQ Taxi, alebo aj relácia s názvom Reštart, v ktorej sa bude pod dohľadom odborníkov chudnúť.

Seriálové novinky v roku 2019 budú mimoriadne zaujímavé. Slovenské i zahraničné. Trojdielna miniséria Trhlina príde na obrazovky na jeseň (v kine už v januári 2019). Komediálny žáner budeú zastupovať Ministri so svojou druhou sériou a novinka z hotelového prostredia s názvom Delukse, či Pohrebáci. Tešiť sa môžete na kriminálku Za sklom, ktorej tretia séria bude inšpirovaná vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Pokračovania sa dočká aj Som mama (2. séria), Naši (5. séria) a tiež mimoriadne populárne Prázdniny (3. séria).

V rámci zahraničných seriálov to tiež vyzerá na trefu do čierneho. Na Jojke tak budete mať možnosť vidieť veľmi oceňovaný a súčasne dosť kontroverzný seriál z prostredia amerických nemocníc The Resident, komediálnu kriminálku od tvorcov Vtierky Castla – Take Two, či x-menovský The Gifted.

Novinky zo sveta TV
Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit -Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima ..
23.6.2019
Kryštof je nový celovečernýhraný film o viere, nádeji a obeti. Hlavný hrdina žije v komunite ..
13.6.2019
Je jún, leto klope na dvere, prichádza čas, kedy slovenské televízie prepínajú program svoj na „letný mód“. Posledný ..
9.6.2019
Kredenc, spočiatku veľmi úspešná skečshow z dielne Dana Dangla, po štyroch rokoch nadobro ..
6.6.2019
Viete kto sa v nedeľu v Bratislave stal majstrom sveta v ľadovom hokeji v roku 2019? Určite áno. ..
30.5.2019
Keď pred dvoma rokmi vstúpila RTVS koprodukčne do nákladného projektu Mária Terézia, tak na vianočnú rozprávku vtedy ..
26.5.2019
A pritom začiatok Majstrovstiev sveta vyzeral veľmi nádejne. Po výhre s Američanmi sme smolne prehrali s výbermi Fínska ..
20.5.2019
Je to tak, slovenská verejnoprávna televízia tento rok ostáva úplne bez Ligy majstrov a finále snov medzi FC ..
19.5.2019
Tak úvod domáceho šampionátu sa nesie na vlne neuveriteľných výkonov slovenskej reprezentácie. Veď kto ..
15.5.2019
Galavečer, finále, šou Najväčší Slovák vysielala  RTVS na Jednotke v stredu 1. mája. Na prvom mieste sa podľa ..
11.5.2019