Jojka v roku 2019? Stávka na istotu plus nové seriály a šou

Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci rok veľké plány. Okrem starých osvedčených vecí so stabilnou a pomerne vysokou sledovanosťou púšťa do kolotoča televíznej zábavy ďalšie zaujímavé kusy.

Najväčší jojkársky úspech jesene šou Česko Slovensko má talent pohodlne so svojou siedmou sériou porážal konkurenčnú súťaž na Markíze – Tvoja tvár má známy hlas. Preto sa nesmieme čudovať, že v podstate okamžite po jej skončení televízia verbuje nových účinkujúcich do série s poradovým číslom osem. Kedy je plánovaný začiatok? Opäť na jeseň (2019).

Keď sme pri osvedčených „klasikách“, tak pokračovať bude aj Inkognito, Nové bývanie a jeho variácia Dizajn a Nová záhrada, Chalupári… Tiež sa môžete tešiť na nové časti Nikto nie je dokonalý, Všetko čo mám rád či V siedmom nebi.

Do vysielania však pribudnú aj nové súťažné formáty ako Golden Brain, Po škole, Pošli ďalej, či IQ Taxi, alebo aj relácia s názvom Reštart, v ktorej sa bude pod dohľadom odborníkov chudnúť.

Seriálové novinky v roku 2019 budú mimoriadne zaujímavé. Slovenské i zahraničné. Trojdielna miniséria Trhlina príde na obrazovky na jeseň (v kine už v januári 2019). Komediálny žáner budeú zastupovať Ministri so svojou druhou sériou a novinka z hotelového prostredia s názvom Delukse, či Pohrebáci. Tešiť sa môžete na kriminálku Za sklom, ktorej tretia séria bude inšpirovaná vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Pokračovania sa dočká aj Som mama (2. séria), Naši (5. séria) a tiež mimoriadne populárne Prázdniny (3. séria).

V rámci zahraničných seriálov to tiež vyzerá na trefu do čierneho. Na Jojke tak budete mať možnosť vidieť veľmi oceňovaný a súčasne dosť kontroverzný seriál z prostredia amerických nemocníc The Resident, komediálnu kriminálku od tvorcov Vtierky Castla – Take Two, či x-menovský The Gifted.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018
To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila ..
13.12.2018
Už zanedlho sa budeme môcť priučiť bontónu a spoločenskej etikete prostredníctvom nového animovaného televízneho ..
5.12.2018
Poďme sa pozrieť na program slovenských televízií v najväčší sviatok roka Štedrý deň. Nie preto, že Vianoce sú už ..
2.12.2018
Áno je to tak. Súťažné hry opäť dostávajú zelenú a od budúceho roka sa tak budete môcť pozrieť až na 4 nové ..
23.11.2018
Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými ..
15.11.2018
Šou Najväčší Slovák vyvoláva rozruch už od začiatku. Teda od prvej upútavky, ktorú verejnoprávna RTVS ..
11.11.2018