Jarná ponuka na JOJke je tu, zaberie viac ako predošlé novinky?

Tak a je tu regulárny nástup jarnej televíznej sezóny. Kým Markíza začala zhurta a novinky nasadzuje hneď prvý marcový týždeň, televízia z Koliby tak plánuje spraviť o niečo neskôr. Všetko bude nasmerované na druhý marcový týždeň, kedy je plánovaná premiéra naozaj veľkorysého seriálového formátu Slovania.

Konkrétne v stredu 10.marca večer v hlavnom vysielacom čase (20.35). Je to hlavný tromf v konkurečnom boji a televízia JOJ sa spolieha na výrazne vysokú sledovanosť. A žeby už bolo načase… viaceré nasadené programy jej totiž zlyhali. Najviac si to odniesla maximálne propagovaná Bodka (na tomto seriáli bol dokonca postavený vianočný ident televízie, ktorej sa aj napriek veľkorysému priestoru nepodarilo dosiahnuť ani minimálny divácky úspech. Snáď okrem prvej časti, ktorú si pozrelo niečo cez 500 tisíc divákov. A zatiaľ posledný diel (seriál sa od piatej časti vysiela v sobotu podvečer) videlo naozaj úbohých 110 tisíc divákov, čo v komerčnej cieľovke znamenalo iba 2%-nú sledovanosť. Ešte minulú jeseň takto neuspela ani ťažisková šou Zlatá maska. Jediný úspech počas neustávajúcej koronakrízy tak televízii priniesli akvizičné filmy, ktoré TV získala vďaka exkluzívnej zmluve s Disney.

Jojke sa inak osvedčila aj šou o varení Bez servítky, ktorú nasadila už od januára, takže na jar sa s ňou budeme stretávať v nezmenenom termíne každý deň v podvečer. Ďalej budú pokračovať i ďalšie stabilné formáty, hlavne Inkognito vždy v pondelok večer (premiérová časť a hneď nato aj jedna reprízová). Utorky sú zatiaľ bez zmeny, pokračuje sa vo vysielaní tretej série Nového života, tá sa vysiela aj vo štvrtok, po novej epizóde bude nasledovať politická relácia Na hrane (o 21.40) a po nej prídu na rad nové časti šou glosátorov z „partičky“ Sedem.

V stredu je teda naplánovaná už avizovaná premiéra Slovanov a po nich sa v repríze pozrieme na kriminálku Za sklom. Na jar sa na Jojke počíta ešte s jedným domácim seriálom s názvom Nemocnica (zatiaľ bez určenia presného termínu). Ďalej tiež budú na JOJkepokračovať silné akvizičné tituly, najprv najviac očakávané vyvrcholenie ságy Avengers (Avengers: Endgame) a neskôr aj filmy ako Bitka o Midway, ToyStory 4, Večerná škola, Podfukárky, Môj kamoš špión, Mária Magdaléna, Nočný lovec, 3Bobule, Vlastníci, Rodičia pod parou, Prvý človek…

Novinky zo sveta TV
Je to tak, v poradí tretia televízna stanica z portfólia skupiny JOJ Group totiž začala vysielať už v apríli 2013. Za ..
25.4.2021
Dokument známeho slovenského režiséra Pavla Barabáša s názvom Everest – najťažšia cesta získal ..
18.4.2021
Talentová šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza na naše obrazovky. Jeden z najúspešnejších formátov ..
11.4.2021
Veľká noc sa na obrazovkách RTVS a jeho hlavného kanálu Jednotka bude niesť v tradičnom šate. To znamená, že sa ..
1.4.2021
Veľká noc sa nezadržateľne blíži a bohužiaľ sa bude opäť veľmi podobať tej minuloročnej. To znamená, že ľudia ..
24.3.2021
Každý piatok na Dvojke (od 12.marca) budete mať možnosť vidieť skvelý televízny počin z dielne talianskej RAI a HBO ..
18.3.2021
Nová Perinbaba konečne v kinách? Tak hádam sa toho dočkáme a možno to bude aj o chvíľu v apríli (i keď ani tento ..
14.3.2021
Tak a je tu regulárny nástup jarnej televíznej sezóny. Kým Markíza začala zhurta a novinky nasadzuje hneď prvý marcový ..
6.3.2021
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021