Ďalšie zaujímavé akvizície RTVS z televízneho veľtrhu v Cannes

O troch nových seriáloch, ktoré RTVS získala v rámci televízneho veľtrhu MIPCOM vo francúzskom Cannes (11.-13.október 2021), sme vás na spustit.sk už informovali. To však nie je všetko. V pláne je po akvizícii aj pokračovanie úspešného seriálu Ordinácia s výhľadom na more – tento romantický seriál z nemeckej produkcie si získal veľkú obľubu aj u slovenských divákov, takto budete mať možnosť ďalej sledovať osudy lekárky Nory Kaminskej s ordináciou na legendami opradenom nemeckom ostrove Rujana.

Ďalej to budú premiérové časti z francúzskeho cyklu Vraždy v… Tentoraz nás tvorcovia pri riešení kriminálnych prípadov zavedú na ďalšie zaujímavé miesta ako Biarritz, Toulouse, Angoulême, či Frioulské ostrovy. Určite nepremeškajte na Dvojke premiéru šesťdielneho seriálu z produkcie britskej BBC s názvom Us (podľa bestsellerovej predlohy z pera DavidaNichollsa, ktorá bola vydaná aj na slovensku pod názvom My). RTVS siahlo i po kvalitných dokumentoch –na budúci rok sa preto pripravte aj na tradične veľkolepé seriály z produkcie BBC ako je napríklad PerfectPlanet, pokračovanie prírodopisného Spy in theWild, či TreasuresDecoded (Tajomstvá pokladov). Fanúšikov hudby zas poteší koncert SpyGirls k 25.výročiu vydania ich prvého albumu, ale aj DepecheMode či ChrisaRea. Pre detského diváka sú zase pripravené nové dobrodružstvá Andyho, tentoraz pod vodou (Andy´sAquaticAdventures).

V Cannes sa naša verejnoprávna televízia predstavila samozrejme aj svojou tvorbou a veľtrhový priestor na prezentáciu tak dostali pôvodné seriály ako Hniezdo, či úplná novinka Priznanie (premiéra začiatkom roka 2022), animákyMimi a Líza, Websterovci, Drobci, či Tresky plesky a viaceré hrané vianočné rozprávky.

Novinky zo sveta TV
Popoluška je televízny evergreen našich Vianoc a preto ten, kto na ňu získa vysielacie práva je na Štedrý deň kráľom ..
15.1.2022
Rok 2022 sa pre televíziu Markíza stáva ozajstnou výzvou. Okrem overených seriálov a dvoch ťažiskových šou totiž do ..
7.1.2022
Ponuka na Silvestra v podaní našich najväčších televíznych staníc, komerčných JOJ a tv Markíza, a verejnoprávnej ..
30.12.2021
Televízia JOJ na tieto Vianoce tradične ponúkne skvelý mix filmov a rozprávok, ktorým bude samozrejme kraľovať ..
21.12.2021
Vianoce sú sviatky, počas ktorých si nevieme predstaviť, že by sme si nedopriali aj čas strávený v kruhu rodiny pri ..
19.12.2021
Rok 2022 je pre súkromnú televíziu JOJ naozaj dôležitý. Práve v tomto roku totiž oslávi svoje 20.narodeniny a tomu aj ..
9.12.2021
Televízia JOJ má hneď na začiatku roka 2022 v talóne niekoľko nových projektov. Patrí medzi ne aj pôvodný komediálny ..
5.12.2021
Už je to raz tak. Seriálová kométa televízie Markíza takisto potrebuje  výraznejšie zmeny pre udržanie svojho diváka ..
28.11.2021
O troch nových seriáloch, ktoré RTVS získala v rámci televízneho veľtrhu MIPCOM vo francúzskom Cannes (11.-13.október ..
17.11.2021
RTVS sa tento rok podarilo nakúpiť množstvo pozoruhodných titulov, na ktoré sa diváci môžu tešiť už v rámci ..
10.11.2021