Česko Slovensko má talent nakoniec aj s Primou

Ako sme vás informovali pred niekoľkými mesiacmi, federálna šou Česko Slovensko má talent mala kvôli nezáujmu Primy pobežať len na JOJke. No česká komerčná televízia na poslednú chvíľu zmenila postoj a do projektu sa opäť zapojí naplno.

Pôvodne mala Prima slovenskej JOJke len pomôcť z kastingami tak, aby sa do talentovej šou Česko Slovensko má talent mohli zapojiť aj nadaní ľudia z Českej republiky. Organizačné záležitosti vrátane výberu porotcov a moderátorskej dvojice však JOJ režírovala už sama, pretože šou mala byť vysielaná len na jej kanáli. To sa nakoniec zmenilo a podľa nedávneho rozhodnutia manažmentu televízie Prima bude aj piata séria talentu po všetkých stránkach federálna. Tešiť sa na ňu preto môžu aj českí diváci.

Problémom ale môže byť zvolená, čisto slovenská moderátorská zostava, ktorú tvorí v Česku neznáma dvojica Junior a Marcel. Rovnako tak aj štvrtá porotkyňa Diana Mórová. Obsadenie moderátorov a porotcov však už nie je možné meniť, a preto si aj českí diváci budú musieť zvyknúť, že prakticky celý program pobeží v slovenčine.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022