Česko Slovensko má talent nakoniec aj s Primou

Ako sme vás informovali pred niekoľkými mesiacmi, federálna šou Česko Slovensko má talent mala kvôli nezáujmu Primy pobežať len na JOJke. No česká komerčná televízia na poslednú chvíľu zmenila postoj a do projektu sa opäť zapojí naplno.

Pôvodne mala Prima slovenskej JOJke len pomôcť z kastingami tak, aby sa do talentovej šou Česko Slovensko má talent mohli zapojiť aj nadaní ľudia z Českej republiky. Organizačné záležitosti vrátane výberu porotcov a moderátorskej dvojice však JOJ režírovala už sama, pretože šou mala byť vysielaná len na jej kanáli. To sa nakoniec zmenilo a podľa nedávneho rozhodnutia manažmentu televízie Prima bude aj piata séria talentu po všetkých stránkach federálna. Tešiť sa na ňu preto môžu aj českí diváci.

Problémom ale môže byť zvolená, čisto slovenská moderátorská zostava, ktorú tvorí v Česku neznáma dvojica Junior a Marcel. Rovnako tak aj štvrtá porotkyňa Diana Mórová. Obsadenie moderátorov a porotcov však už nie je možné meniť, a preto si aj českí diváci budú musieť zvyknúť, že prakticky celý program pobeží v slovenčine.

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023