Tv program 19.06.2024 - Streda




6:00 – 7:00

02:10
Don Matteo
06:05
Zázračný miniateliér
06:10
Doma chutí najlepšie
06:25
Jurošík
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:45
Dimitri II
06:50
Nezbedný havran
Prestávka vo vysielaní
05:45
Krimi
06:15
Ranné noviny
06:05
Záchranári
05:55
Detektiv z kuchyně: Jíst, pít a zemřít
05:10
Fidlivareška
06:00
Matematické príšerky II.
06:25
Tom Gates II.
06:40
Okido III.
06:55
Strážcovia Trstinového mora
05:05
To je vražda, napísala IV.
06:05
To je vražda, napísala IV.

7:00 – 8:00

07:00
Ranné správy RTVS
06:50
Nezbedný havran
07:05
Hrdinovia mýtov a legiend
07:30
Živá panoráma
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
06:05
Záchranári
07:15
Letecké katastrofy
05:55
Detektiv z kuchyně: Jíst, pít a zemřít
07:35
Tady hlídám já
06:55
Strážcovia Trstinového mora
07:05
Lloyd a muchy
07:20
Ronja, lúpežníkova dcéra
07:45
Mechamato
06:05
To je vražda, napísala IV.
07:15
Súdna sieň

8:00 – 9:00

07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Bez batožiny
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň Patria
08:30
Arcélek – Profily
Prestávka vo vysielaní
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
07:15
Letecké katastrofy
08:25
Vražedné čísla VI.
07:35
Tady hlídám já
07:45
Mechamato
08:10
Fíha tralala
08:25
Petronela Jabĺčková
08:40
Odbodkovia II.
08:50
Bob staviteľ XV. – XVIII.
07:15
Súdna sieň
08:15
Prvé oddelenie II.
08:55
Prvé oddelenie II.

9:00 – 10:00

08:30
Bez batožiny
09:05
Detektívi zo severu VIII
09:00
Regina
09:55
Pozor na anjelov
Prestávka vo vysielaní
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
08:25
Vražedné čísla VI.
09:30
Vražedné čísla VI.
07:35
Tady hlídám já
09:35
Tajemství úspěchu
09:00
Požiarnik Sam VIII.
09:15
Zvierací ochrancovia
09:35
Plamienok a štvorkolky I.
08:55
Prvé oddelenie II.
09:20
Vraždy v Brokenwoode VI.

10:00 – 11:00

09:05
Detektívi zo severu VIII
10:05
Na krok od neba
09:55
Pozor na anjelov
Prestávka vo vysielaní
09:50
Súdna sieň
10:55
Súdna sieň
09:30
Vražedné čísla VI.
10:25
Riskuj!
09:35
Tajemství úspěchu
10:00
Sonic Boom 2
10:15
Rybičky Flip a Flap II.
10:25
Mia a čarovné ihrisko I.
10:35
Mestská farma Lellobee
10:35
Mestská farma Lellobee
10:45
Pirátska akadémia
09:20
Vraždy v Brokenwoode VI.

11:00 – 12:00

11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
09:55
Pozor na anjelov
11:30
Drobci
11:35
Tip a Tap
11:40
Pa a Pi
11:50
Trpaslíci
Prestávka vo vysielaní
10:55
Súdna sieň
10:25
Riskuj!
11:15
Záchranári
09:35
Tajemství úspěchu
11:30
Mimořádný sen
11:00
Moe a jeho šou I.
11:15
Idefix
11:30
Zvieratká
11:45
Digley a Dazey
11:45
Digley a Dazey
11:50
Naše prasiatko
11:50
Naše prasiatko
09:20
Vraždy v Brokenwoode VI.
11:45
To je vražda, napísala V.

12:00 – 13:00

12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Večera s Havranom
Prestávka vo vysielaní
12:00
Noviny o 12:00
12:30
Súdna sieň
11:15
Záchranári
12:10
Ups, zmenil som svet
11:30
Mimořádný sen
12:00
Odbodkovia II.
12:10
Bambuľko a Bulienka III.
12:20
Barbapapa I.
12:30
Medzi nami zvieratkami
12:35
Máša a medveď V.
12:45
Požiarnik Sam VIII.
12:55
Knihy od Stonožky
11:45
To je vražda, napísala V.

13:00 – 14:00

12:25
Dámsky klub
13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
12:30
Večera s Havranom
Prestávka vo vysielaní
12:30
Súdna sieň
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
12:10
Ups, zmenil som svet
13:15
Geissenovci – Ťažký život milionárov
11:30
Mimořádný sen
13:20
Příšerky z vesmíru
12:55
Knihy od Stonožky
13:05
Super 4
13:20
Deti z farmy
13:40
Volám sa Caillou V.
11:45
To je vražda, napísala V.
13:05
To je vražda, napísala V.

14:00 – 15:00

13:55
Tajomstvo mojej kuchyne
14:35
Zdravá maškrta
12:30
Večera s Havranom
14:15
Christian Dior, elegancia strateného raja
Prestávka vo vysielaní
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
14:20
Bez servítky
13:15
Geissenovci – Ťažký život milionárov
14:15
Policajti v akcii
13:20
Příšerky z vesmíru
14:55
Když láska klepe na dveře
13:40
Volám sa Caillou V.
14:05
Ovečka Shaun I.
14:15
Máša a medveď V.
14:30
Pirátska akadémia
14:45
Digley a Dazey
14:45
Digley a Dazey
14:50
Naše prasiatko
14:50
Naše prasiatko
14:55
MalinyJAMológia
13:05
To je vražda, napísala V.
14:10
Vtierka Castle II.

15:00 – 16:00

15:00
Don Matteo
14:15
Christian Dior, elegancia strateného raja
15:10
Hitler a požiar Reichstagu
Prestávka vo vysielaní
14:20
Bez servítky
15:30
Top Star
15:50
Nákupné maniačky
14:15
Policajti v akcii
15:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:55
Když láska klepe na dveře
14:55
MalinyJAMológia
15:15
Chrumka a Čipsík II.
15:30
Bambuľko a Bulienka III.
15:45
Angličanina
14:10
Vtierka Castle II.
15:05
Vtierka Castle II.

16:00 – 17:00

16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
16:00
Ako to funguje
16:30
Regina
Prestávka vo vysielaní
15:50
Nákupné maniačky
15:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:25
Letecké katastrofy
14:55
Když láska klepe na dveře
16:30
Božská Florence
16:00
Máša a medveď V.
16:10
Caillouve nové dobrodružstvá II.-IV.
16:20
Moe a jeho šou I.
16:30
Ovečka Shaun I.
16:45
Lloyd a muchy
16:00
C.S.I.: Kriminálka New York II.

17:00 – 18:00

16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu VIII
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
16:30
Regina
17:30
Ambulancia
17:55
Moja diagnóza
Prestávka vo vysielaní
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
16:25
Letecké katastrofy
17:45
Geissenovci – Ťažký život milionárov
16:30
Božská Florence
17:00
Ronja, lúpežníkova dcéra
17:25
Knihy od Stonožky
17:35
Idefix
17:50
Labková patrola II.
16:00
C.S.I.: Kriminálka New York II.
17:05
C.S.I.: Kriminálka New York II.

18:00 – 19:00

17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
17:55
Moja diagnóza
18:30
Drobci
18:35
Tip a Tap
18:45
Dimitri II
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Nezbedný havran
Prestávka vo vysielaní
17:50
Bez servítky
17:45
Geissenovci – Ťažký život milionárov
18:45
Naši III.
16:30
Božská Florence
18:30
Ostrov delfínů
17:50
Labková patrola II.
18:20
Mia a čarovné ihrisko I.
18:25
Mestská farma Lellobee
18:30
Sonic Boom 2
18:45
Plamienok a štvorkolky I.
17:05
C.S.I.: Kriminálka New York II.
18:05
Vražedné čísla VI.

19:00 – 20:00

19:00
Správy RTVS
19:55
Góly-body-sekundy
18:55
Nezbedný havran
19:10
Hrdinovia mýtov a legiend
19:30
Doma chutí najlepšie
19:45
Zázračný miniateliér
Prestávka vo vysielaní
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
18:45
Naši III.
19:25
Profesionáli III.
18:30
Ostrov delfínů
18:45
Plamienok a štvorkolky I.
19:15
Deti z farmy
19:25
Zvierací ochrancovia
19:45
Rev a motoroví miláčikovia I.
19:00
Vražedné čísla VI.

20:00 – 21:00




19:55
Góly-body-sekundy
20:12
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:14
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:20
Počasie
20:30
Vraždy vo Vercors
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Zem, živý organizmus
Prestávka vo vysielaní
19:30
Noviny TV JOJ
20:15
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Môj stratený syn
19:25
Profesionáli III.
20:30
Pravá blondínka 2
18:30
Ostrov delfínů
20:15
Poslední cesta
19:45
Rev a motoroví miláčikovia I.
20:10
Strážcovia Trstinového mora
20:15
Zvieratká
20:35
Mechamato
19:00
Vražedné čísla VI.
20:10
Vtierka Castle II.

21:00 – 22:00

20:30
Vraždy vo Vercors
21:00
Francúzsko: Cesta časom
21:50
Do kríža
Prestávka vo vysielaní
20:40
Môj stratený syn
21:35
Môj stratený syn
20:30
Pravá blondínka 2
20:15
Poslední cesta
21:00
Chrumka a Čipsík II.
21:15
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
21:45
Volám sa Caillou V.
21:00
Vtierka Castle II.
21:55
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.

22:00 – 23:00

20:30
Vraždy vo Vercors
22:10
Odhalená
21:50
Do kríža
22:45
Finále
Prestávka vo vysielaní
21:35
Môj stratený syn
22:40
Geissenovci: Hlavne luxusne!
20:30
Pravá blondínka 2
22:30
Deň blbec
20:15
Poslední cesta
22:15
Fakjů pane učiteli 2
21:45
Volám sa Caillou V.
22:10
Strážca vesmíru Roger
22:25
Jahôdka a jej kamaráti I.
22:50
Viking Vicky
21:55
C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York II.

23:00 – 24:00

22:10
Odhalená
23:50
Komisár Montalbano
22:45
Finále
Prestávka vo vysielaní
22:40
Geissenovci: Hlavne luxusne!
23:35
Myšlienky vraha VIII.
22:30
Deň blbec
22:15
Fakjů pane učiteli 2
22:50
Viking Vicky
23:05
Kúzlovanie
23:15
Rev a motoroví miláčikovia I.
23:40
Tom Gates II.
23:55
Malí fidlikanti
22:55
C.S.I.: Kriminálka New York II.
23:45
C.S.I.: Kriminálka New York II.

24:00 – Zajtra

23:50
Komisár Montalbano
01:40
Správy RTVS „N“
02:30
Góly-body-sekundy
02:45
Počasie
02:55
Miesto zločinu Ostrava
22:45
Finále
00:15
Správy RTVS „N“
01:05
Hírek
Prestávka vo vysielaní
23:35
Myšlienky vraha VIII.
00:25
Riskuj!
01:10
Krimi
01:45
Noviny TV JOJ
02:25
Inkognito
03:30
Bez servítky
04:25
Top Star
04:50
Noviny TV JOJ
22:30
Deň blbec
01:00
Profesionáli III.
02:00
Mafstory
02:45
Miláčikovo
03:15
Ups, zmenil som svet
04:10
Diaľnica peklom V.
04:55
Bez servítky
22:15
Fakjů pane učiteli 2
00:05
Julie, co by bylo kdyby…
02:05
12 hodin na odplatu
03:45
Zakletá princezna
05:10
Noviny TV JOJ
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Šport
09:00
Ráno naživo s JOJ 24
10:00
Ráno naživo s JOJ 24
11:00
Ráno naživo s JOJ 24
11:30
Štúdio JOJ 24
12:00
Noviny o 12:00
13:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
14:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
15:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
16:00
Popoludnie naživo s JOJ 24
16:30
Štúdio JOJ 24
17:00
Udalosti o 17:00
18:00
Analýzy 24
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:10
Analýzy 24
21:10
Krimi
21:40
Štúdio JOJ 24
22:00
Udalosti o 22:00
22:30
24 podcast
00:00
Noviny TV JOJ
00:30
Šport a počasie
00:50
Krimi
01:15
Analýzy 24
02:00
Tlačové konferencie
03:00
24 podcast
04:00
Štúdio JOJ 24
04:20
Analýzy 24
23:55
Malí fidlikanti
00:15
Okido III.
00:30
Zabi nudu!
00:35
Zabi nudu!
00:45
Knihy od Stonožky
00:55
Fidlivareška
01:15
MalinyJAMológia
01:25
Zabi nudu!
01:30
Zabi nudu!
01:40
Knihy od Stonožky
01:50
Kikirikí
01:50
Kikirikí
02:00
Sníček
02:05
Sníček
02:20
Knihy od Stonožky
02:30
Rapotáčik 2
02:40
Kúzlovanie
02:55
Máša a medveď V.
03:05
Sníček
03:10
Sníček
03:25
Rapotáčik 2
23:45
C.S.I.: Kriminálka New York II.
00:40
Policajti v akcii
01:40
Policajti v akcii
02:20
Myšlienky vraha VIII.
03:05
24 hodín na urgente X.
03:50
Súdna sieň
04:40
Prvé oddelenie II.
04:55
To je vražda, napísala V.
Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024