Bavila vás Nevesta pre milionára? Tak určite nepremeškajte Ružu pre nevestu

Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku 2006? Tak hneď na začiatku marca sa môžete tešiť na jej novú verziu (teda skôr pôvodného formátu TheBachelor). A opäť na Markíze. Tá totiž už v piatok 3.marca 2023 o 20.30 do svojho programu nasadí úvodnú epizódu.

Romantická šou Nevesta pre milionára sa natáčala ešte pred 17 rokmi v priestoroch kaštieľa v Beladiciach a ženíchovi, ktorým bol nezabudnuteľný nemecký podnikateľ/milionár s českými koreňmi Honzík Novotný, sa vtedy núkalo až 25 finalistiek. Nová verzia – Ruža pre nevestu – sa od tej pôvodnej „slovenskej“ okrem nového názvu bude líšiť aj ďalšími drobnosťami. Tak v prvom rade sa nenatáčala na Slovensku, ale v Turecku. Takisto tu bude i o čosi menej vydajachtivých adeptiek – tentoraz „len“ 18. So všetkými sa v priebehu 12 epizód zoznámi hlavný adept na ženenie a na konci by mala zostať len jediná, tá, ktorej ponúkne svoju poslednú ružu, a ktorá sa tak môže stať jeho potenciálnou životnou partnerkou. Mimochodom, na moderátorskom poste by sa mala objaviť mladá vychádzajúca herecká hviezda Krištof Králik, ktorého si možno budete pamätať zo seriálu Pán profesor, či Oteckovia

No a kto bude ten vysnívaný ženích? Prezradíme vám to (pokiaľ to už náhodou neviete). Podnikateľ, herec a model Tomáš Tarr. Ten momentálne žije a pracuje v Thajsku (Bangkok),kde v rámci „kreatívneho“ priemyslu  pre svojich klientov zabezpečuje ich marketingovú podporu. Príležitostne pri tom zabŕdne aj k modelingu a herectvu. Podľa PR televízie, Tomáš síce nikdy nemal núdzu o ženy, ale dosiaľ sa mu ešte nepodarilo nájsť tu pravú. Možno po tejto šou sa to preňho zmení.

Novinky zo sveta TV
Tak, v poradí už 95 udeľovanie Oscarov máme úspešne za sebou (12.marca v hollywoodskom DolbyTheatre), určite vás ..
15.3.2023
V sobotu 4.3.2023 večer sa v priamom prenose RTVS na Jednotke uskutočnil v priestoroch Slovenského národného divadla v ..
9.3.2023
Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku ..
2.3.2023
Verejnoprávna televízia už tento rok na jeseň uvedie na naše obrazovky ďalší pôvodný seriál. Tentoraz to ale bude ..
24.2.2023
Televízna sezóna je v plnom prúde a na našich obrazovkách sa po Mame na prenájom a Dunaji čochvíľa objaví aj ďalšia ..
16.2.2023
Po megaúspešnej druhej sérii Pečie celé Slovensko verejnoprávna televízia a rozhlas podľa očakávania už pripravuje aj ..
9.2.2023
Tak zostava účinkujúcich v najnovšej ôsmej sérii populárnej tanečnej Let’sDance na Markíze je už kompletne známa. ..
5.2.2023
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023