Bavila vás Nevesta pre milionára? Tak určite nepremeškajte Ružu pre nevestu

Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku 2006? Tak hneď na začiatku marca sa môžete tešiť na jej novú verziu (teda skôr pôvodného formátu TheBachelor). A opäť na Markíze. Tá totiž už v piatok 3.marca 2023 o 20.30 do svojho programu nasadí úvodnú epizódu.

Romantická šou Nevesta pre milionára sa natáčala ešte pred 17 rokmi v priestoroch kaštieľa v Beladiciach a ženíchovi, ktorým bol nezabudnuteľný nemecký podnikateľ/milionár s českými koreňmi Honzík Novotný, sa vtedy núkalo až 25 finalistiek. Nová verzia – Ruža pre nevestu – sa od tej pôvodnej „slovenskej“ okrem nového názvu bude líšiť aj ďalšími drobnosťami. Tak v prvom rade sa nenatáčala na Slovensku, ale v Turecku. Takisto tu bude i o čosi menej vydajachtivých adeptiek – tentoraz „len“ 18. So všetkými sa v priebehu 12 epizód zoznámi hlavný adept na ženenie a na konci by mala zostať len jediná, tá, ktorej ponúkne svoju poslednú ružu, a ktorá sa tak môže stať jeho potenciálnou životnou partnerkou. Mimochodom, na moderátorskom poste by sa mala objaviť mladá vychádzajúca herecká hviezda Krištof Králik, ktorého si možno budete pamätať zo seriálu Pán profesor, či Oteckovia

No a kto bude ten vysnívaný ženích? Prezradíme vám to (pokiaľ to už náhodou neviete). Podnikateľ, herec a model Tomáš Tarr. Ten momentálne žije a pracuje v Thajsku (Bangkok),kde v rámci „kreatívneho“ priemyslu  pre svojich klientov zabezpečuje ich marketingovú podporu. Príležitostne pri tom zabŕdne aj k modelingu a herectvu. Podľa PR televízie, Tomáš síce nikdy nemal núdzu o ženy, ale dosiaľ sa mu ešte nepodarilo nájsť tu pravú. Možno po tejto šou sa to preňho zmení.

Novinky zo sveta TV
PrixEuropa je najprestížnejšie európske ocenenie pre televízne, rozhlasové a online programy. Tento rok sa do užšieho ..
14.9.2023
Verejnoprávna televízia a rozhlas Slovenska už od 4. septembra na obrazovkách Dvojky vysiela novú televíznu súťažnú ..
10.9.2023
Aj vy ste si obľúbili kuchársku šou na Markíze s názvom Na nože? Tak to pre vás máme dobrú správu. Obľúbený formát ..
1.9.2023
Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. ..
27.8.2023
Predčasné parlamentné voľby na Slovensku sa už neúprosne blížia (30. 9. 2023) a televízie do programu zavádzajú ..
20.8.2023
Markíza do svojej jesennej programovej štruktúry zaradila horúcu novinku. Po Superstar,
13.8.2023
Mediálna skupina JOJ Group sa na televíznom trhu už čochvíľa objaví so zbrusu novou televíziou. Tá bude zameraná na ..
4.8.2023
Zábavná relácia Hit roka vo svojej prvej sérii bavila divákov vo štvrtkové večery na Jednotke už od
30.7.2023
Je to tak. Traf to! – zábavno vedomostný formát s moderátorom Jurajom ŠokoTabačekom na obrazovkách našej ..
23.7.2023
Markíza na naše obrazovky práve v týchto dňoch (od 12.júla 2023) uvádza novú realitnú šou s názvom Šaty snov. ..
15.7.2023