Zoznamky opäť ožívajú. Najnovšie sa formát Farmár hľadá ženu presúva z Jojky na Markízu

Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými formátmi televíznych zoznamiek. Pamätáte si ešte na Farmára, ktorý hľadal ženu na Joj-ke? Tak tento kontroverzný (mierne povedané) projekt mieri opäť na naše obrazovky, avšak pre zmenu pod taktovkou Markízy.

Zoznamovacie šou kedysi patrili k mimoriadne populárnym žánrom. Markíza bodovala s reláciami ako Rozvedení so záväzkami alebo Srdcové záležitosti, neskôr v roku 2006 sa objavila aj Nevesta pre milionára s dnes už legendárnym Honzíkom Novotným. JOJ sa samozrejme nedala zahanbiť a v roku 2007 si úspešný slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Juraj Bača hľadal svoju „Vyvolenú“. Obrovský úspech potom dosiahla s projektami Mama, ožeň ma a už spomínaným Farmár hľadá ženu. A práve jeho prvé dve série v rokoch 2010 a 2011 vyvolali búrlivé reakcie divákov a dosahovali mimoriadne silnú sledovanosť. Tretia séria to už mierne prepískla a posledný pokus (4. séria) o oživenie tohto formátu v roku 2015 bol dobodky už len fiaskom – televízia sa totiž rozhodla takmer insitnú zoznamku skĺbiť s romantikou a nasadzovať ju skoro denne. Po tomto výbuchu už licenciu nepredĺžila a tak po nej nakoniec siahla Markíza.

Tá uvedie túto zoznamku pod názvom Láska na vidieku. Pri spracovaní však nechce zachádzať do extrémov a kontroverzií a formát by sa mal niesť vo veľkolepejšom duchu.

Láska na vidieku však nie je jediným zoznamovacím projektom, ktorý sa na nás chystá. Markíza v spolupráci s Novou pripravuje ďalší, ktorý má byť spracovaný inak. Tiež je už dlhšie známe, že sa pripravuje ďalší zoznamovací projekt (a zase na Markíze) s názvom Láska je veda, ktorá umožní záujemcom spoznať najvhodnejšieho partnera na základe vedeckých faktov a výpočtov.

Ako teda s nami tento zoznamovací kolotoč ešte zatočí? Nuž, nechajme sa prekvapiť.

Novinky zo sveta TV
Keď pred dvoma rokmi vstúpila RTVS koprodukčne do nákladného projektu Mária Terézia, tak na vianočnú rozprávku vtedy ..
26.5.2019
A pritom začiatok Majstrovstiev sveta vyzeral veľmi nádejne. Po výhre s Američanmi sme smolne prehrali s výbermi Fínska ..
20.5.2019
Je to tak, slovenská verejnoprávna televízia tento rok ostáva úplne bez Ligy majstrov a finále snov medzi FC ..
19.5.2019
Tak úvod domáceho šampionátu sa nesie na vlne neuveriteľných výkonov slovenskej reprezentácie. Veď kto ..
15.5.2019
Galavečer, finále, šou Najväčší Slovák vysielala  RTVS na Jednotke v stredu 1. mája. Na prvom mieste sa podľa ..
11.5.2019
RTVS bude domáce majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji prinášať na naše televízne obrazovky vo forme, aká u nás ešte ..
5.5.2019
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 v Bratislave a Košiciach sa nezadržateľne blížia, slovenský národný tím má ..
28.4.2019
Pamätáte sa ešte na unikátnu minisériu mapujúcu život jednej z najrešpektovanejších a najvýznamnejších panovníčok ..
24.4.2019
Áno je to tak, organizátori domácich hokejových majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia 10. až 26. ..
21.4.2019