Zlatá rybka – komediálny seriál na Jojke už čoskoro

JOJ o chvíľu uvedie na naše televízne obrazovky ďalší domáci počin – komediálny seriál Zlatá rybka(predbežne plánovaný na október 2021). Že sa z neho môže stať hit tejto jesene svedčí nielen kvalitné herecké obsadenie (o ňom o chvíľku neskôr), ale hlavne to, že za ním stojí overený tím tvorcov. Ide totiž o zohranú partiu, ktorá má „svedomí“ veľký jojkársky hit, rodinný seriál Prázdniny.

O čom tento seriál bude? Nuž, do náručia obyčajného muža z obyčajnej dediny, v obyčajnom strednom veku a s obyčajnou rodinou totiž doslova padne zlatá rybka – výhra 10 miliónov eur. Problém je, že výhru musí Dodo, lebo takto sa náš hlavný hrdina volá, tajiť pred svojou tehotnou ženou Simonou až do pôrodu, čo sú nekonečné tri mesiace. Dôvod? Tá by totiž šokujúcu správu o tejto megavýhre kvôli svojej diagnóze asi nezvládla. Je takýto nadľudský výkon vôbec možný a hlavne v rodine, kde sa nič neutají? Možno áno, možno nie, dozviete sa už čoskoro.

Vráťme sa teraz ešte k obsadeniu seriálu. V hlavných úlohách sa predstavia viacerí slovenskí obľúbení herci. Určite neprehliadnuteľný bude LubošKostelný ako „nešťastník“ Dodo či Zuzana Porubjaková v úlohe jeho tehotnej manželky Simony. Ďalej sa v seriáli stretneme aj s Dušanom Jamrichom, KristínouPalonderGreppelovou či Marcelom Ochránekom. Svoje miesto si však samozrejme zastanú aj ďalší herci, tu je ich menoslov: František Beleš, Daniel Fischer, Juraj Hrčka, Ráchel Šoltésová, Nikoleta Kupčíková, Karolína Kubánková, Oľga Belešová, Slávka Halčáková. Mimochodom, natáčanie prebehlo/prebieha v Lozorne a jeho okolí – ak by ste potom náhodou na obrazovke hľadali nejaké známe architektonicko-prírodné prvky a nevedeli ich zaradiť.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022