„Zbrusu“ nová Farma už od 5. septembra

Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už štrnásta séria štartuje na Markíze v pondelok 5.septembra 2022. S niekoľkými zmenami. Tou najväčšou je výmena moderátora. Eva „Evelyn“ Kramerová po štyroch sériách totiž končí a v tej najnovšej ju nahradí populárny „tatušo“ Marek Fašiang. S prekvapeniami ale nekončíme, sekundovať mu totiž bude umelá inteligencia Alica…

Marek Fašiang sa na post moderátora Farmy ale už veľmi teší a na jeho popularite stavia aj samotná televízia Markíza. Prvý mužský moderátor tejto šou (úplne prvou moderátorkou bola Kvetka Horváthová v rokoch 2011 až 2017, druhou už spomínaná Evelyn) je podľa Silvie Majeskej, programovej riaditeľky televízie zo Záhorskej Bystrice „veľmi milý a sympatický človek a tešíme sa, že sa na takúto výzvu dal“. Ešte pár slov k druhej avizovanej zmene. Marekovi totiž bude robiť spoločníka umelá inteligencia Alica. Tá sa má farmárom pravidelne prihovárať, riešiť s nimi výber duelantov a odovzdávať odkazy od vypadnutých účastníkov. Alica s príjemným hlasom však nebude nejako extra citlivá, skôr naopak, určite sarkastická a bude mať vždy pravdu. Vyzerá to teda na zaujímavé osvieženie tohto formátu, čo poviete?

Inak koncept Farmy sa meniť nebude – účastníci budú ako vždy „bojovať“ s drsnými podmienkami, vrátane ťažkej manuálnej práce či nedostatku jedla. Nebude chýbať ani neodmysliteľná súčasť tejto reality šou hospodár Martin Bagar. Takisto môžete rátať aj s online formátom Farma X-tra, ktorú už ale nebude moderovať Martin Šmahel. Zostane to teda výlučne v rukách stand-up komikov a glosátorov (Jakub Zitron Ťapák, Joe Trendy, Jakub Lužina, TomyKotty a ďalší).

Štrnásta Farma odštartuje na Markíze teda už v pondelok 5. septembra. Na pondelky, utorky a štvrtky sú naplánované bežné epizódy (v druhom slede večerného programu), v piatok to už bude hlavný vysielací čas a napokon v sobotu to budú napínavé Duely.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022