„Zbrusu“ nová Farma už od 5. septembra

Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už štrnásta séria štartuje na Markíze v pondelok 5.septembra 2022. S niekoľkými zmenami. Tou najväčšou je výmena moderátora. Eva „Evelyn“ Kramerová po štyroch sériách totiž končí a v tej najnovšej ju nahradí populárny „tatušo“ Marek Fašiang. S prekvapeniami ale nekončíme, sekundovať mu totiž bude umelá inteligencia Alica…

Marek Fašiang sa na post moderátora Farmy ale už veľmi teší a na jeho popularite stavia aj samotná televízia Markíza. Prvý mužský moderátor tejto šou (úplne prvou moderátorkou bola Kvetka Horváthová v rokoch 2011 až 2017, druhou už spomínaná Evelyn) je podľa Silvie Majeskej, programovej riaditeľky televízie zo Záhorskej Bystrice „veľmi milý a sympatický človek a tešíme sa, že sa na takúto výzvu dal“. Ešte pár slov k druhej avizovanej zmene. Marekovi totiž bude robiť spoločníka umelá inteligencia Alica. Tá sa má farmárom pravidelne prihovárať, riešiť s nimi výber duelantov a odovzdávať odkazy od vypadnutých účastníkov. Alica s príjemným hlasom však nebude nejako extra citlivá, skôr naopak, určite sarkastická a bude mať vždy pravdu. Vyzerá to teda na zaujímavé osvieženie tohto formátu, čo poviete?

Inak koncept Farmy sa meniť nebude – účastníci budú ako vždy „bojovať“ s drsnými podmienkami, vrátane ťažkej manuálnej práce či nedostatku jedla. Nebude chýbať ani neodmysliteľná súčasť tejto reality šou hospodár Martin Bagar. Takisto môžete rátať aj s online formátom Farma X-tra, ktorú už ale nebude moderovať Martin Šmahel. Zostane to teda výlučne v rukách stand-up komikov a glosátorov (Jakub Zitron Ťapák, Joe Trendy, Jakub Lužina, TomyKotty a ďalší).

Štrnásta Farma odštartuje na Markíze teda už v pondelok 5. septembra. Na pondelky, utorky a štvrtky sú naplánované bežné epizódy (v druhom slede večerného programu), v piatok to už bude hlavný vysielací čas a napokon v sobotu to budú napínavé Duely.

Novinky zo sveta TV
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022
V koprodukcii RTVS vznikol ďalší zaujímavý kinofilm. Čierne na bielom koni totiž prezentuje u nás dosť netradičný ..
16.9.2022
Chatári je nový seriálový počin Markízy, ktorý má ambíciu nahradiť legendárnu Hornú Dolnú. Na začiatok môžete ..
11.9.2022
Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už ..
31.8.2022
Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ..
24.8.2022
Áno i nie... Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor ..
18.8.2022
Už čoskoro sa v našich kinách (premiéra 22.9.2022) objaví nová slovensko-česko-poľská komédia Indián v hlavnej ..
2.8.2022
Vedomostné súťaže boli pred časom na našich obrazovkách naozaj veľmi populárne. Veď kto by si nepamätal na takého ..
26.7.2022
Po nedávnych úspešných projektoch verejnoprávnej televízie akými nepochybne bolo
21.7.2022