Zaregistrovali ste už dve nové relácie na JOJ 24? Obe uvádza DodoKuriľák

Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ a „CHECK-IN“. V prvej sa bude preberať onkologická tematika, v tej druhej sa zase dozvieme viac o obľúbených cestovných destináciách a cestovaní všeobecne.  V oboch formátoch divákov sprevádza osvedčená tvár z jojkárskych Ranných novín TV Joj Jozef DodoKuriľák.

Relácia Pacient, Lekár, Vedec má za úlohu predstaviť najväčšie kapacity a odborníkov z oblasti onkológie a priblížiť najrôznejšie témy, vrátane prevencie. Na dôležité otázky sa bude odpovedať aj v poradni. Projekt vznikol s podporou nadácie „Výskum rakoviny“. Relácia sa vysiela vždy v sobotu o 9:30.

Relácia CHECK-IN je venovaná cestovaniu a obľúbeným dovolenkovým destináciám (ale aj tým menej známym). Takisto sa bude vysielať vždy v sobotu, pre zmenu v podvečer o 17:50. V prvej epizóde vysielanej 28. októbra 2023 sa predstavila riaditeľka cestovnej kancelárie SATUR Eleonóra Fedorová. Práve v spolupráci s ňou táto relácia vzniká. V ďalších častiach sa potom predstavia aj delegáti, ktorí dovolenkujúcich priamo sprevádzajú po turistických destináciách, takže informácie budú naozaj z prvej ruky.

Čo o novej cestovateľskej relácii hovorí moderátor DodoKuriľák (prostredníctvom svojho instagramu)? „Názov “CHECK-IN” pre reláciu o cestovaní na JOJ24 mi napadol v sprche. Preto dúfam, že aj táto pravidelná relácia si získa svojho diváka a obľúbite si ju…“

Moderátor (a spevák) DodoKuriľák je mnohým divákom známy najmä z markízáckehoTelerána, ktoré uvádzal spolu s Kvetkou Horváthovou. Neskôr v roku 2018 naskočil do nového projektu Tv JOJ Ranné noviny, kde s prestávkami pôsobí doteraz.

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023