Výnimočná Nikol je späť, kedy sa vracia na obrazovky?

Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte v roku 2022, sa vracia späť. Česko-slovenský komediálno-kriminálny seriál v hlavnej úlohe s výbornou Táňou Pauhofovou je adaptáciou francúzskeho „HPI – HautPotentielIntellectuel“ z roku 2021 vysielaného v televízii TF1. Dobrou správou je, že nás ešte túto jar čaká na Markíze už jeho druhá sezóna.

Pre tých, ktorí si tento seriál nevedia presne zaradiť, tu máme aj krátku anotáciu prvej série (TV Markíza): „Upratovačka Nikol Tichá (Táňa Pauhofová) pracujúca na policajnej stanici v jeden večer počas svojej šichty neodolá nutkaniu a prepíše na tabuli poznámky k aktuálnemu prípadu, čo policajtom výrazne pomôže pri vyriešení zločinu tým, že upriami ich pozornosť na skutočného páchateľa. Ukáže sa, že táto obyčajná upratovačka je žena s IQ 160, čo jej ale život paradoxne skôr komplikuje, pretože má veľký problém s počúvaním autorít a slušným správaním.

Policajné oddelenie však vníma jej inteligenciu ako výhodu a ponúka jej miesto detektívnej konzultantky. Túto pozíciu však prijíma pod podmienkou, že policajný útvar jej pomôže pri pátraní po otcovi jej prvého dieťaťa, ktorý zmizol pred 15 rokmi, keď bola tehotná. Napriek tomu, že policajný vyšetrovateľ Adam Kadlec (Kamil Mikulčík), ku ktorému bola zaradená, nie je z jej prítomnosti nadšený, ich investigatívna práca prináša skvelé výsledky a postupom času si ju obľúbi…“

A kedy presne sa teda na obrazovky dostane druhá séria seriálu Výnimočná Nikol? Už je to oficiálne potvrdené – na Nikol sa môžete tešiť od 22.apríla každý pondelok večer v hlavnom vysielacom čase na Markíze. Je pre vás prichystaných rovno 8 premiérových častí. Tentoraz Výnimočná Nikol nebude čeliť iba zločincom, ale policajným kolegom. Takisto sa ale objavia aj nové stopy, ktoré sa týkajú zmiznutia jej bývalého partnera…

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024