Vianočné rozprávky na JOJ-ke

Na Jojke sa vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Disney môžeme počas tohtoročných vianočných sviatkov tešiť na ozajstné skvosty zo sveta animovaných rozprávok. Na našich obrazovkách sa tak objaví megaúspešné Ľadové kráľovstvo (Frozen) a kratšia a novšia Oslava v Ľadovom kráľovstve (Frozen Fever), Na vlásku či Popoluška.

Na Štedrý večer sú pre naše najmenšie ratolesti, ale i pre nás samozrejme, pripravené animované rozprávky. O 14.00 pôjde klasická a legendárna Popoluška z roku 1950. Rozprávka, ktorá bola svojho času nominovaná na 3 Oscarov. Doba ľadová 2 s prívlastkom Odmäk príde na radu o 15.15 a o 16.45 bude nasledovať populárny animovaný hit Na vlásku. O 18.30 príde na rad jeden z najúspešnejších animákov poslednej doby – Ľadové kráľovstvo.

Nebojte sa, ani tieto sviatky nebudete ochudobnení o netradičné „zábavky“ malého Kevina McCallistera. Obe časti (Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku) sa už zaradili medzi vianočnú klasiku. Obe časti za sebou uvidíte na Štedrý večer v hlavnom vysielacom čase o 20.15.

Okrem animovaných fimov nás čakajú premiéry filmov ako Hachiko – príbeh psa, či vianočná komédia Chaos na Vianoce s trojicou hviezdnych hercov: Steve Martin, Diane Keaton, John Goodman. Zaujímavé bude sledovať aj rozprávky zo severskej produkcie, napríklad Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama – Kapitán Sabertooth a poklad lamy Rama či Valley of Knights.

Na prvý sviatok vianočný 25.12. sa môžeme tešiť už o 13.45 na premiéru ruskej snímky Mystery of Snow Queen. Neskôr nás rozveselí americká komédia V utajení. Po Novinách hlási veľkolepý návrat relácia V siedmom nebi – vianočný špeciál s Vilom Rozborilom a neskôr film natočený podľa skutočných udalostí Nič nás nerozdelí o 22.30. Môžete však aj prepnúť na niekoľkooscarový hit Statočné srdce, ktorý o 22.30 uvedie sesterská PLUS-ka.

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017