Vianočné rozprávky na JOJ-ke

Na Jojke sa vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Disney môžeme počas tohtoročných vianočných sviatkov tešiť na ozajstné skvosty zo sveta animovaných rozprávok. Na našich obrazovkách sa tak objaví megaúspešné Ľadové kráľovstvo (Frozen) a kratšia a novšia Oslava v Ľadovom kráľovstve (Frozen Fever), Na vlásku či Popoluška.

Na Štedrý večer sú pre naše najmenšie ratolesti, ale i pre nás samozrejme, pripravené animované rozprávky. O 14.00 pôjde klasická a legendárna Popoluška z roku 1950. Rozprávka, ktorá bola svojho času nominovaná na 3 Oscarov. Doba ľadová 2 s prívlastkom Odmäk príde na radu o 15.15 a o 16.45 bude nasledovať populárny animovaný hit Na vlásku. O 18.30 príde na rad jeden z najúspešnejších animákov poslednej doby – Ľadové kráľovstvo.

Nebojte sa, ani tieto sviatky nebudete ochudobnení o netradičné „zábavky“ malého Kevina McCallistera. Obe časti (Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku) sa už zaradili medzi vianočnú klasiku. Obe časti za sebou uvidíte na Štedrý večer v hlavnom vysielacom čase o 20.15.

Okrem animovaných fimov nás čakajú premiéry filmov ako Hachiko – príbeh psa, či vianočná komédia Chaos na Vianoce s trojicou hviezdnych hercov: Steve Martin, Diane Keaton, John Goodman. Zaujímavé bude sledovať aj rozprávky zo severskej produkcie, napríklad Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama – Kapitán Sabertooth a poklad lamy Rama či Valley of Knights.

Na prvý sviatok vianočný 25.12. sa môžeme tešiť už o 13.45 na premiéru ruskej snímky Mystery of Snow Queen. Neskôr nás rozveselí americká komédia V utajení. Po Novinách hlási veľkolepý návrat relácia V siedmom nebi – vianočný špeciál s Vilom Rozborilom a neskôr film natočený podľa skutočných udalostí Nič nás nerozdelí o 22.30. Môžete však aj prepnúť na niekoľkooscarový hit Statočné srdce, ktorý o 22.30 uvedie sesterská PLUS-ka.

Novinky zo sveta TV
Vianoce sa neúprosne blížia a my sme zvedaví, čo prinesú slovenské televízie počas najkrajšieho obdobia roka. Medzi ..
21.11.2017
Extrémne premeny sa zaradili medzi najúspešnejšie formáty Markízy v tejto jesennej sezóne. Čoskoro sa ..
14.11.2017
Naša verejnoprávna televízia sa podieľa na ďalšom zaujímavom počine a tým je pôvodný animovaný seriál pre deti – ..
8.11.2017
Áno je to tak. Televízia JOJ si pre vás od nového roka pripravila Veľký balík. Ak predpokladáte, že ..
31.10.2017
O návrate legendárneho a veľmi obľúbeného seriálu Susedia sme vás ..
24.10.2017
Slovenský film čoraz viac dokáže oslovovať domáceho diváka. Nie je to tak úplne dávno, keď zmienku o slovenskom filme ..
17.10.2017
Semafor, novinka z dielne televízie Joj, je seriál, ktorý sa žánrovo zaradzuje ku komediálnym projektom. Tých majú ..
10.10.2017
Pamätáte si ešte rok 2004 a ošiaľ, ktorý vyvolala prvá séria Superstar ešte vysielaná na obrazovkách verejnoprávnej ..
3.10.2017
Folklórna šou Zem spieva je späť! Najúspešnejší formát RTVS posledného obdobia sa vracia na obrazovky. Premiérová ..
26.9.2017
Stand-up komedy šou Jána Gorduliča Silné reči sa po dohode s komerčnou televíziou dostane poprvýkrát na ..
20.9.2017