Vianočné rozprávky na JOJ-ke

Na Jojke sa vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Disney môžeme počas tohtoročných vianočných sviatkov tešiť na ozajstné skvosty zo sveta animovaných rozprávok. Na našich obrazovkách sa tak objaví megaúspešné Ľadové kráľovstvo (Frozen) a kratšia a novšia Oslava v Ľadovom kráľovstve (Frozen Fever), Na vlásku či Popoluška.

Na Štedrý večer sú pre naše najmenšie ratolesti, ale i pre nás samozrejme, pripravené animované rozprávky. O 14.00 pôjde klasická a legendárna Popoluška z roku 1950. Rozprávka, ktorá bola svojho času nominovaná na 3 Oscarov. Doba ľadová 2 s prívlastkom Odmäk príde na radu o 15.15 a o 16.45 bude nasledovať populárny animovaný hit Na vlásku. O 18.30 príde na rad jeden z najúspešnejších animákov poslednej doby – Ľadové kráľovstvo.

Nebojte sa, ani tieto sviatky nebudete ochudobnení o netradičné „zábavky“ malého Kevina McCallistera. Obe časti (Sám doma a Sám doma 2: Stratený v New Yorku) sa už zaradili medzi vianočnú klasiku. Obe časti za sebou uvidíte na Štedrý večer v hlavnom vysielacom čase o 20.15.

Okrem animovaných fimov nás čakajú premiéry filmov ako Hachiko – príbeh psa, či vianočná komédia Chaos na Vianoce s trojicou hviezdnych hercov: Steve Martin, Diane Keaton, John Goodman. Zaujímavé bude sledovať aj rozprávky zo severskej produkcie, napríklad Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama – Kapitán Sabertooth a poklad lamy Rama či Valley of Knights.

Na prvý sviatok vianočný 25.12. sa môžeme tešiť už o 13.45 na premiéru ruskej snímky Mystery of Snow Queen. Neskôr nás rozveselí americká komédia V utajení. Po Novinách hlási veľkolepý návrat relácia V siedmom nebi – vianočný špeciál s Vilom Rozborilom a neskôr film natočený podľa skutočných udalostí Nič nás nerozdelí o 22.30. Môžete však aj prepnúť na niekoľkooscarový hit Statočné srdce, ktorý o 22.30 uvedie sesterská PLUS-ka.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..