Vianoce a koniec roka 2016 na Markíze

Markíza a jej sesterské stanice na Vianoce tohto roku nijak zvlášť neprekvapia. Markíza sa drží osvedčenej klasiky a uvedením pár premiér. Pôvodný formát bude predstavovať Chart Show. Presné vysielacie časy Markíza ešte nezverejnila. Čo teda uvidíme na Vianoce a Silvester?

Markíza

Vianočnú ponuku na hlavnej stanici odprezentuje pod claimom „Rozprávkové Vianoce“. Z vianočnej klasiky, ktorá nesmie chýbať na slovenských obrazovkách, uvidíme Perinbabu a Tri oriešky pre Popolušku a to priamo na Štedrý deň. Z ďalších titulov sa opäť môžeme tešiť na Mrázika, S tebou mě baví svět, Soľ nad zlato, Princeznu se zlatou hvězdou a komédiu Pelíšky.

V premiére počas tohtoročných Vianoc Markíza odvysiela tieto snímky: Najsilnejšie puto 2, Dovolenka za trest, Pestúnka v akcii: Zázrak na Manhattane či ruskú novinku Dračia nevesta.

V spomínanej Chart Show budú hrať prím Vianočné hity s hosťami Romanom Pomajbom, Kvetou Horváthovou a Patrikom Hermanom. Spievať naživo bude Štefan Skrúcaný, Mária Čírová a Vidiek.

Deti sa môžu tešiť na animované rozprávky ako je Kocúr v čižmách, Legendárna partia, Šmolkovia 2, Madagaskar 3.

Dajto

Prívlastok koncoročnej ponuky na Dajto znie „Nadupané Vianoce“. Stanica ponúkne seriály Pod kupolou – všetky tri série, Mušketieri – dve série a minisériu Kronika rodiny Shannara. Z filmov sa vo vysielaní objaví Highlander, Aljaška v plameňoch, Dlhý bozk na dobrú noc a trilógia Rambo.

Doma

Doma ponúka „Romantické Vianoce“a uvedie filmy zo série Rosamunde Pilcher – Dobrý anjel, Čarovné Vianoce, Stromček želaní, Muž s veľkým srdcom a Vianočné vyznanie.

Silvester na Markíze sa bude niesť v znamení minulého roka. Televízia zaradí premiérový Kredenec a ďalší špeciál Chart Show. V tomto koncoročnom vydaní vystúpia aj zahraniční interpreti Limahl a skupina Snap! plus Mafia Corner, Kristína a Veronika Strapková. Hosťami relácie budú Peter Marcin, Mário Kollár „Kuly“, Libor Bouček a Zuzana Vačková.

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017