Vianoce a koniec roka 2016 na Markíze

Markíza a jej sesterské stanice na Vianoce tohto roku nijak zvlášť neprekvapia. Markíza sa drží osvedčenej klasiky a uvedením pár premiér. Pôvodný formát bude predstavovať Chart Show. Presné vysielacie časy Markíza ešte nezverejnila. Čo teda uvidíme na Vianoce a Silvester?

Markíza

Vianočnú ponuku na hlavnej stanici odprezentuje pod claimom „Rozprávkové Vianoce“. Z vianočnej klasiky, ktorá nesmie chýbať na slovenských obrazovkách, uvidíme Perinbabu a Tri oriešky pre Popolušku a to priamo na Štedrý deň. Z ďalších titulov sa opäť môžeme tešiť na Mrázika, S tebou mě baví svět, Soľ nad zlato, Princeznu se zlatou hvězdou a komédiu Pelíšky.

V premiére počas tohtoročných Vianoc Markíza odvysiela tieto snímky: Najsilnejšie puto 2, Dovolenka za trest, Pestúnka v akcii: Zázrak na Manhattane či ruskú novinku Dračia nevesta.

V spomínanej Chart Show budú hrať prím Vianočné hity s hosťami Romanom Pomajbom, Kvetou Horváthovou a Patrikom Hermanom. Spievať naživo bude Štefan Skrúcaný, Mária Čírová a Vidiek.

Deti sa môžu tešiť na animované rozprávky ako je Kocúr v čižmách, Legendárna partia, Šmolkovia 2, Madagaskar 3.

Dajto

Prívlastok koncoročnej ponuky na Dajto znie „Nadupané Vianoce“. Stanica ponúkne seriály Pod kupolou – všetky tri série, Mušketieri – dve série a minisériu Kronika rodiny Shannara. Z filmov sa vo vysielaní objaví Highlander, Aljaška v plameňoch, Dlhý bozk na dobrú noc a trilógia Rambo.

Doma

Doma ponúka „Romantické Vianoce“a uvedie filmy zo série Rosamunde Pilcher – Dobrý anjel, Čarovné Vianoce, Stromček želaní, Muž s veľkým srdcom a Vianočné vyznanie.

Silvester na Markíze sa bude niesť v znamení minulého roka. Televízia zaradí premiérový Kredenec a ďalší špeciál Chart Show. V tomto koncoročnom vydaní vystúpia aj zahraniční interpreti Limahl a skupina Snap! plus Mafia Corner, Kristína a Veronika Strapková. Hosťami relácie budú Peter Marcin, Mário Kollár „Kuly“, Libor Bouček a Zuzana Vačková.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..