V siedmom nebi nasadené na Jojke o čosi skôr ako obvykle

V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho predchodcu Modré z neba, ktoré sa vysielalo ešte na Markíze v rokoch 2008 až 2013. Tentoraz sa vráti o čosi skôr, spolu s Talentom pobeží rovno celý mesiac.

Formát s Vilom Rozborilom patrí k pravidelným programom tv JOJ (od roku 2014) a nasadenie relácie v adventnom období sa ukázalo ako skvelý ťah, kedy sa zakaždým dosahovali nadpriemerné výkony. Rýchlo sa tak stala jedným z ťažiskových programov televízie. Štart novej série je potvrdený už na nedeľu 17.novembra a podľa všetkého potrvá až do 22.decembra, pričom sa stihne odvysielať 6 častí. V siedmom nebi sa tak celkom netradične stretne v štruktúre so šou Česko Slovensko má talent a to až na 4 víkendy, pretože Talent vyvrcholí vo finále s sobotu 7.decembra (naživo podotýkam).

Siedme nebo potom máva vianočnú a novoročnú pauzu a pokračuje ďalej v januári, respektíve vo februári. Podobne tomu tak bude aj teraz, pričom práve v jarnom období vlastne prekoná životnosť svojho predchodcu Modré z neba. Zrušenie tejto relácie na Markíze (kvôli prílišnej nákladnosti formátu) tak napokon viedlo k jednému z najvýraznejších prestupov medzi našimi komerčnými televíziami. Vilo Rozboril „prestúpil“ na Kolibu a z jednej z najvýraznejších televíznych tvárí Markízy sa stala jojkárska hviezda.

Mimochodom, táto relácia hneď po „reštarte“ na jeseň 2014 okamžite zafungovala a potiahla televíziu aj v období, kedy sa morila s nevýraznými výkonmi v sledovanosti. Prvé dva roky bola plne nasadená na celú jesennú sezónu a po experimente v roku 2016 kedy ju JOJ skúsila napasovať aj na celú jar a následnom poklese výkonnosti sa relácia stabilizovala do súčasnej podoby.

Novinky zo sveta TV
Chýbala vám na televíznych obrazovkách zoznamka? Už nebude. Na budúci rok je jedna potvrdená aj na Markíze. A rovno sa ..
1.12.2019
Chystá sa ďalší veľký rebrand stanice z portfólia tv JOJ. Z detskej stanice TvRiK, ktorá sa spúšťala v roku 2015, sa ..
20.11.2019
Markíza bude mať vlastnú Jenny! Seriál z prostredia nemocničnej pediatrie s názvomKlub červených ..
14.11.2019
Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú ..
6.11.2019
V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho ..
31.10.2019
Novinka na scéne rodinných seriálov s názvom Mami, kúp mi psa sa na našich obrazovkách objaví už na ..
23.10.2019
Verejnoprávna televízia a rozhlas stále dokáže potrápiť komerčné stanice a to aj vďaka tomu, že sa neustále púšťa ..
20.10.2019
Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak ..
13.10.2019
Súkromná televízia JOJ prednedávnom rozšírila svoje akvizície, kedy kúpila na českom trhu platené stanice CS ..
2.10.2019
Tretí športový kanál verejnoprávnej televízie a rozhlasu bude konečne realitou. Jeho štart je potvrdený už na ..
25.9.2019