Utajený šéf už od novembra na Markíze

Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak naozaj vyzerá… Prvá polovica jesennej sezóny na Markíze je totiž vyskladaná z overených projektov kedy napríklad  Sestričky, Extrémne premeny či Tvoja tvár znie povedome vydržia v plnom režime až do konca októbra/začiatku novembra.

Celosvetovo známej show by mal patriť utorňajší prime-time, ktorý majú do 5. novembra zarezervované Sestričky so svojou druhou sériou. Prvá epizóda Utajený šéf tak podľa všetkého príde na rad v utorok 12. novembra. A ako dlho sa na našich obrazovkách zdrží? Keď vezmeme do úvahy fakt, že tento formát minulý rok uviedla v českej verzii Televízia Nova v 6 častiach, tak na Slovensku by to malo byť obdobné.

Celý čas hovoríme o predpokladanom uvedení na obrazovky, pretože už raz Utajený šéf naplánovaný bol (utorkový prime-time od júna tohto roka), no napokon sa televízia rozhodla tento formát podržať a nasadí ho v podstate pre televízie najdôležitejšieho (najsledovanejšieho) obdobia november, december.

O čom to celé bude? Reality show Utajený šéf nám ukáže pohľad do zákulisia spoločností, kde vysokopostavení manažéri dostanú do rúk lopaty a pracovné montérky a začnú „kmitať“ na najnižších pozíciách firmy. Na 5 dní sa utajene infiltrujú medzi svojich zamestnancov a dozvedia sa veci, ktoré by sa inak v živote nedozvedeli. Šéf tak bude môcť na vlastnej koži zistiť, ako sa jeho kancelárske predstavy zhodujú so skutočnou realitou, nie tou za monitorom počítača a excelovskou tabuľkou pred sebou. A zatiaľ čo v pote tváre budú niekedy doslova až kolabovať, ich podriadení, ktorí ich zaúčajú ani v najmenšom nebudú tušiť, že chvália či nadávajú vlastnému šéfovi. Po týždni takejto práce sa šéfovia vracajú na svoje stoličky a tvárou v tvár sa stretnú so svojimi zamestnancami, ktorí o skutočnej identite zaúčaného nováčika nemali páru…

Novinky zo sveta TV
Chýbala vám na televíznych obrazovkách zoznamka? Už nebude. Na budúci rok je jedna potvrdená aj na Markíze. A rovno sa ..
1.12.2019
Chystá sa ďalší veľký rebrand stanice z portfólia tv JOJ. Z detskej stanice TvRiK, ktorá sa spúšťala v roku 2015, sa ..
20.11.2019
Markíza bude mať vlastnú Jenny! Seriál z prostredia nemocničnej pediatrie s názvomKlub červených ..
14.11.2019
Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú ..
6.11.2019
V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho ..
31.10.2019
Novinka na scéne rodinných seriálov s názvom Mami, kúp mi psa sa na našich obrazovkách objaví už na ..
23.10.2019
Verejnoprávna televízia a rozhlas stále dokáže potrápiť komerčné stanice a to aj vďaka tomu, že sa neustále púšťa ..
20.10.2019
Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak ..
13.10.2019
Súkromná televízia JOJ prednedávnom rozšírila svoje akvizície, kedy kúpila na českom trhu platené stanice CS ..
2.10.2019
Tretí športový kanál verejnoprávnej televízie a rozhlasu bude konečne realitou. Jeho štart je potvrdený už na ..
25.9.2019