Tv program

Predchádzajúce programy
Ďalšie programy




Jednotka
Dvojka
Trojka
Joj Cinema
Joj
Joj Plus
Rik
Wau

02:55 – Góly-body-sekundy

03:15 – Neskoro večer

04:15 – Správy RTVS „N“

05:10 – Góly-body-sekundy

05:30 – Nebíčko v papuľke

06:00 – Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II

06:15 – Slimák Maťo a škriatok Klinček

06:25 – Jurošík

06:35 – Rusty I

06:40 – Medvedík Pompon I

06:45 – Poštár Pat I

07:00 – Lexi a Lottie

07:25 – Bluey

07:35 – Zberateľ zvukov

07:40 – Šmolkovia – nové príbehy

07:50 – Údolie Muminovcov III

08:15 – Šéfkuchár Shane

08:25 – Zázračný ateliér

08:50 – Príbeh rieky Poprad

09:10 – Nech žije deduško

09:40 – Leto s Katkou

10:10 – MOJE POVSTANIE.SK

10:20 – Najnebezpečnejšie železničné trate

11:15 – Nebíčko v papuľke

11:50 – Gastromap

06:00 – Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom

06:10 – Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom

06:25 – Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom

06:40 – Cyklopotulky

06:50 – Encyklopédia slovenských obcí

07:05 – Televíkend

07:30 – Cesta hrdinov SNP

07:45 – Živá panoráma

08:15 – Kapura

09:05 – Farmárska revue

09:35 – Letná rybačka

09:40 – S rozumom do hory

10:00 – Bohoslužba

06:20 – Detektiv z kuchyně: Otrávené menu

07:55 – Průvodce pro nezadané

09:30 – Julie, co by bylo kdyby…

11:40 – Randění v New Yorku

06:05 – Noviny TV JOJ

06:55 – Krimi

07:25 – Noviny TV JOJ

08:00 – Tajomstvá Medovej doliny

08:15 – SpongeBob v nohaviciach XI.

08:40 – SpongeBob v nohaviciach XI.

09:05 – Arthur a Maltazardova pomsta

11:10 – Taxi 3

05:00 – Rodinný ranč 2

07:15 – Nová záhrada

08:20 – Na chalupe

09:10 – Nové bývanie

10:10 – Bez servítky

11:15 – Bez servítky

05:00 – Pat a Mat

05:05 – Pat a Mat

05:20 – Knihy od stonožky

05:30 – Viking Vicky

05:45 – Babička, rozprávaj!

06:00 – Ronja, lúpežníkova dcéra

06:25 – Tom Gates

06:40 – Maškrtné medvedie príbehy

06:45 – Maškrtné medvedie recepty

06:50 – Lloyd a muchy

07:05 – Mechamato

07:30 – Sníček a Dúhalka

07:45 – Zvieratká

08:00 – Zoopark

08:15 – Fíha tralala

08:25 – Hanička a Murko pre najmenších

08:35 – Jojo, to vážne?! 2

08:50 – Jojko oslávencom

08:55 – Jojko oslávencom

08:55 – Jojko oslávencom

09:05 – Angličanina

09:25 – Plamienok a štvorkolky I.

09:50 – Knihy od stonožky

10:00 – Mia a čarovné ihrisko I.

10:10 – Mestská farma Lellobee

10:10 – Mestská farma Lellobee

10:15 – Sonic Boom 2

10:35 – Labková patrola II.

11:00 – Idefix

11:15 – Moe a jeho šou I.

11:35 – Babička, rozprávaj!

11:50 – Zvierací ochrancovia

05:55 – Súdna sieň

07:00 – Bez stopy

09:00 – 24 hodín na urgente XI.

10:25 – 24 hodín na urgente XI.

11:50 – 9-1-1 IV.

12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00

12:20 – Láska na Elbe

13:50 – Agatha Christie: Poirot

15:40 – Hibernatus

12:00 – Ľudská láska

13:00 – Piesočná potvorka

13:25 – Orientácie

13:55 – Zvony pre bosých

15:30 – Výlety v pamäti

13:25 – Tajemství úspěchu

15:20 – Uuups! Noe zdrhnul…

13:00 – Hviezdy nad hlavou

14:20 – Hviezdy nad hlavou

15:50 – Nová záhrada

12:40 – Stopy zločinu

14:10 – Dobrá Voda

12:05 – No, počkaj!

12:15 – Barbapapa I.

12:20 – Máša a medveď V.

12:35 – SpongeBob v nohaviciach X.

13:00 – Deti z farmy

13:15 – Bambuľko a Bulienka II.

13:20 – Hanička a Murko pre najmenších

13:35 – Ekofaktor

13:45 – Volám sa Caillou V.

14:15 – Fíha tralala

14:25 – Naše prasiatko

14:25 – Naše prasiatko

14:35 – Zvierací ochrancovia

14:50 – Bambuľko a Bulienka II.

14:55 – MalinyJAMológia

15:15 – Ovečka Shaun I.

15:25 – Strážcovia Trstinového mora

15:40 – Angličanina

15:55 – Mestská farma Lellobee

15:55 – Mestská farma Lellobee

12:50 – 9-1-1 IV.

13:50 – Columbo

15:50 – Vraždy v Midsomeri X.

16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

17:00 – Boli sme pri tom

18:15 – Veľkou lyžicou

18:58 – Krátke počasie

19:00 – Správy RTVS

19:55 – Góly-body-sekundy

16:50 – Nesmrteľní

18:30 – Tresky plesky

18:40 – Rusty I

18:45 – Medvedík Pompon I

18:50 – Poštár Pat I

19:05 – Lexi a Lottie

19:30 – Počúvaj moju hudbu

19:35 – Počúvaj moju hudbu

19:50 – Slovo

17:05 – Náhodná láska

18:40 – Láska na Maledivách

16:50 – Na chalupe

17:50 – Nové bývanie

19:00 – Krimi

19:30 – Noviny TV JOJ

16:15 – Černobyľ

19:05 – Naši IV.

19:45 – Profesionáli VII.

16:00 – Idefix

16:20 – Moe a jeho šou I.

16:35 – Mechamato

17:00 – Knihy od stonožky

17:15 – Sonic Boom 2

17:35 – Babička, rozprávaj!

17:50 – Labková patrola II.

18:20 – Mestská farma Lellobee

18:20 – Mestská farma Lellobee

18:30 – Tajomstvá Medovej doliny

18:45 – Jojko oslávencom

18:45 – Jojko oslávencom

18:50 – Jojko oslávencom

18:55 – Zoopark

19:20 – Plamienok a štvorkolky I.

19:50 – SpongeBob v nohaviciach X.

18:00 – Transplant II.

19:00 – Transplant II.

20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00

20:16 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35

20:20 – Počasie

20:30 – Nevera po slovensky

21:45 – Hotel Portofino II

22:40 – Toskánska vášeň III

00:25 – Hibernatus

01:45 – Správy RTVS „N“

02:40 – Góly-body-sekundy

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:10 – Deväťdesiatky

21:15 – Vyšetrovanie

22:00 – Na príjme

22:55 – Mafiáni

23:20 – Mafiáni

00:00 – Správy RTVS „N“

20:15 – Sestry v sedle

21:55 – Noční recepční

23:35 – Simulant

01:10 – Hypnotik

02:35 – Pan pravý

04:05 – Kouzelná flétna

05:00 – Noviny TV JOJ

05:30 – Rozhovory 24

06:00 – 24 Podcast

06:45 – Krimi

07:10 – Noviny TV JOJ

07:55 – JOJ Zdravie

08:45 – Šport

09:00 – Noviny

09:30 – 24 minút

10:00 – Štúdio JOJ 24

11:00 – Noviny

11:30 – Svet 24

12:00 – Noviny

12:30 – Regióny 24

13:00 – Popoludnie naživo s JOJ 24

14:00 – Popoludnie naživo s JOJ 24

15:00 – Popoludnie naživo s JOJ 24

16:00 – Popoludnie naživo s JOJ 24

16:10 – 24 podcast

17:00 – Udalosti o 17:00

18:00 – Spektrum 24

19:00 – Krimi

19:30 – Noviny TV JOJ

20:10 – Regióny 24

20:40 – Svet 24

21:10 – Krimi

21:40 – Rozhovory 24

22:00 – Udalosti o 22:00

22:30 – 24 podcast

00:00 – Noviny TV JOJ

00:30 – Šport a počasie

00:50 – Krimi

01:15 – 24 minút

01:40 – JOJ History

02:00 – Tlačové konferencie

03:00 – 24 podcast

04:00 – Štúdio JOJ 24

04:20 – Spektrum 24

20:20 – Šport

20:30 – Najlepšie počasie

20:40 – Dve srdcia

23:00 – Archív

01:10 – Pomstiteľ

03:10 – Na chalupe

03:50 – Nové bývanie

04:55 – Noviny TV JOJ

20:30 – Nepriateľ pod ochranou

23:05 – Waldo

01:15 – Štvaná zver

03:00 – Kinosála

03:10 – Alpskí záchranári

03:55 – Ničivá sila planéty

04:20 – Diaľnica peklom VII.

20:15 – Mechamato

20:45 – Chrumka a Čipsík II.

21:00 – Volám sa Caillou V.

21:30 – Strážca vesmíru Roger

21:45 – Jahôdka a jej kamaráti I.

22:10 – Viking Vicky

22:25 – Kúzlovanie

22:40 – Ruby z dúhy I.

22:55 – Tom Gates

23:10 – Malí fidlikanti

23:30 – Knihy od stonožky

23:40 – Zabi nudu!

23:45 – Zabi nudu!

23:55 – Fidlivareška

00:15 – MalinyJAMológia

00:30 – Zabi nudu!

00:35 – Zabi nudu!

00:45 – Knihy od stonožky

00:55 – Kikirikí

01:00 – Kikirikí

01:10 – Sníček

01:20 – Sníček

01:35 – Kúzlovanie

01:50 – Rapotáčik 3

02:00 – Jojo, to vážne?!

02:15 – Sníček

02:25 – Sníček

02:40 – Kúzlovanie

02:55 – Hanička a Murko pre najmenších

03:05 – Knihy od stonožky

03:15 – Tom Gates

03:30 – Volám sa Caillou V.

03:55 – Fíha tralala

04:05 – Malí fidlikanti

04:25 – Sníček a Dúhalka

04:40 – Fidlivareška

20:10 – Zelenáč IV.

20:55 – Zelenáč IV.

21:50 – Zákony vlka

23:00 – Anatómia zločinu

00:20 – Leto 2003

02:20 – Pravda

03:30 – Transplant II.

04:15 – Transplant II.

04:55 – Kojak I.