Tv program

Predchádzajúce programy
Ďalšie programy




Jednotka
Dvojka
Joj Cinema
Joj
Joj Plus
Rik
Wau

02:50 – Dámsky klub

04:25 – Správy RTVS

05:15 – Duel

05:45 – Správy RTVS

06:35 – Góly – body – sekundy

06:55 – Počasie

07:00 – Folklorika

07:30 – Ranné správy RTVS

08:30 – Dvaja v meste

09:00 – Doktor z hôr – Nové osudy X.

09:50 – Sudkyňa Amy

10:50 – Duel

11:20 – 5 proti 5

06:00 – Cesty do školy

06:30 – Slimák Maťo a škriatok Klinček

06:35 – Slimák Maťo a škriatok Klinček

06:45 – Bob a Bobek na cestách

06:50 – Malý Mikuláš

07:05 – Martinka I

07:15 – Martinka I

07:30 – STOJ! POZOR! CHOĎ!

07:45 – Zázračný miniateliér

07:50 – Trpaslíci

08:00 – Živá panoráma

08:30 – Správy RTVS z regiónov

08:45 – Encyklopédia slovenských obcí

09:00 – Záhady archeológie

09:30 – Národnostný magazín

10:00 – „Bílá nemoc“

11:45 – Danka a Janka

11:50 – Lilin ostrov pokladov

05:30 – Red Dog – psí legenda

07:15 – Tygří oči

08:55 – Victor Davis: Cesta na vrchol

10:40 – Příběh jedné jízdy

05:40 – Krimi

06:15 – RANNÉ NOVINY

08:40 – Súdna sieň

09:45 – Súdna sieň

10:50 – POLICAJTI V AKCII

05:15 – Profesionáli III.

06:00 – Súdna sieň

06:45 – Súdna sieň

07:45 – Profesionáli III.

08:50 – Simpsonovci XVI.

09:20 – Simpsonovci XVI.

10:05 – IQ TAXI

10:35 – IQ TAXI

11:30 – NOVÉ BÝVANIE

05:10 – Ferdo Mravec

05:35 – Sam a Max

06:00 – Marvin, stepujúci koník II.

06:15 – Timothy ide do školy II.

06:25 – Timothy ide do školy

06:40 – Zubor Pompík

06:50 – Máša a medveď II.

07:00 – Rapotáčik

07:10 – Agi Bagi II.

07:20 – Altair v Hviezdnom kráľovstve

07:35 – Príšerky zo skúmavky

07:50 – Sníček

08:00 – Okido I.

08:15 – Viking Vicky

08:30 – Máša a medveď III.

08:40 – Rapotáčik 2

08:50 – Barbapapa II.

09:00 – Rozprávky z machu a papradia

09:10 – Zubor Pompík

09:25 – Ovečka Shaun II.

09:30 – Ruby z dúhy I.

09:45 – Strážca vesmíru Roger

10:00 – Jahôdka a jej kamaráti I.

10:25 – Požiarnik Sam X.

10:40 – Zabi nudu! II.

10:50 – Ovečka Shaun II.

11:00 – Fix a Foxi

11:30 – Príbehy dvoch myší II.

05:05 – TOP STAR

05:20 – Panelák

06:10 – Profesionáli III.

06:50 – MacGyver

08:10 – Panelák

09:35 – JAG V.

10:55 – C.S.I.: Kriminálka New York IV.

12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00
12:00

12:00 – Správy RTVS

12:20 – Dámsky klub

13:55 – Folklorika

14:25 – Lekári

15:30 – Slovensko s Tiposom

12:05 – Živá panoráma

12:20 – Bežkopotulky

12:30 – Život zvierat

13:25 – Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny

14:30 – VaT

15:00 – Dušan Dušek

15:15 – Formát A5

15:30 – Rusínsky magazín

12:35 – Jmenuji se Jerry

14:25 – Zátah

12:00 – NOVINY O 12:00

12:30 – TOP STAR

12:50 – Kosti XII.

13:55 – Kosti XII.

14:50 – POLICAJTI V AKCII

15:55 – POLICAJTI V AKCII

12:55 – NA CHALUPE

14:05 – Panelák

15:05 – Simpsonovci XVI.

15:35 – Simpsonovci XVI.

12:00 – Albert spoznáva svet

12:15 – Oskar v balóne

12:30 – Emka to vie – Pozor drogy!

12:40 – Albert pozná prírodu najlepšie

13:10 – Agi Bagi II.

13:25 – Malý medvedík

13:50 – Policajná hliadka

14:15 – Robošváb III.

14:40 – Sherm a jeho mikróby

14:55 – Ferdo Mravec

15:25 – Sam a Max

15:45 – Lovci drakov

12:00 – MacGyver

13:00 – Spravodlivosť v krvi VII.

14:00 – JAG V.

15:00 – Dr. House VIII.

16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00

16:00 – Správy RTVS

16:25 – Dvaja v meste

16:55 – Doktor z hôr – Nové osudy X.

17:45 – Duel

18:10 – Krátke správy RTVS

18:20 – 5 proti 5

19:00 – Správy RTVS

19:55 – Góly – body – sekundy

16:00 – Záhady archeológie

16:25 – Cesty do školy

17:00 – Správy RTVS z regiónov

17:10 – Správy – Hírek

17:25 – Danka a Janka

17:35 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

17:45 – Hokej – Tipsportliga

16:40 – Princ a já: Královské líbánky

18:20 – Jako ty

17:00 – NOVINY O 17:00

17:45 – LUCKY ROOM

19:00 – Krimi

19:30 – Noviny TV JOJ

16:00 – Profesionáli III.

17:00 – Profesionáli III.

18:00 – Súdna sieň

19:05 – Súdna sieň

19:55 – ŽREBOVANIE

16:10 – Malý Elvis a priatelia

16:40 – Sníček

16:50 – Emka to vie – Pozor drogy!

17:00 – Zabi nudu! II.

17:05 – Ovečka Shaun II.

17:15 – Rozprávky z machu a papradia

17:30 – Kuchynské príbehy

17:35 – Strážca vesmíru Roger

17:50 – Rapotáčik 2

18:00 – Máša a medveď III.

18:10 – Požiarnik Sam X.

18:25 – Jahôdka a jej kamaráti I.

18:50 – Viking Vicky

19:05 – Ruby z dúhy I.

19:20 – Barbapapa II.

19:30 – Ferdo Mravec

16:00 – Vraždy v Midsomeri XI.

18:00 – Kosti XII.

19:00 – Kosti XII.

20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00
20:00

20:15 – Počasie

20:30 – Mafia zabíja len v lete

21:25 – Mata Hari

22:20 – Vrchný inšpektor Banks IV

23:50 – Lekári

00:40 – Mafia zabíja len v lete

01:35 – Mata Hari

02:25 – Slovensko v obrazoch

02:50 – Dámsky klub

20:48 – Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C)

20:54 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F)

21:00 – 32 utajovaných strán – správa z pekla

22:00 – Správy a komentáre

22:25 – Večera s Havranom

23:35 – Stopy v snehu

00:25 – Správy RTVS

01:15 – Správy a komentáre

01:40 – Správy – Hírek

20:15 – 2 Bobule

22:00 – Zlato

23:55 – Za zavřenými dveřmi

01:25 – Kosti a skalp

03:35 – Vzpomínky na Manhattan

20:20 – INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH

20:25 – ŠPORT

20:30 – NAJLEPŠIE POČASIE

20:35 – INKOGNITO

21:45 – INKOGNITO

23:10 – S PRAVDOU VON

00:35 – SEDEM

01:35 – Noviny TV JOJ

02:30 – INKOGNITO

03:25 – Krimi

03:50 – LUCKY ROOM

04:50 – Noviny TV JOJ

20:05 – INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH

20:10 – Vojak 3

22:00 – OKTAGON MAGAZÍN

22:30 – Prenasledovaní

00:35 – Profesionáli III.

01:35 – NOVÉ BÝVANIE

02:35 – NA CHALUPE

03:20 – OKTAGON MAGAZÍN

03:45 – POLICAJTI V AKCII

04:30 – IQ TAXI

04:55 – IQ TAXI

20:00 – Príbehy dvoch myší II.

20:25 – Robošváb III.

20:50 – Sherm a jeho mikróby

21:05 – Bobove dobrodružstvá na pláži

21:20 – Kuchynské príbehy

21:30 – Sam a Max

21:55 – Jahôdka a jej kamaráti I.

22:15 – Požiarnik Sam X.

22:30 – Zabi nudu! II.

22:35 – Ovečka Shaun II.

22:45 – Fix a Foxi

23:10 – Príbehy dvoch myší II.

23:35 – Zabi nudu! II.

23:40 – Ovečka Shaun II.

23:50 – Rozprávky z machu a papradia

00:00 – Kuchynské príbehy

00:10 – Strážca vesmíru Roger

00:25 – Rapotáčik 2

00:30 – Máša a medveď III.

00:40 – Požiarnik Sam X.

00:55 – Jahôdka a jej kamaráti I.

01:20 – Viking Vicky

01:30 – Ruby z dúhy I.

01:45 – Barbapapa II.

01:55 – Ferdo Mravec

02:20 – Albert spoznáva svet

02:35 – Oskar v balóne

02:50 – Emka to vie – Pozor drogy!

03:00 – Albert pozná prírodu najlepšie

03:25 – Agi Bagi II.

03:40 – Malý medvedík

04:05 – Policajná hliadka

04:30 – Robošváb III.

04:55 – Sherm a jeho mikróby

20:10 – Dr. House VIII.

21:00 – C.S.I.: Kriminálka Miami VI.

22:00 – C.S.I.: Kriminálka Miami VII.

22:55 – ŽREBOVANIE

23:05 – A.P.B.: Nová generácia

00:05 – Tequila a Bonetti

01:00 – POLICAJTI V AKCII

02:05 – Súdna sieň

02:50 – Spravodlivosť v krvi VII.

03:30 – A.P.B.: Nová generácia

04:15 – Dobrá manželka VII.

04:55 – Prvé oddelenie