Tv program Dvojka na týždeň dopredu

>> Prejsť na tv program všetkých staníc >>

Predchádzajúci deň
Nasledujúci deň




Dnes
Zajtra
Piatok
Sobota
Nedeľa
Pondelok
Utorok

05:25 – Školský klub

06:25 – Jurošík

06:35 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:50 – Náš Timmy

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – maďarsky

08:30 – Laboda

09:00 – Správy RTVS z regiónov

09:15 – Regina

09:55 – Psi – a ich záchrancovia

10:25 – Vzbúrené mesto

11:30 – Danka a Janka

11:35 – Maškrtné medvedie príbehy

11:40 – Podvečer svätého Ondreja

11:50 – Bol raz jeden tato

11:55 – Pa a Pi

05:30 – Školský klub

06:25 – Jurošík

06:35 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:50 – Náš Timmy

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – rómsky

08:30 – Romano Hero

09:00 – Správy RTVS z regiónov

09:15 – Regina

09:55 – Psi – a ich záchrancovia

10:20 – Póza

11:35 – Danka a Janka

11:40 – Maškrtné medvedie príbehy

11:50 – Bol raz jeden tato

11:55 – Pa a Pi

02:45 – Doktorka Quinnová V.

03:30 – Doktorka Quinnová VI

04:15 – Doktorka Quinnová VI

05:00 – Doktorka Quinnová VI

06:05 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

06:20 – Zázračný miniateliér

06:25 – Jurošík

06:35 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:50 – Selmina cesta

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – maďarsky

09:00 – Správy RTVS z regiónov

09:15 – Regina

09:55 – Psi – a ich záchrancovia

10:20 – Čarovná čaša

11:30 – Danka a Janka

11:35 – Maškrtné medvedie príbehy

11:40 – Bol raz jeden tato

11:50 – Pa a Pi

02:25 – Doktorka Quinnová VI

03:10 – Doktorka Quinnová VI

03:55 – Doktorka Quinnová VI

04:40 – Doktorka Quinnová VI

05:40 – Psi – a ich záchrancovia

06:00 – Etnografický atlas Slovenska

06:30 – Etnografický atlas Slovenska

07:05 – Odhodlaní putovať

07:30 – Hranica v srdci

08:00 – Živá panoráma

08:30 – Televíkend

08:55 – Encyklopédia slovenských obcí

09:10 – Bežkopotulky

09:20 – HiSTORY

09:25 – Retro noviny

09:55 – Naše storočie

10:00 – Československý filmový týždenník

10:10 – Československý filmový týždenník

10:25 – VAT

10:50 – Autosalón

11:15 – Generácia

11:45 – Televízny klub nepočujúcich

02:35 – Doktorka Quinnová VI

03:20 – Doktorka Quinnová VI

04:05 – Doktorka Quinnová VI

04:50 – Doktorka Quinnová VI

05:35 – Etnografický atlas Slovenska

06:35 – Bežkopotulky

06:45 – Encyklopédia slovenských obcí

07:00 – Televíkend

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Chochmesovci

08:05 – Kapura

09:00 – Farmárska revue

09:25 – Na rybách – Petrov zdar

09:55 – Čriepky

10:00 – Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom

10:55 – Família

11:30 – Koncerty komornej hudby

11:50 – Štvrtá hlava draka

02:25 – Doktorka Quinnová VI

03:10 – Shane

05:25 – Školský klub

06:25 – Jurošík

06:30 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:45 – Selmina cesta

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – národnostný

08:30 – Od prameňa – národnostný magazín

09:00 – Národnostné správy

09:05 – Generácia

09:35 – Orientácie

10:00 – Televízny klub nepočujúcich

10:30 – Žiadne veľké slová

11:30 – Danka a Janka

11:40 – Maškrtné medvedie príbehy

11:45 – Pa a Pi

02:50 – Doktorka Quinnová VI

03:35 – „The Sailor“

05:25 – Školský klub

06:25 – Jurošík

06:30 – Bob a Bobek na cestách

06:40 – Veselá farma VI

06:45 – Selmina cesta

07:00 – Bol raz jeden život

07:30 – Živá panoráma

08:00 – Hírek

08:05 – Dobrý deň, Patria – rusínsky

08:30 – Od prameňa – rusínsky

09:00 – Správy RTVS z regiónov

09:15 – Regina

09:55 – Psi – a ich záchrancovia

10:20 – Mikuláš Mráz

11:30 – Danka a Janka

11:40 – Maškrtné medvedie príbehy

11:45 – Prišiel svätý Mikuláš

Dnes – 12:00
Zajtra – 12:00
Piatok – 12:00
Sobota – 12:00
Nedeľa – 12:00
Pondelok – 12:00
Utorok – 12:00

12:05 – Živá panoráma

12:35 – Cyklopotulky

12:50 – Večera s Havranom

14:25 – mRNA – nová nádej?

15:10 – Chrípka, ktorá zabila 50 miliónov

12:05 – Živá panoráma

12:40 – Pieseň moja, pieseň

13:05 – Do kríža

14:10 – Nikotín – návyková droga

15:05 – Záchrana raja

12:00 – Živá panoráma

12:35 – Pasáž v Dánsku

13:05 – SK DEJINY

14:25 – „Století Miroslava Zikmunda“

12:10 – Moja diagnóza

12:50 – Odpad je poklad

13:40 – Pieseň v dreve ukrytá

14:10 – Kapura

15:00 – Farmárska revue

15:30 – Na rybách – Petrov zdar

15:55 – Eko ďalej

12:55 – Anjeli strážni

13:25 – Odhodlaní putovať

13:50 – Orientácie

14:25 – Muzikantské majstrovstvo naprieč generáciami

15:55 – Zrod divadla

12:00 – Živá panoráma

12:25 – Bežkopotulky

12:35 – Peniaze

13:00 – 5peňazí

13:05 – SK DEJINY

14:10 – Zrod divadla

14:40 – Anjeli strážni Borisa Kudličku

15:05 – Z mesta do mesta

15:30 – Moje miesta – príbeh mesta

12:00 – Živá panoráma

12:30 – Bežkopotulky

12:55 – V tieni gulagu

13:25 – Experiment

14:10 – Gulag, život v sovietskom systéme

15:05 – Antropocén – vzostup ľudstva

Dnes – 16:00
Zajtra – 16:00
Piatok – 16:00
Sobota – 16:00
Nedeľa – 16:00
Pondelok – 16:00
Utorok – 16:00

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:30 – Regina

17:10 – Správy RTVS z regiónov

17:30 – Ambulancia

17:55 – Moja diagnóza

18:30 – Danka a Janka

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:40 – Trpaslíci

18:45 – Podvečer svätého Ondreja

18:50 – Veselá farma VI

19:00 – Fidlibumove pokusy

19:05 – Bol raz jeden život

19:35 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

19:45 – Zázračný miniateliér

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:30 – Regina

17:10 – Správy RTVS z regiónov

18:30 – Danka a Janka

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:45 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

18:50 – Veselá farma VI

18:55 – Selmina cesta

19:05 – Bol raz jeden život

19:35 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:25 – Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku

16:50 – Hokej – TIPOS extraliga

18:20 – Danka a Janka

19:40 – Selmina cesta

19:55 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

16:15 – Herecké legendy

16:35 – Dnes večer hrám ja

17:40 – Ktosi je za dverami

18:30 – Danka a Janka

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:40 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

18:45 – Veselá farma VI

18:50 – Selmina cesta

19:05 – Bol raz jeden život

19:35 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

19:50 – Zázračný miniateliér

16:25 – Slovenská čítanka

16:30 – Slovenská čítanka

16:50 – Hokej – TIPOS extraliga

18:20 – Danka a Janka

18:40 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

19:45 – Selmina cesta

19:55 – Slovo

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:30 – Regina

17:10 – Správy RTVS z regiónov

17:30 – Farmárska revue

17:55 – Na rybách – Petrov zdar

18:30 – Danka a Janka

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:45 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

18:50 – Veselá farma VI

18:55 – Selmina cesta

19:05 – Bol raz jeden život

19:35 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

19:50 – Zázračný miniateliér

16:00 – Psi – a ich záchrancovia

16:30 – Regina

17:10 – Správy RTVS z regiónov

17:30 – Autosalón

17:55 – VAT

18:30 – Jurošík

18:35 – Maškrtné medvedie príbehy

18:40 – Trpaslíci – Adventný Smajlikalendár

18:45 – Prišiel svätý Mikuláš

18:50 – Veselá farma VI

19:00 – Selmina cesta

19:10 – Bol raz jeden život

19:40 – Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou

Dnes – 20:00
Zajtra – 20:00
Piatok – 20:00
Sobota – 20:00
Nedeľa – 20:00
Pondelok – 20:00
Utorok – 20:00

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:10 – Záchrana raja

21:05 – Nikotín – návyková droga

22:00 – Do kríža

22:50 – Kinorama

23:15 – Umenie

23:45 – Gruzínska čítanka

23:50 – Gruzínska čítanka

00:00 – Správy RTVS

00:50 – Správy RTVS z regiónov

01:05 – Hírek

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:07 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- štvrtok)

20:10 – „Století Miroslava Zikmunda“

22:00 – SK DEJINY

22:55 – Zbohom, súdruhovia

00:05 – Správy RTVS

00:55 – Správy RTVS z regiónov

01:10 – Hírek

01:15 – Doktorka Quinnová V.

02:00 – Doktorka Quinnová V.

02:45 – Doktorka Quinnová V.

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:07 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- piatok)

20:10 – Virtuózi – medzinárodné kolá

22:10 – The Doors: Hotel Morrison

23:00 – Bratislavské jazzové dni

00:00 – Správy RTVS

00:50 – Hírek

00:55 – Doktorka Quinnová VI

01:40 – Doktorka Quinnová VI

02:25 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:10 – Anjeli strážni

20:35 – Messner

22:25 – El Presidente

23:25 – Boj o oheň

01:00 – Správy RTVS

01:55 – Doktorka Quinnová VI

02:35 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:10 – Moje miesta – príbeh mesta

20:35 – Shane

22:35 – José Cura a Slovenská filharmónia

23:20 – José Cura a jeho hostia.

00:05 – Správy RTVS

00:55 – Doktorka Quinnová VI

01:40 – Doktorka Quinnová VI

02:25 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:07 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker ( D- pondelok)

20:10 – Moja diagnóza

20:35 – Antropocén – vzostup ľudstva

21:30 – Experiment

22:05 – „The Sailor“

23:20 – Koncert SILENT TRIO a Lenka Machciníková

00:10 – Správy RTVS

01:00 – Správy RTVS z regiónov

01:10 – Hírek

01:20 – Doktorka Quinnová VI

02:05 – Doktorka Quinnová VI

02:50 – Doktorka Quinnová VI

20:00 – Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku

20:07 – Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker ( F- utorok)

20:10 – Giganti oceánov

21:00 – Giganti oceánov

21:55 – Večera s Havranom

23:05 – Slovenské kino

00:00 – Správy RTVS

00:50 – Správy RTVS z regiónov

01:05 – Hírek

01:10 – Doktorka Quinnová VI

01:55 – Doktorka Quinnová VI

02:40 – Maigret