Music BOX online


Spustené dnes: 2 x

Televízia Music Box sa zaoberá hlavne hudbou a patrí medzi prvé na Slovensku, ktoré sa týmto štýlom zaoberajú. Svojím televíznym divákom ponúka tie najväčšie hity. Taktiež ponúka široké spektrum pesničiek nielen tých novodobých ale aj tých starších, takže na svoje si tu príde každý poslucháč, či už starší alebo mladší. Pre svojich divákov si TV Music Box prichystala rôzne relácie naživo, kde sa moderátori zhovárajú s rôznymi osobnosťami, ktoré sa pohybujú na hudobnej scéne poprípade vás oboznamujú s rôznymi pikoškami o hudobných celebritách. Pomocou SMS služby alebo telefonátu si môžete vybrať svoju obľúbenú pesničku, pieseň na prianie. Vďaka rôznym súťažiam môžete práve vy vyhrať lístky na koncerty slávnych či už domácich, alebo zahraničných skupín. Ak práve nie ste pri televízore, a chcete pozerať TV Music box, môžete si pozrieť jej vysielania online na vašom počítači a to úplne zadarmo.

Novinky zo sveta TV
Určite ste už zaregistrovali videá Jamesa Cordena s megahviezdami, s ktorými si pospevuje ich najväčšie hity počas jazdy ..
18.7.2017
Let´s Dance sa po niekoľkoročnej odmlke hlási opäť o slovo a opäť na Markíze. Tá nám zatiaľ ponúkla 5 sérií tejto ..
11.7.2017
O tejto folklórnej súťaži, ktorú na naše obrazovky ..
7.7.2017
Jojka na leto plánuje uviesť na naše obrazovky niekoľko nových formátov. Jedným z nich bude aj nová zábavno-súťažná ..
29.6.2017
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017