Music BOX online


Spustené dnes: 1 x

Televízia Music Box sa zaoberá hlavne hudbou a patrí medzi prvé na Slovensku, ktoré sa týmto štýlom zaoberajú. Svojím televíznym divákom ponúka tie najväčšie hity. Taktiež ponúka široké spektrum pesničiek nielen tých novodobých ale aj tých starších, takže na svoje si tu príde každý poslucháč, či už starší alebo mladší. Pre svojich divákov si TV Music Box prichystala rôzne relácie naživo, kde sa moderátori zhovárajú s rôznymi osobnosťami, ktoré sa pohybujú na hudobnej scéne poprípade vás oboznamujú s rôznymi pikoškami o hudobných celebritách. Pomocou SMS služby alebo telefonátu si môžete vybrať svoju obľúbenú pesničku, pieseň na prianie. Vďaka rôznym súťažiam môžete práve vy vyhrať lístky na koncerty slávnych či už domácich, alebo zahraničných skupín. Ak práve nie ste pri televízore, a chcete pozerať TV Music box, môžete si pozrieť jej vysielania online na vašom počítači a to úplne zadarmo.

Novinky zo sveta TV
Hoci slovenská verejnoprávna televízia RTVS proklamovala v minulosti odhodlanie byť pri všetkých úspechoch slovenských ..
20.4.2017
Na Jednotke čochvíľa odštartuje nová zábavná show Záhady tela. Ide v podstate o rodinný vedomostný kvíz, ktorý ..
12.4.2017
Ako je už dobrým zvykom, apríl sa na televíznych obrazovkách stáva mesiacom kinopremiér. Televízna sezóna je už v plnom ..
4.4.2017
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017