Televízna Veľká noc 2019 – klasika aj premiéry

Veľká noc klope na dvere a televízni diváci sa môžu opäť tešiť na sviatočný program našich televízií. Že to bude všehochuť ako po minulé roky? Áno, nemýlite sa, očakávate správne. Na obrazovke sa totiž objavia overené každoročné klasiky, úspešné pravidelné formáty aj zvučné kinopremiéry. Poďme sa teda na tohtoročnú sviatočnú veľkonočnú nádielku pozrieť spolu.

Veľký piatok

Veľký piatok poňali naše televízie tradične a cez deň uvedú zopár overených klasík. Na Markíze to bude najprv rozprávka Nebojsa a neskôr Cesta na tajomný ostrov. Podvečer nebudú chýbať megaúspešní Oteckovia. Jojka cez deň prinesie multioscarovýTitanic a neskôr animovanú rozprávku V hlave. Na Jednotke to bude napríklad klasický hit Jak se budí princezny. Večerný program bude tradične venovaný detskému divákovi s premiérami animákovKungFu Panda 3 (2016) na Markíze a AngryBirds vo filme (2016) na Jojke. Jednotka odvysiela 2-dielny film Ježiš z koprodukčnej série Biblia.

Biela sobota

Biela sobota sa cez deň svojim programom v podstate nevymyká ostatným bežným v roku. Uvidíte všetky reprízy – TheVoice Česko Slovensko, Klamal by som ti? (Markíza), Najväčší Slovák (Jednotka), Prázdniny (JOJ), plus podvečerné filmy ako Andílek na nervy na Markíze a X-men: Budúca minulosť, Múmia na Jojke. Ďalšie filmové premiéry nás čakajú večer. Televízia Joj uvedie film Tima Burtona: Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti (2016) a Markíza dobrodružný film s TomomHanksom v hlavnej úlohe s názvom Inferno (2016). Na Jednotke to bude najprv klasika Očovské pastorále nasledovaná filmom s Belmondom: Veselá Veľká noc.

Veľkonočná nedeľa

Sviatočná nedeľa neprinesie v rámci televízneho programu viac menej nič výrazné. Na Jednotke to bude napríklad slovenská dráma Skrytý prameň (1973), JOJ uvedie film Dračie srdce 4: Bitka o srdce (2017), Markíza zase fantazijný film Jack, zabijak obrov (2013). Nedeľný prime-time bude zaujímavý. Na Markíze pokračuje bezo zmeny TheVoice Česko Slovensko, ostatné televízie stavia na premiéry. Jojka na film Doba ľadová: Mamutí tresk, Jednotka sa bude snažiť uspieť s rozprávkou Keď draka bolí hlava (2018) s KarlomGottom, Kamilou Magálovou, Zuzanou Mauréry a Jánom Koleníkom v hlavných úlohách.

Novinky zo sveta TV
Pamätáte sa ešte na unikátnu minisériu mapujúcu život jednej z najrešpektovanejších a najvýznamnejších panovníčok ..
24.4.2019
Áno je to tak, organizátori domácich hokejových majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia 10. až 26. ..
21.4.2019
Galavečer udeľovania cien Osobnosť televíznej obrazovky OTO za rok 2018 už máme úspešne za sebou. ..
17.4.2019
Majstrovstvá sveta v hokeji sa už nezadržateľne blížia a Slovensko konečne začína žiť hokejom. Kto sa dostane na ..
14.4.2019
Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
9.4.2019
Už v tento pondelok (1.4.2019) odštartovala spoločná príprava na domáci svetový šampionát v ľadovom hokeji (10.-26.5., ..
3.4.2019
Veľká noc klope na dvere a televízni diváci sa môžu opäť tešiť na sviatočný program našich televízií. Že to bude ..
2.4.2019
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019