Televízia WAU z portfólia JOJ Group je tu s nami už 8 rokov

Je to tak, v poradí tretia televízna stanica z portfólia skupiny JOJ Group totiž začala vysielať už v apríli 2013. Za ten čas sa celkom úspešne vyprofilovala do podoby prevažne seriálovej stanice a v rámci porovnateľnej konkurencie býva aj vďaka tomu neraz najsledovanejšia. Ako to vyzerá s ďalším smerovaním tejto stanice? Tak napríklad už tento rok (2021) sa plánuje aj menšia vizuálna zmena identity, no čo sa týka obsahu, tak ďalej sa môžeme tešiť na priehršť hraných aj docu-reality seriálov, čím sa pôvodne „ženská“ stanica už plne transformuje na TV stanicu univerzálnu.

Určite ste zaregistrovali, že priestor v programe tejto stanice dostali doteraz najmä značkové krimisérie, ale aj populárne seriály z lekárskeho prostredia (CSI: New York, Miami, LasVegas, Kosti, Myšlienky vraha, Ochrana svedkov, Dr. House, Doktori a mnohé ďalšie…). V nastúpenom trende sa bude pokračovať aj ďalej, v pláne je napríklad štvrtá séria Doktorov, alebo aj druhá séria krimiseriálu Najhľadanejší. Ale tešiť sa už dopredu môžete aj na seriály z iného súdka, napríklad špecifické scifikrimiNext*, či rodinný dramatický seriál Nechutne bohatí. No a počas dňa bude súčasťou jej ponuky aj naďalej vlastná tvorba z dielne JOJ ako je obľúbená Súdna sieň, Záchranári, Policajti v akcii, či Nákupné maniačky…

*Len pre zaujímavosť – pár slov o pripravovanej slovenskej premiére seriálu NEXT z dielne americkej tv stanice FOX

Paul LeBlanc je bývalý riaditeľ technologickej spoločnosti, ktorý je presvedčený, že jeho vlastný výtvor sa obrátil proti ľuďom. Novovzniknutý tím pod jeho vedením sa snaží zastaviť umelú inteligenciu, ktorá je schopná sa neustále zlepšovať. Podarí sa mu zastaviť nepriateľskú umelú inteligenciu, kým nebude už príliš neskoro?

Novinky zo sveta TV
Je to tak, v poradí tretia televízna stanica z portfólia skupiny JOJ Group totiž začala vysielať už v apríli 2013. Za ..
25.4.2021
Dokument známeho slovenského režiséra Pavla Barabáša s názvom Everest – najťažšia cesta získal ..
18.4.2021
Talentová šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza na naše obrazovky. Jeden z najúspešnejších formátov ..
11.4.2021
Veľká noc sa na obrazovkách RTVS a jeho hlavného kanálu Jednotka bude niesť v tradičnom šate. To znamená, že sa ..
1.4.2021
Veľká noc sa nezadržateľne blíži a bohužiaľ sa bude opäť veľmi podobať tej minuloročnej. To znamená, že ľudia ..
24.3.2021
Každý piatok na Dvojke (od 12.marca) budete mať možnosť vidieť skvelý televízny počin z dielne talianskej RAI a HBO ..
18.3.2021
Nová Perinbaba konečne v kinách? Tak hádam sa toho dočkáme a možno to bude aj o chvíľu v apríli (i keď ani tento ..
14.3.2021
Tak a je tu regulárny nástup jarnej televíznej sezóny. Kým Markíza začala zhurta a novinky nasadzuje hneď prvý marcový ..
6.3.2021
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021