Strážmajster Topinka – spin-off populárneho Doktora Martina

Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? Ak znie vaša odpoveď kladne, tak určite vás poteší informácia, že vzniká nový seriál, kde uvidíte svoje obľúbené a svojrázne postavičky. Od vlaňajška sa totiž nakrúca nový kriminálny komediálny seriál Strážmajster Topinka. Áno, ide presne o toho Topinku, ktorý úspešne „znepríjemňoval“ život obyvateľom ráznej obce v Beskydách.

Strážmajster Topinka je vlastne voľné pokračovanie Doktora Martina, ktorý vznikol v koprodukcii českej a slovenskej televízie. RTVS koprodukčne vstúpila aj do tohto spin-offu. Bude sa na ňom finančne podieľať a teda bude môcť tento seriál vysielať súbežne s ČT. Verejnoprávne televízie počítajú s premiérou tohto seriálu na začiatku roka 2019.

V seriáli sa objaví aj niekoľko slovenských hercov ako napríklad Gabriela Marcinková, Marek Geišberg, alebo Štefan Kožka. Prím bude hrať už spomínaný Marek Geišberg v úlohe policajta Ostrého, najbližšieho kolegu strážmajstra Tomáša Topinku, ktorého bude stvárňovať rovnako úspešne a zábavne ako v Doktorovi Martinovi herec Robert Mikluš.

V novom seriáli uvidíme aj ďalšie postavy a hercov z Doktora Martina. Tak napríklad Miroslav Donutil si tu namiesto hlavnej úlohy strihne vedľajšiu. Ďalej pokračujú aj herci Václav Kopta či Tomáš Jeřábek. Z nových tvárí sa môžeme tešiť hlavne na Jiřího Bartošku v úlohe majora Hrubého z ostravskej kriminálky, ale aj na Veroniku Freimanovú v úlohe Topinkovej matky, či Jenovéfu Bokovú ako poštárku Luciu – Topinkovu večnú lásku.

Mimochodom, priaznivci Doktora Martina sa môžu tešiť aj na ďalšie projekty okolo tohto populárneho seriálu. Tak napríklad sa hovorí aj o celovečernom filme. Zatiaľ však nie je nič oficiálne potvrdené.

Novinky zo sveta TV
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018
V podstate len nedávno zavedená tradícia – každý rok nová rozprávka, opäť pokračuje (predtým to boli ..
8.3.2018
Nová séria Susedov a Hornej Dolnej, úplné seriálové novinky Kuchyňa a Milenky, či nová show o chudnutí Najväčší ..
2.3.2018
Keď sa spojí silný námet, medzinárodné herecké obsadenie a kvalitná produkcia, na plátne sa tak nezriedka objaví ..
21.2.2018
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018