Stand Up Comedy Silné reči od októbra na Jojke

Stand-up komedy šou Jána Gorduliča Silné reči sa po dohode s komerčnou televíziou dostane poprvýkrát na televízne obrazovky. JOJ ňou rozšíri program na hlavnej stanici a to v stredu, kedy sa chce zamerať skôr na mladšieho diváka. Populárne vystúpenia dostanú priestor už od stredy 4. októbra v čase 22.35 hneď po šou Super Karaoke.

 

Silné reči sú dlhodobo populárne a vypredávajú podniky po celom Slovensku. Vystúpenia kolujú po internete a len na youtube majú Silné reči viac ako 20 tisíc odoberateľov. Tvárami tejto šou doteraz boli ale aj budú obľúbené televízne tváre ako Juraj Šoko Tabaček, Kristína Farkašová, Lujza Garajová Schrameková či Jakub Lužina a Michael Szatmary, ktorí sa odnedávna objavujú aj ďalšej zábavnej novinke na Jojke – Heslo. A samozrejme Jano Gordulič, ktorý je hlavným aktérom tejto šou. Medzi Tv JOJ a Jankom Gorduličom už spolupráca v prípade Silných rečí prebiehala aj v minulosti, kedy sa vysielala na internetovej televízii Huste.tv. Mimochodom, Silné reči môžeme sledovať už od ich vzniku roku 2009.

 

Stand-up comedy bude mať v televízii vyhradených 40 minút, počas ktorých sa predstaví 5 komikov a ich vystúpenia bude moderovať, ako inak, Jano Gordulič. V televíznej verzii sa budeme stretávať nielen s veľkými a známymi menami ale aj s novými talentmi slovenskej stand-upovej scény. JOJ sa rozhodla zachovať vystúpenia v necenzurovanej verzii, preto ju odporúča iba dospelým divákom.

 

Neviem ako vy, ale ja len vítam závan novej vlny komikov na našich televíznych obrazovkách. Dúfam, že vy tiež a nenecháte si ujsť naozaj originálne stand-up vystúpenia. Veď kto by sa v dnešnej dobe nechcel dobre zasmiať. Smiech a humor je ten najlepší „liek“ aj pri tých najťažších chvíľach.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022