Stand Up Comedy Silné reči od októbra na Jojke

Stand-up komedy šou Jána Gorduliča Silné reči sa po dohode s komerčnou televíziou dostane poprvýkrát na televízne obrazovky. JOJ ňou rozšíri program na hlavnej stanici a to v stredu, kedy sa chce zamerať skôr na mladšieho diváka. Populárne vystúpenia dostanú priestor už od stredy 4. októbra v čase 22.35 hneď po šou Super Karaoke.

 

Silné reči sú dlhodobo populárne a vypredávajú podniky po celom Slovensku. Vystúpenia kolujú po internete a len na youtube majú Silné reči viac ako 20 tisíc odoberateľov. Tvárami tejto šou doteraz boli ale aj budú obľúbené televízne tváre ako Juraj Šoko Tabaček, Kristína Farkašová, Lujza Garajová Schrameková či Jakub Lužina a Michael Szatmary, ktorí sa odnedávna objavujú aj ďalšej zábavnej novinke na Jojke – Heslo. A samozrejme Jano Gordulič, ktorý je hlavným aktérom tejto šou. Medzi Tv JOJ a Jankom Gorduličom už spolupráca v prípade Silných rečí prebiehala aj v minulosti, kedy sa vysielala na internetovej televízii Huste.tv. Mimochodom, Silné reči môžeme sledovať už od ich vzniku roku 2009.

 

Stand-up comedy bude mať v televízii vyhradených 40 minút, počas ktorých sa predstaví 5 komikov a ich vystúpenia bude moderovať, ako inak, Jano Gordulič. V televíznej verzii sa budeme stretávať nielen s veľkými a známymi menami ale aj s novými talentmi slovenskej stand-upovej scény. JOJ sa rozhodla zachovať vystúpenia v necenzurovanej verzii, preto ju odporúča iba dospelým divákom.

 

Neviem ako vy, ale ja len vítam závan novej vlny komikov na našich televíznych obrazovkách. Dúfam, že vy tiež a nenecháte si ujsť naozaj originálne stand-up vystúpenia. Veď kto by sa v dnešnej dobe nechcel dobre zasmiať. Smiech a humor je ten najlepší „liek“ aj pri tých najťažších chvíľach.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022