Šou Dvaja na jedného už túto jar? Je to možné!

Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na jedného už uplynul takmer rok a ďalšie diely tejto megaúspešnej novinky sa ešte na našich obrazovkách doteraz neobjavili. Ako je to vôbec možné, pýtate sa? Veď premiéru v nedeľu 17. februára 2018 sledovalo celkom 11,9 % divákov s trhovým podielom až 30,5 %. Nuž, čochvíľa by sa to malo zmeniť, a už túto jar by sa podľa množstva očakávaní mohla vrátiť. Markíza totiž napriek rôznym špekuláciám nové časti naozaj nakrúca a na tento rok je vraj pripravených už niekoľko nových častí. Pre náročnú produkciu by sa síce nemala stať pravidelným formátom ako je to napríklad pri Chart Show, ale všetko by to malo vynahradiť účinkovanie exkluzívnych osobností. O koho by sa malo jednať sa zatiaľ presne nevie. Prvotné zákulisné šumy však hovoria o tom, že by sa v nej mal objaviť napríklad cyklista Peter Sagan. Pripomeňme si len, že v pilotnej časti bola hosťom Dominika Cibulková.

Moderátorskú úlohu dobre zvláda zohraná dvojica známa z verejnoprávnej Milujem Slovensko – Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorá sa mimochodom na šou podieľa aj autorsky. Vinczeová tiež zostáva moderátorkou stále obľúbenej Chart show a  v RTVS si odbije ďalší výpravný projekt Najväčší Slovák. Dano Dangl si stihol odmoderovať pilotnú časť kontroverznej Hypnošou a vyzerá to tak, že aj poslednú.

Pripomeňme si o čo v zábavnej relácii Dvaja na jedného ide. Kapitáni Dano Dangl a Adela Vinczeová si v nej podávajú vždy jedného zaujímavého a populárneho hosťa, ktorý tak musí absolvovať sériu rôznych úloh, výziev a skúšok, ktoré slúžia k jedinej veci – dostať ho do neštandardných a úplne nekomfortných situácií. Divák tak napokon vzhliadne množstvo vtipných momentov a nečakaných situácií.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022