Šou Dvaja na jedného už túto jar? Je to možné!

Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na jedného už uplynul takmer rok a ďalšie diely tejto megaúspešnej novinky sa ešte na našich obrazovkách doteraz neobjavili. Ako je to vôbec možné, pýtate sa? Veď premiéru v nedeľu 17. februára 2018 sledovalo celkom 11,9 % divákov s trhovým podielom až 30,5 %. Nuž, čochvíľa by sa to malo zmeniť, a už túto jar by sa podľa množstva očakávaní mohla vrátiť. Markíza totiž napriek rôznym špekuláciám nové časti naozaj nakrúca a na tento rok je vraj pripravených už niekoľko nových častí. Pre náročnú produkciu by sa síce nemala stať pravidelným formátom ako je to napríklad pri Chart Show, ale všetko by to malo vynahradiť účinkovanie exkluzívnych osobností. O koho by sa malo jednať sa zatiaľ presne nevie. Prvotné zákulisné šumy však hovoria o tom, že by sa v nej mal objaviť napríklad cyklista Peter Sagan. Pripomeňme si len, že v pilotnej časti bola hosťom Dominika Cibulková.

Moderátorskú úlohu dobre zvláda zohraná dvojica známa z verejnoprávnej Milujem Slovensko – Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorá sa mimochodom na šou podieľa aj autorsky. Vinczeová tiež zostáva moderátorkou stále obľúbenej Chart show a  v RTVS si odbije ďalší výpravný projekt Najväčší Slovák. Dano Dangl si stihol odmoderovať pilotnú časť kontroverznej Hypnošou a vyzerá to tak, že aj poslednú.

Pripomeňme si o čo v zábavnej relácii Dvaja na jedného ide. Kapitáni Dano Dangl a Adela Vinczeová si v nej podávajú vždy jedného zaujímavého a populárneho hosťa, ktorý tak musí absolvovať sériu rôznych úloh, výziev a skúšok, ktoré slúžia k jedinej veci – dostať ho do neštandardných a úplne nekomfortných situácií. Divák tak napokon vzhliadne množstvo vtipných momentov a nečakaných situácií.

Novinky zo sveta TV
Pamätáte sa ešte na unikátnu minisériu mapujúcu život jednej z najrešpektovanejších a najvýznamnejších panovníčok ..
24.4.2019
Áno je to tak, organizátori domácich hokejových majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia 10. až 26. ..
21.4.2019
Galavečer udeľovania cien Osobnosť televíznej obrazovky OTO za rok 2018 už máme úspešne za sebou. ..
17.4.2019
Majstrovstvá sveta v hokeji sa už nezadržateľne blížia a Slovensko konečne začína žiť hokejom. Kto sa dostane na ..
14.4.2019
Po talkshow s mužskými protagonistami v hlavnej úlohe, konečne opäť dostáva možnosť prejaviť svoj talent žena. O kom ..
9.4.2019
Už v tento pondelok (1.4.2019) odštartovala spoločná príprava na domáci svetový šampionát v ľadovom hokeji (10.-26.5., ..
3.4.2019
Veľká noc klope na dvere a televízni diváci sa môžu opäť tešiť na sviatočný program našich televízií. Že to bude ..
2.4.2019
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019