Šou Dvaja na jedného už túto jar? Je to možné!

Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na jedného už uplynul takmer rok a ďalšie diely tejto megaúspešnej novinky sa ešte na našich obrazovkách doteraz neobjavili. Ako je to vôbec možné, pýtate sa? Veď premiéru v nedeľu 17. februára 2018 sledovalo celkom 11,9 % divákov s trhovým podielom až 30,5 %. Nuž, čochvíľa by sa to malo zmeniť, a už túto jar by sa podľa množstva očakávaní mohla vrátiť. Markíza totiž napriek rôznym špekuláciám nové časti naozaj nakrúca a na tento rok je vraj pripravených už niekoľko nových častí. Pre náročnú produkciu by sa síce nemala stať pravidelným formátom ako je to napríklad pri Chart Show, ale všetko by to malo vynahradiť účinkovanie exkluzívnych osobností. O koho by sa malo jednať sa zatiaľ presne nevie. Prvotné zákulisné šumy však hovoria o tom, že by sa v nej mal objaviť napríklad cyklista Peter Sagan. Pripomeňme si len, že v pilotnej časti bola hosťom Dominika Cibulková.

Moderátorskú úlohu dobre zvláda zohraná dvojica známa z verejnoprávnej Milujem Slovensko – Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorá sa mimochodom na šou podieľa aj autorsky. Vinczeová tiež zostáva moderátorkou stále obľúbenej Chart show a  v RTVS si odbije ďalší výpravný projekt Najväčší Slovák. Dano Dangl si stihol odmoderovať pilotnú časť kontroverznej Hypnošou a vyzerá to tak, že aj poslednú.

Pripomeňme si o čo v zábavnej relácii Dvaja na jedného ide. Kapitáni Dano Dangl a Adela Vinczeová si v nej podávajú vždy jedného zaujímavého a populárneho hosťa, ktorý tak musí absolvovať sériu rôznych úloh, výziev a skúšok, ktoré slúžia k jedinej veci – dostať ho do neštandardných a úplne nekomfortných situácií. Divák tak napokon vzhliadne množstvo vtipných momentov a nečakaných situácií.

Novinky zo sveta TV
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018