Šou Dvaja na jedného už túto jar? Je to možné!

Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na jedného už uplynul takmer rok a ďalšie diely tejto megaúspešnej novinky sa ešte na našich obrazovkách doteraz neobjavili. Ako je to vôbec možné, pýtate sa? Veď premiéru v nedeľu 17. februára 2018 sledovalo celkom 11,9 % divákov s trhovým podielom až 30,5 %. Nuž, čochvíľa by sa to malo zmeniť, a už túto jar by sa podľa množstva očakávaní mohla vrátiť. Markíza totiž napriek rôznym špekuláciám nové časti naozaj nakrúca a na tento rok je vraj pripravených už niekoľko nových častí. Pre náročnú produkciu by sa síce nemala stať pravidelným formátom ako je to napríklad pri Chart Show, ale všetko by to malo vynahradiť účinkovanie exkluzívnych osobností. O koho by sa malo jednať sa zatiaľ presne nevie. Prvotné zákulisné šumy však hovoria o tom, že by sa v nej mal objaviť napríklad cyklista Peter Sagan. Pripomeňme si len, že v pilotnej časti bola hosťom Dominika Cibulková.

Moderátorskú úlohu dobre zvláda zohraná dvojica známa z verejnoprávnej Milujem Slovensko – Adela Vinczeová a Dano Dangl, ktorá sa mimochodom na šou podieľa aj autorsky. Vinczeová tiež zostáva moderátorkou stále obľúbenej Chart show a  v RTVS si odbije ďalší výpravný projekt Najväčší Slovák. Dano Dangl si stihol odmoderovať pilotnú časť kontroverznej Hypnošou a vyzerá to tak, že aj poslednú.

Pripomeňme si o čo v zábavnej relácii Dvaja na jedného ide. Kapitáni Dano Dangl a Adela Vinczeová si v nej podávajú vždy jedného zaujímavého a populárneho hosťa, ktorý tak musí absolvovať sériu rôznych úloh, výziev a skúšok, ktoré slúžia k jedinej veci – dostať ho do neštandardných a úplne nekomfortných situácií. Divák tak napokon vzhliadne množstvo vtipných momentov a nečakaných situácií.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022