Silvester v televízii – žiadne koncoročné show neuvidíme

Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu tak nebolo a napríklad Markíza nasadzovala silvestrovskú Chart Show. Ako to bude tento rok? Pozrite sa na program našich televízií v posledný deň roku.

Markíza

Ako som už spomínal, aj Markíza nakoniec potvrdila svoje plány o vynechaní špeciálneho veľkého programu. Posledné tri roky totiž prinášala silvestrovskú Chart Show, ale aj predtým boli známe jej veľké koncoročné programy s populárnymi televíznymi tvárami. Postupom rokov však atraktivita reklamného priestoru pre partnerov významne poklesla a spoliehať sa len na prestíž, hlavne keď je pridrahá a často aj neefektívna, je jednoducho rizikom (na škodu nás divákov).

Takže silvestrovský večer na Markíze otvoria Babovřesky (repríza prvej časti). Z pôvodnej tvorby je pripravený Kredenc, s ktorým diváci prehupnú do nového roka 2018.

JOJ

Podobný prístup ako Markíza už dlhší čas aplikuje aj televízia Joj. Vysielali sa už filmy, ktoré sa postupne zamenili pôvodnou tvorbou – špeciály Paneláku či Česko Slovensko má talent. Napríklad ale zas v roku 2014 televízia vyrukovala pre zmenu s 3 dielmi Kameňákov za sebou…

Tento rok nahradí minuloročné Inkognito nová šou – Nikto nie je dokonalý, formát, ktorý televízia získala len tento rok. Novinkou bude aj pokračovať v programe. O 22.30 sa o zábavu postará špeciál Všetko čo mám rád, ktorý vyvrcholí po jednej hodine po polnoci.

RTVS

Slovenská televízia otvorí večer klasicky nasadením silvestrovského špeciálu Milujem Slovensko, po ktorom bude nasledovať talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Ostatné TV

Na Pluske uvidíme tri diely Kameňákov. Doma na nás pripravili komédie Pred svadbou nie! a Jednoducho sexi. Dajto má na pláne reprízy z predošlých večerov Ostreľovač a Špecialisti. Na Wau pôjde dobrodružný film Cesta bojovníka a silvestrovské Česko Slovensko má talent.

Novinky zo sveta TV
Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa ..
12.8.2018
Vyzerá to tak. Teda skôr sa jedná o to, že jesenný termín nasadenia show ešte nie je zo strany Tv JOJ potvrdený. Noví ..
1.8.2018
Mega úspešný seriál Markízy Oteckovia má momentálne letnú prestávku a na obrazovky sa vráti zase na ..
29.7.2018
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018
Druhá časť názvu totiž označuje školskú triedu. Áno, je to tak. Natáčanie nového pôvodného seriálu pre deti a ich ..
20.6.2018
Nový seriál na Joj-ke nám ukáže, aké je možné zákulisie našej politickej scény. Nečakajte však temné odhalenia a ..
17.6.2018
Tento mesiac v televízii Markíza končí dlhoročná športová „tvár“, člen športovej redakcie, Štefan Eisele. Svoj ..
5.6.2018
RTVS je hlavným producentom zaujímavého počinu, ktorý mapuje osudy a pôsobenie slovenskej osobnosti generála Milana ..
30.5.2018