Silvester v televízii – žiadne koncoročné show neuvidíme

Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu tak nebolo a napríklad Markíza nasadzovala silvestrovskú Chart Show. Ako to bude tento rok? Pozrite sa na program našich televízií v posledný deň roku.

Markíza

Ako som už spomínal, aj Markíza nakoniec potvrdila svoje plány o vynechaní špeciálneho veľkého programu. Posledné tri roky totiž prinášala silvestrovskú Chart Show, ale aj predtým boli známe jej veľké koncoročné programy s populárnymi televíznymi tvárami. Postupom rokov však atraktivita reklamného priestoru pre partnerov významne poklesla a spoliehať sa len na prestíž, hlavne keď je pridrahá a často aj neefektívna, je jednoducho rizikom (na škodu nás divákov).

Takže silvestrovský večer na Markíze otvoria Babovřesky (repríza prvej časti). Z pôvodnej tvorby je pripravený Kredenc, s ktorým diváci prehupnú do nového roka 2018.

JOJ

Podobný prístup ako Markíza už dlhší čas aplikuje aj televízia Joj. Vysielali sa už filmy, ktoré sa postupne zamenili pôvodnou tvorbou – špeciály Paneláku či Česko Slovensko má talent. Napríklad ale zas v roku 2014 televízia vyrukovala pre zmenu s 3 dielmi Kameňákov za sebou…

Tento rok nahradí minuloročné Inkognito nová šou – Nikto nie je dokonalý, formát, ktorý televízia získala len tento rok. Novinkou bude aj pokračovať v programe. O 22.30 sa o zábavu postará špeciál Všetko čo mám rád, ktorý vyvrcholí po jednej hodine po polnoci.

RTVS

Slovenská televízia otvorí večer klasicky nasadením silvestrovského špeciálu Milujem Slovensko, po ktorom bude nasledovať talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Ostatné TV

Na Pluske uvidíme tri diely Kameňákov. Doma na nás pripravili komédie Pred svadbou nie! a Jednoducho sexi. Dajto má na pláne reprízy z predošlých večerov Ostreľovač a Špecialisti. Na Wau pôjde dobrodružný film Cesta bojovníka a silvestrovské Česko Slovensko má talent.

Novinky zo sveta TV
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018
Vo veľkom sa už promuje, no jej príprava prebiehala v tichosti (to znamená bez predošlého avíza, bez prezentácie pre ..
11.2.2018
Keďže január je už takmer za nami, televízie majú priestor na to, aby zhodnotili svoj nástup do nového roka, zareagovali ..
4.2.2018
Nečakaný minuloročný hit Slovenskej televízie
25.1.2018
Určite ste si všimli, že Chart show sa trochu zmenila. Pribudli nové prvky, štúdio je veľkolepejšie, tiež sa máličko ..
21.1.2018
Možno ste to už stihli zaznamenať, možno nie, ale JOJ tento mesiac uviedla neočakávane aj ďalší premiérový formát. Po ..
11.1.2018
Slovenská televízia sa opäť raz koprodukčne podieľa na výnimočnom filmovom počine, akým Tlmočník od ..
3.1.2018
Tak tak, prípravy novej Československej
27.12.2017
Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 ..
21.12.2017
Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu ..
15.12.2017