Silvester v televízii – žiadne koncoročné show neuvidíme

Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu tak nebolo a napríklad Markíza nasadzovala silvestrovskú Chart Show. Ako to bude tento rok? Pozrite sa na program našich televízií v posledný deň roku.

Markíza

Ako som už spomínal, aj Markíza nakoniec potvrdila svoje plány o vynechaní špeciálneho veľkého programu. Posledné tri roky totiž prinášala silvestrovskú Chart Show, ale aj predtým boli známe jej veľké koncoročné programy s populárnymi televíznymi tvárami. Postupom rokov však atraktivita reklamného priestoru pre partnerov významne poklesla a spoliehať sa len na prestíž, hlavne keď je pridrahá a často aj neefektívna, je jednoducho rizikom (na škodu nás divákov).

Takže silvestrovský večer na Markíze otvoria Babovřesky (repríza prvej časti). Z pôvodnej tvorby je pripravený Kredenc, s ktorým diváci prehupnú do nového roka 2018.

JOJ

Podobný prístup ako Markíza už dlhší čas aplikuje aj televízia Joj. Vysielali sa už filmy, ktoré sa postupne zamenili pôvodnou tvorbou – špeciály Paneláku či Česko Slovensko má talent. Napríklad ale zas v roku 2014 televízia vyrukovala pre zmenu s 3 dielmi Kameňákov za sebou…

Tento rok nahradí minuloročné Inkognito nová šou – Nikto nie je dokonalý, formát, ktorý televízia získala len tento rok. Novinkou bude aj pokračovať v programe. O 22.30 sa o zábavu postará špeciál Všetko čo mám rád, ktorý vyvrcholí po jednej hodine po polnoci.

RTVS

Slovenská televízia otvorí večer klasicky nasadením silvestrovského špeciálu Milujem Slovensko, po ktorom bude nasledovať talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Ostatné TV

Na Pluske uvidíme tri diely Kameňákov. Doma na nás pripravili komédie Pred svadbou nie! a Jednoducho sexi. Dajto má na pláne reprízy z predošlých večerov Ostreľovač a Špecialisti. Na Wau pôjde dobrodružný film Cesta bojovníka a silvestrovské Česko Slovensko má talent.

Novinky zo sveta TV
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018
Nové vedenie Slovenskej verejnoprávnej televízie nepredĺži spoluprácu niektorým externým redaktorom televízneho ..
2.5.2018
Komediálne seriály sú v ostatnom období veľmi populárne a televízie prichádzajú neustále s novými produkciami. To isté ..
24.4.2018
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018