Silvester na Markíze v znamení vlastnej tvorby

To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila zmenu kurzu a jej Silvester sa bude niesť v znamení silvestrovského špeciálu z vlastnej produkcie.

Ešte to nie je tak dávno, čo sa televízia venovala svojim špeciálnym televíznym Silvestrom. Určite si dobre pamätáte na silvestrovkú paródiu na Superstar, či naposledy (predminulý rok) na silvestrovský Kredenc a Chart Show. A robila to ako posledná zo slovenských televízií. Minulý rok zvolila iné riešenie a prakticky celý večer vyplnila reprízovou komédiou Babovřesky (+ špeciálny diel Kredenca). To sa jej ale vôbec nevyplatilo, pretože práve toto jej prinieslo vôbec najmenej sledovaný Silvester v histórii, kedy česká komédia Zdeňka Trošky prepadla s podielom len okolo 12 %.

Tento rok to opätovne vyzeralo, že Markíza nasadí podobný formát (Kameňák 4 a Babovřesky 2) s tým, že premiérová zábava by z neho vypadla úplne, pretože Kredenc už nie je vo vysielacej štruktúre. Nakoniec to dopadlo práve tak, ako sa dalo po minuloročnom fiasku očakávať. Markíza predsa len prehodnotila svoje plány a napokon nasadí premiérový silvestrovský špeciál Chart Show. Výrobu tejto zábavnej šou sa rozhodla pozmeniť tak, že namiesto 2 častí s plánovanou premiérou po novom roku nahradí už spomínaný špeciál.

Keďže v minulosti tvorila Chart Show ideálny pár spolu s už zaniknutým Kredencom, špekuluje sa či ho nenahradí silvestrovský špeciál megaúspešných Susedov, čo momentálne však televízia odmieta potvrdiť a ako sa vyjadrila, s premiérou ďalších častí Susedov už na tento rok nepočíta. Ale ako sami vidíte, televízia mieni, zábavychtivý divák mení. Tak sa nechajme prekvapiť či sa tak ešte napokon aj nestane (Susedia mali doteraz vždy silvestrovský diel).

Novinky zo sveta TV
Na Slovensku bude mať premiéru ďalší český seriálový hit -Černé vdovy, ktorý vysielala česká Prima ..
23.6.2019
Kryštof je nový celovečernýhraný film o viere, nádeji a obeti. Hlavný hrdina žije v komunite ..
13.6.2019
Je jún, leto klope na dvere, prichádza čas, kedy slovenské televízie prepínajú program svoj na „letný mód“. Posledný ..
9.6.2019
Kredenc, spočiatku veľmi úspešná skečshow z dielne Dana Dangla, po štyroch rokoch nadobro ..
6.6.2019
Viete kto sa v nedeľu v Bratislave stal majstrom sveta v ľadovom hokeji v roku 2019? Určite áno. ..
30.5.2019
Keď pred dvoma rokmi vstúpila RTVS koprodukčne do nákladného projektu Mária Terézia, tak na vianočnú rozprávku vtedy ..
26.5.2019
A pritom začiatok Majstrovstiev sveta vyzeral veľmi nádejne. Po výhre s Američanmi sme smolne prehrali s výbermi Fínska ..
20.5.2019
Je to tak, slovenská verejnoprávna televízia tento rok ostáva úplne bez Ligy majstrov a finále snov medzi FC ..
19.5.2019
Tak úvod domáceho šampionátu sa nesie na vlne neuveriteľných výkonov slovenskej reprezentácie. Veď kto ..
15.5.2019
Galavečer, finále, šou Najväčší Slovák vysielala  RTVS na Jednotke v stredu 1. mája. Na prvom mieste sa podľa ..
11.5.2019