Silvester na Markíze v znamení vlastnej tvorby

To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila zmenu kurzu a jej Silvester sa bude niesť v znamení silvestrovského špeciálu z vlastnej produkcie.

Ešte to nie je tak dávno, čo sa televízia venovala svojim špeciálnym televíznym Silvestrom. Určite si dobre pamätáte na silvestrovkú paródiu na Superstar, či naposledy (predminulý rok) na silvestrovský Kredenc a Chart Show. A robila to ako posledná zo slovenských televízií. Minulý rok zvolila iné riešenie a prakticky celý večer vyplnila reprízovou komédiou Babovřesky (+ špeciálny diel Kredenca). To sa jej ale vôbec nevyplatilo, pretože práve toto jej prinieslo vôbec najmenej sledovaný Silvester v histórii, kedy česká komédia Zdeňka Trošky prepadla s podielom len okolo 12 %.

Tento rok to opätovne vyzeralo, že Markíza nasadí podobný formát (Kameňák 4 a Babovřesky 2) s tým, že premiérová zábava by z neho vypadla úplne, pretože Kredenc už nie je vo vysielacej štruktúre. Nakoniec to dopadlo práve tak, ako sa dalo po minuloročnom fiasku očakávať. Markíza predsa len prehodnotila svoje plány a napokon nasadí premiérový silvestrovský špeciál Chart Show. Výrobu tejto zábavnej šou sa rozhodla pozmeniť tak, že namiesto 2 častí s plánovanou premiérou po novom roku nahradí už spomínaný špeciál.

Keďže v minulosti tvorila Chart Show ideálny pár spolu s už zaniknutým Kredencom, špekuluje sa či ho nenahradí silvestrovský špeciál megaúspešných Susedov, čo momentálne však televízia odmieta potvrdiť a ako sa vyjadrila, s premiérou ďalších častí Susedov už na tento rok nepočíta. Ale ako sami vidíte, televízia mieni, zábavychtivý divák mení. Tak sa nechajme prekvapiť či sa tak ešte napokon aj nestane (Susedia mali doteraz vždy silvestrovský diel).

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018
To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila ..
13.12.2018
Už zanedlho sa budeme môcť priučiť bontónu a spoločenskej etikete prostredníctvom nového animovaného televízneho ..
5.12.2018
Poďme sa pozrieť na program slovenských televízií v najväčší sviatok roka Štedrý deň. Nie preto, že Vianoce sú už ..
2.12.2018
Áno je to tak. Súťažné hry opäť dostávajú zelenú a od budúceho roka sa tak budete môcť pozrieť až na 4 nové ..
23.11.2018
Už to tak bude, slovenské televízie idú opäť skúšať šťastie a nervy normálneho diváka s novými, ale aj prerobenými ..
15.11.2018
Šou Najväčší Slovák vyvoláva rozruch už od začiatku. Teda od prvej upútavky, ktorú verejnoprávna RTVS ..
11.11.2018