Silvester na Markíze v znamení vlastnej tvorby

To, o čom sa len doteraz potichu šepkalo, sa nakoniec aj potvrdilo. Televízia Markíza oficiálne potvrdila zmenu kurzu a jej Silvester sa bude niesť v znamení silvestrovského špeciálu z vlastnej produkcie.

Ešte to nie je tak dávno, čo sa televízia venovala svojim špeciálnym televíznym Silvestrom. Určite si dobre pamätáte na silvestrovkú paródiu na Superstar, či naposledy (predminulý rok) na silvestrovský Kredenc a Chart Show. A robila to ako posledná zo slovenských televízií. Minulý rok zvolila iné riešenie a prakticky celý večer vyplnila reprízovou komédiou Babovřesky (+ špeciálny diel Kredenca). To sa jej ale vôbec nevyplatilo, pretože práve toto jej prinieslo vôbec najmenej sledovaný Silvester v histórii, kedy česká komédia Zdeňka Trošky prepadla s podielom len okolo 12 %.

Tento rok to opätovne vyzeralo, že Markíza nasadí podobný formát (Kameňák 4 a Babovřesky 2) s tým, že premiérová zábava by z neho vypadla úplne, pretože Kredenc už nie je vo vysielacej štruktúre. Nakoniec to dopadlo práve tak, ako sa dalo po minuloročnom fiasku očakávať. Markíza predsa len prehodnotila svoje plány a napokon nasadí premiérový silvestrovský špeciál Chart Show. Výrobu tejto zábavnej šou sa rozhodla pozmeniť tak, že namiesto 2 častí s plánovanou premiérou po novom roku nahradí už spomínaný špeciál.

Keďže v minulosti tvorila Chart Show ideálny pár spolu s už zaniknutým Kredencom, špekuluje sa či ho nenahradí silvestrovský špeciál megaúspešných Susedov, čo momentálne však televízia odmieta potvrdiť a ako sa vyjadrila, s premiérou ďalších častí Susedov už na tento rok nepočíta. Ale ako sami vidíte, televízia mieni, zábavychtivý divák mení. Tak sa nechajme prekvapiť či sa tak ešte napokon aj nestane (Susedia mali doteraz vždy silvestrovský diel).

Novinky zo sveta TV
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019
Predbežne na marec sa plánuje na JOJ-ke premiéra novinky – zábavno- edukatívnej šou s názvomRozum ..
28.2.2019
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019