Silvester bez Nikto nie je dokonalý!

Populárna relácia Nikto nie je dokonalý (známa aj pod pôvodným názvom Aj múdry schybí) sa vyskytuje na slovenských obrazovkách už od roku 1997. O to väčším prekvapením je, že posledné správy hovoria o jej konci na stanici RTVS. Pritom patrí medzi jej najúspešnejšie relácie z hľadiska sledovanosti. Táto zábavná relácia napríklad v utorkovom prime-time predbehla i ponuku komerčných staníc (rating najmä v univerzálnej cieľovej skupine 12+). Priemerná tohtoročná sledovanosť premiérových častí je 390 tisíc divákov a dokonca trhový podiel v 12+ dosahuje 18,7 percent! Čo je v prípade vysielania „Jednotky“ nadštandard, keďže priemer tejto stanice sa tento rok pohybuje zhruba na úrovni 10,7 percenta, v prime-time 12,6 percent. Tento úspešný formát od roku 2014 moderuje úspešná dvojica Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí prevzali pomyselnú štafetu od Olivera Andrášiho a Eleny Vacvalovej. Úspešná relácia je známa i v českých krajinách, keď pod názvom Nikdo není dokonalý ju spopularizoval známy Jiří Krampol.

Dohady o zrušení vyvoláva najmä fakt, že po štyroch rokoch si nenašla miesto v silvestrovskom vysielaní RTVS. Podľa vyjadrení hovorcu slovenskej verejnoprávnej televízie Juraja Kadáša pre denník Nový čas, na posledný deň v roku sa plánuje silvestrovský špeciál na tému 60. výročia začiatku televízneho vysielania na Slovensku – a to zábavná šou Zlaté časy. Či, a kedy sa objaví aj objednaný koncoročný diel, ktorý už má zmluvne dohodnutú minutáž a vyššiu cenu, hovorca nespresnil.

Podľa autora a režiséra formátu O. Andrásyho sa nebude Nikto nie je dokonalý od nového roka vysielať. Žiadne prípravy na januárové nahrávky sa totiž nepripravujú. S Andrásym síce RTVS nemá zmluvu, jeho služby si však objednáva spoločnosť New Hattrick – producent relácie.

O osude populárneho programu vás budeme samozrejme včas informovať!

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017