Silvester bez Nikto nie je dokonalý!

Populárna relácia Nikto nie je dokonalý (známa aj pod pôvodným názvom Aj múdry schybí) sa vyskytuje na slovenských obrazovkách už od roku 1997. O to väčším prekvapením je, že posledné správy hovoria o jej konci na stanici RTVS. Pritom patrí medzi jej najúspešnejšie relácie z hľadiska sledovanosti. Táto zábavná relácia napríklad v utorkovom prime-time predbehla i ponuku komerčných staníc (rating najmä v univerzálnej cieľovej skupine 12+). Priemerná tohtoročná sledovanosť premiérových častí je 390 tisíc divákov a dokonca trhový podiel v 12+ dosahuje 18,7 percent! Čo je v prípade vysielania „Jednotky“ nadštandard, keďže priemer tejto stanice sa tento rok pohybuje zhruba na úrovni 10,7 percenta, v prime-time 12,6 percent. Tento úspešný formát od roku 2014 moderuje úspešná dvojica Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí prevzali pomyselnú štafetu od Olivera Andrášiho a Eleny Vacvalovej. Úspešná relácia je známa i v českých krajinách, keď pod názvom Nikdo není dokonalý ju spopularizoval známy Jiří Krampol.

Dohady o zrušení vyvoláva najmä fakt, že po štyroch rokoch si nenašla miesto v silvestrovskom vysielaní RTVS. Podľa vyjadrení hovorcu slovenskej verejnoprávnej televízie Juraja Kadáša pre denník Nový čas, na posledný deň v roku sa plánuje silvestrovský špeciál na tému 60. výročia začiatku televízneho vysielania na Slovensku – a to zábavná šou Zlaté časy. Či, a kedy sa objaví aj objednaný koncoročný diel, ktorý už má zmluvne dohodnutú minutáž a vyššiu cenu, hovorca nespresnil.

Podľa autora a režiséra formátu O. Andrásyho sa nebude Nikto nie je dokonalý od nového roka vysielať. Žiadne prípravy na januárové nahrávky sa totiž nepripravujú. S Andrásym síce RTVS nemá zmluvu, jeho služby si však objednáva spoločnosť New Hattrick – producent relácie.

O osude populárneho programu vás budeme samozrejme včas informovať!

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..