Silvester bez Nikto nie je dokonalý!

Populárna relácia Nikto nie je dokonalý (známa aj pod pôvodným názvom Aj múdry schybí) sa vyskytuje na slovenských obrazovkách už od roku 1997. O to väčším prekvapením je, že posledné správy hovoria o jej konci na stanici RTVS. Pritom patrí medzi jej najúspešnejšie relácie z hľadiska sledovanosti. Táto zábavná relácia napríklad v utorkovom prime-time predbehla i ponuku komerčných staníc (rating najmä v univerzálnej cieľovej skupine 12+). Priemerná tohtoročná sledovanosť premiérových častí je 390 tisíc divákov a dokonca trhový podiel v 12+ dosahuje 18,7 percent! Čo je v prípade vysielania „Jednotky“ nadštandard, keďže priemer tejto stanice sa tento rok pohybuje zhruba na úrovni 10,7 percenta, v prime-time 12,6 percent. Tento úspešný formát od roku 2014 moderuje úspešná dvojica Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč, ktorí prevzali pomyselnú štafetu od Olivera Andrášiho a Eleny Vacvalovej. Úspešná relácia je známa i v českých krajinách, keď pod názvom Nikdo není dokonalý ju spopularizoval známy Jiří Krampol.

Dohady o zrušení vyvoláva najmä fakt, že po štyroch rokoch si nenašla miesto v silvestrovskom vysielaní RTVS. Podľa vyjadrení hovorcu slovenskej verejnoprávnej televízie Juraja Kadáša pre denník Nový čas, na posledný deň v roku sa plánuje silvestrovský špeciál na tému 60. výročia začiatku televízneho vysielania na Slovensku – a to zábavná šou Zlaté časy. Či, a kedy sa objaví aj objednaný koncoročný diel, ktorý už má zmluvne dohodnutú minutáž a vyššiu cenu, hovorca nespresnil.

Podľa autora a režiséra formátu O. Andrásyho sa nebude Nikto nie je dokonalý od nového roka vysielať. Žiadne prípravy na januárové nahrávky sa totiž nepripravujú. S Andrásym síce RTVS nemá zmluvu, jeho služby si však objednáva spoločnosť New Hattrick – producent relácie.

O osude populárneho programu vás budeme samozrejme včas informovať!

Novinky zo sveta TV
Vianoce sa neúprosne blížia a my sme zvedaví, čo prinesú slovenské televízie počas najkrajšieho obdobia roka. Medzi ..
21.11.2017
Extrémne premeny sa zaradili medzi najúspešnejšie formáty Markízy v tejto jesennej sezóne. Čoskoro sa ..
14.11.2017
Naša verejnoprávna televízia sa podieľa na ďalšom zaujímavom počine a tým je pôvodný animovaný seriál pre deti – ..
8.11.2017
Áno je to tak. Televízia JOJ si pre vás od nového roka pripravila Veľký balík. Ak predpokladáte, že ..
31.10.2017
O návrate legendárneho a veľmi obľúbeného seriálu Susedia sme vás ..
24.10.2017
Slovenský film čoraz viac dokáže oslovovať domáceho diváka. Nie je to tak úplne dávno, keď zmienku o slovenskom filme ..
17.10.2017
Semafor, novinka z dielne televízie Joj, je seriál, ktorý sa žánrovo zaradzuje ku komediálnym projektom. Tých majú ..
10.10.2017
Pamätáte si ešte rok 2004 a ošiaľ, ktorý vyvolala prvá séria Superstar ešte vysielaná na obrazovkách verejnoprávnej ..
3.10.2017
Folklórna šou Zem spieva je späť! Najúspešnejší formát RTVS posledného obdobia sa vracia na obrazovky. Premiérová ..
26.9.2017
Stand-up komedy šou Jána Gorduliča Silné reči sa po dohode s komerčnou televíziou dostane poprvýkrát na ..
20.9.2017