Silvester 2021 na televíznych obrazovkách, čo prinesú naše hlavné stanice?

Ponuka na Silvestra v podaní našich najväčších televíznych staníc, komerčných JOJ a tv Markíza, a verejnoprávnej televízie je tradične (ako po iné roky) bez veľkého originálneho silvestrovského programu. Najlepšie pritom vychádza snáď ponuka RTVS, ale presvedčte sa radšej sami. Poďme sa na program v posledný deň roka teda teraz pozrieť bližšie.

Markíza

Cez deň to na Markíze „rozbalia“ najprv rozprávky a filmy pre deti ako Honzamálemkrálem, AngryBirds, Pestúnka a Sám doma a bohatý… Nasledovať bude kultová klasika Slunce seno a pár facek a po nej Horná Dolná. Pred hlavným programom ešte príde spravodajský blog. Silvester v prime time na Markíze bude v znamení Chart Show, Superstar a šou 2 na 1.

JOJ

Televízia Joj nám na Silvestra cez deň prinesie najprv komédiu Pomsta chlpáčov a neskôr multireprízu Sám doma. Nasledovať bude špeciálny silvestrovský zostrih Česko Slovensko má talent. Popoludní príde na rad známa česká komédia Černí baroni a po nej Silvestrovské Inkognito z roku 2019 a Silvestrovské Nikto nie je dokonalý z roku 2017. Po spravodajskom pásme na obrazovky vtrhne premiérové Silvestrovské Inkognito a následne premiérové Všetko čo mám rád – Silvester.

RTVS

Silvestrovskej zábave na Jednotke bude dominovať ukončenie šou Pečie celé Slovensko špeciálnou časťou. Potom príde tradične obľúbené Milujem Slovensko a talk show Neskoro večer. No a hneď po polnoci sa môžete tešiť na premiéru spomienkového koncertu Karol Duchoň – Posledný bohém (k jeho nedožitým 70.narodeninám).

Na Dvojke to bude takisto pestré. Najprv pripomenutie z minulosti programom Takmer zabudnuté s Radošincami (RND: Silvester). Poteší klasická filmová groteska s BusteromKeatonom s názvom Frigo na mašine. Popoludní to budú hudobné dokumenty – The Lucky BeatlesBand, Karel Svoboda – šťastné léta a Meky. Večer to bude premiéra Spirit in theForrest o skupine DepecheMode, dokument z koncertu U2 exPERIENCE v Berlíne a Kiss: Rockový koncert v LasVegas. A po polnoci až do rána sa môžete zabaviť pri kultových Ktosi je za dverami s Milanom Lasicom a Julom Satinským.

Novinky zo sveta TV
Nová televízna sezóna (jeseň 2022) sa už neúprosne blíži a naše televízie aj preto nepretržite zbroja do boja ..
16.6.2022
Tvojazem – dlho očakávaný animovaný film brázdi slovenské kiná už od 26.5.2022. Chcete vedieť či sa vám ho s deťmi ..
13.6.2022
Tak na to si budeme musieť počkať až do 13. júna, kedy sa táto nová relácia dostane na obrazovky. Ale o čom to vlastne ..
5.6.2022
Určite aj tí najväčší odporcovia zábavných reality programov museli zaregistrovať prednedávnom návštevu Geissenovcov ..
29.5.2022
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022