Silná zostava na Jednotke aj s posilou z Markízy

Po roku RTVS opäť spúšťa výrobu obľúbenej panelovej diskusie s názvom Silná zostava*. S novou moderátorkou. Na mediálnej televíznej scéne sa totiž uskutočnil veľký prestup, keď dlhoročná tvár komerčnej televízie Markíza mieri do televízie verejnoprávnej. Reč je o Veronike OstrihoňovejCifrovej – redaktorke a moderátorke, ktorá strávila v Záhorskej Bystrici takmer osem rokov.

S mierne obmeneným vizuálom má Silná zostava už „vyárendované“ miesto vo vysielaní Jednotky každý štvrtok od 4.marca po šou Zlaté časy. Okrem už zmienenej moderátorky Veroniky Ostrihoňovej-Cifrovej, ktorá bude mať pod taktovkou štyridsať minút panelovej diskusie, v nej bude pravidelne dostávať priestor aj komička Simona Salátová, ktorú mnohí poznajú aj vďaka jej stand-up vystúpeniam. Na niektoré témy a situácie tak prinesie svojský a hlavne úsmevný pohľad.

Takto sa môžete tešiť na najrôznejšie aktuálne témy, ktoré sa na Slovensku riešia, v relácii sa tiež dočkáte upozornenia na niektoré slabé miesta v našej spoločnosti a to všetko z pohľadu žien. Práve tie sú totiž hostkami relácie. Vyjadrovať sa budú ženy z rôznych oblastí spoločnosti, priestor dostanú napríklad expertky vo svojich profesiách, ale aj komentátorky, blogerky a influencerky, ženy rôzneho veku a nadobudnutých skúseností…

Zostavu tvorivého tímu ešte dopĺňajú dramaturgička Martina Kubániová, režisérka Andrea Horečná a Ľubica Stanek, ktorá má na starosti námet, scenár a odbornú spoluprácu.

*Silná zostava za celé štyri televízne sezóny čo dostávala priestor na televíznych obrazovkách patrila medzi tie projekty, ktoré určite zaujali a dlhodobo si udržiavali dobré meno. Keď sa v apríli 2020 neobjavila v programe verejnoprávnej televízie, celkom reálne hrozilo, že nadobro zmizne z obrazoviek. Chvalabohu sa tak nestalo a s menšími úpravami sa vracia späť. Asi tou najväčšou je tá, že pôvodnú moderátorku Oľgu Bakovú nahradí Veronika Ostrihoňová-Cifrová a tiež to, že formát dostane svoj priestor na prvom verejnoprávnom kanáli (predtým na Dvojke).

Novinky zo sveta TV
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021
Gameshow Fenomén21 je podľa popisu RTVS šou pre každého, kto chce udržať svoj mozog vo forme. Prečo? Pretože v nej bude ..
21.2.2021
Po roku RTVS opäť spúšťa výrobu obľúbenej panelovej diskusie s názvom Silná zostava*. S novou moderátorkou. Na ..
9.2.2021
Takže je to potvrdené. Zábavná šou sa vracia už túto jar na naše obrazovky už v šiestej sérii a konečne sú známe ..
2.2.2021
Naše televízie neustále zbroja v boji o diváka a tak sa už na jar blíži ďalšia premiéra nového pôvodného seriálu ..
26.1.2021
Kto sa nevedel dočkať, kedy konečne začne zámorská NHL, tak ten má už teraz o zábavu postarané, skrátená sezóna ..
19.1.2021
Projekt dokumentárneho seriálu Ikony o najstaršej žijúcej generácii slovenských architektov vstupuje do svojej ďalšej ..
12.1.2021
Prvá z ohlásených seriálových noviniek na Markíze s názvom Najhorší týždeň môjho ..
10.1.2021
Kde sú tie časy keď televízie vo veľkom investovali do silvestrovských programov a okázalých šou. V ostatných rokoch ..
28.12.2020
JOJ na sviatky poteší všetkých divákov, na Štedrý deň bude opäť bez reklamy. Inak, po minuloročných rekordoch – Tri ..
17.12.2020