Šiesta „federálna“ Supestar je už na obzore

Je to tak, už tento rok (2020) sa môžeme tešiť na šiestu sériu Československej Superstar. Po minulom roku, kedy sa Markíze a Nove celkom nepodarilo reštartovať iný celosvetovo úspešný spevácky formát TheVoice, sa televízie momentálne spoliehajú na tradičnejšiu šou, pri ktorej však tiež došlo k niekoľkým výrazným úpravám. Asi najväčšou je rozšírenie poroty na 5 miest, kedy sa ku „katovi“ Paľovi Haberovi pridajú veľké mená ako LeošMareš (niekoľkonásobný moderátor tejto šou), Marián Čekovský (istota slovenskej sledovanosti), Monika Bagárová (finalistka súťaže z roku 2009 a dnes populárna speváčka) a tiež hviezda seriálu Ulice na Nove – Patricie Pagáčová.

Superstar 2020 odštartuje rovnako ako pred dvoma rokmi vo februári (na Markíze už od 16.februára) a to bezkonkurenčne najsledovanejšími a najpopulárnejšími časťami – kastingami. Ráta sa minimálne s ich 6 časťami (tak to bolo pri poslednej Superstar). Vysielanie však na začiatku nebude súbežné. Markíza nasadí vysielanie šou tradične na nedeľný prime-time, Nova na soboty, pretože na nedele má momentálne vyhradené pre výrazne úspešnejšie a sledovanejšie seriály. Je však celkom možné, že naživo vysielané kolá pôjdu na oboch staniciach súčasne – tak ako to pri poslednej Superstar. Inak, ťažiskovú jarnú zábavnú šou opäť potrápi svetový hokejový šampionát (štartuje v piatok 8.mája vo Švajčiarsku).

V rámci piatej série Superstar v roku 2018 sa odvysielalo celkom šestnástich častí, pričom po šiestich kastingových kolách nasledovali tri vyraďovacie Super výbery, dve semifinále a päť finálových kôl vrátane Superfinále, ktoré ukončilo celú súťaž.

Novinky zo sveta TV
Tak, v poradí už 95 udeľovanie Oscarov máme úspešne za sebou (12.marca v hollywoodskom DolbyTheatre), určite vás ..
15.3.2023
V sobotu 4.3.2023 večer sa v priamom prenose RTVS na Jednotke uskutočnil v priestoroch Slovenského národného divadla v ..
9.3.2023
Pamätáte si ešte na reality šou Nevestu pre milionára, ktorá bola ťahákom televízneho programu na Markíze ešte v roku ..
2.3.2023
Verejnoprávna televízia už tento rok na jeseň uvedie na naše obrazovky ďalší pôvodný seriál. Tentoraz to ale bude ..
24.2.2023
Televízna sezóna je v plnom prúde a na našich obrazovkách sa po Mame na prenájom a Dunaji čochvíľa objaví aj ďalšia ..
16.2.2023
Po megaúspešnej druhej sérii Pečie celé Slovensko verejnoprávna televízia a rozhlas podľa očakávania už pripravuje aj ..
9.2.2023
Tak zostava účinkujúcich v najnovšej ôsmej sérii populárnej tanečnej Let’sDance na Markíze je už kompletne známa. ..
5.2.2023
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023