Seriál Vlci – hajlajt programovej štruktúry Jojky už od januára

Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 televízne večery v týždni už od počiatku nového roka. Keďže seriál sme spomenuli naozaj len okrajovo, bolo by na čase, aby sme si ho predstavili bližšie.

O čo vlastne ide. Seriál je vlastne príbeh plný napätia a riadnej dávky vášne. Je voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami (politické maniere 90 rokov 20. storočia, vraždy na objednávku, a podobne). Jednou z hlavných postáv je sudca Hirsch – kandidát na predsedu najvyššieho súdu, ktorý je na verejnosti populárny, a pre ktorú predstavuje naozajstný symbol spravodlivosti v štáte. Hirsch však skrýva temné tajomstvo. Je ním samovražda priateľa, ktorého nespravodlivo odsúdil ešte pred 20 rokmi. Príbeh sa v podstate začína odvíjať od momentu, kedy vážený sudca získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom a zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, synom Hirschovej obete. Sudca urobí všetko, len aby sa mladý muž nedozvedel, za akých okolností vôbec k súdu jeho otca došlo. Vec skomplikuje jeho vlastná dcéra Alica, úspešná právnička, ktorá sa do mladého hájnika zamiluje.

V hlavných úlohách sa predstavia: Ivan Krúpa (sudca Eduard Hirsch), Natália Germániová (Alica Hirschová), Daniel Žulčák (horár Andrej Urban). Ďalej uvidíme známe herecké mená ako: František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Elena Podzámska a ďalších.

Televízia sa týmto seriálovým počinom vracia k dlhšej rodinno-dramatickej tvorbe vlastnej výroby a obsadí ním rovno 2 večery v jarnej vysielacej štruktúre a to hneď od úvodu roka. Joj začala promovať januárový seriálový ťahák už v decembri, keď počas dňa nasadzuje trojicu krátkych 10 sekundových „teasrov“, ktoré upozorňujú na príchod nového projektu.

Novinky zo sveta TV
Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa ..
12.8.2018
Vyzerá to tak. Teda skôr sa jedná o to, že jesenný termín nasadenia show ešte nie je zo strany Tv JOJ potvrdený. Noví ..
1.8.2018
Mega úspešný seriál Markízy Oteckovia má momentálne letnú prestávku a na obrazovky sa vráti zase na ..
29.7.2018
Nechajme sa prekvapiť. Každopádne, pred pár dňami padla prvá klapka filmu Generál v koprodukcii RTVS v hlavnej úlohe ..
18.7.2018
Megaúspešné knihy Kristíny Farkašovej nám ukázali, že materstvo sa dá brať s humorom a potrebným nadhľadom. O tom ..
10.7.2018
Štvrtá séria šou Tvoja tvár znie povedome už klope na dvere. Po ročnej pauze sa vracia na televízne obrazovky jeden z ..
1.7.2018
Druhá časť názvu totiž označuje školskú triedu. Áno, je to tak. Natáčanie nového pôvodného seriálu pre deti a ich ..
20.6.2018
Nový seriál na Joj-ke nám ukáže, aké je možné zákulisie našej politickej scény. Nečakajte však temné odhalenia a ..
17.6.2018
Tento mesiac v televízii Markíza končí dlhoročná športová „tvár“, člen športovej redakcie, Štefan Eisele. Svoj ..
5.6.2018
RTVS je hlavným producentom zaujímavého počinu, ktorý mapuje osudy a pôsobenie slovenskej osobnosti generála Milana ..
30.5.2018