Seriál Vlci – hajlajt programovej štruktúry Jojky už od januára

Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 televízne večery v týždni už od počiatku nového roka. Keďže seriál sme spomenuli naozaj len okrajovo, bolo by na čase, aby sme si ho predstavili bližšie.

O čo vlastne ide. Seriál je vlastne príbeh plný napätia a riadnej dávky vášne. Je voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami (politické maniere 90 rokov 20. storočia, vraždy na objednávku, a podobne). Jednou z hlavných postáv je sudca Hirsch – kandidát na predsedu najvyššieho súdu, ktorý je na verejnosti populárny, a pre ktorú predstavuje naozajstný symbol spravodlivosti v štáte. Hirsch však skrýva temné tajomstvo. Je ním samovražda priateľa, ktorého nespravodlivo odsúdil ešte pred 20 rokmi. Príbeh sa v podstate začína odvíjať od momentu, kedy vážený sudca získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom a zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, synom Hirschovej obete. Sudca urobí všetko, len aby sa mladý muž nedozvedel, za akých okolností vôbec k súdu jeho otca došlo. Vec skomplikuje jeho vlastná dcéra Alica, úspešná právnička, ktorá sa do mladého hájnika zamiluje.

V hlavných úlohách sa predstavia: Ivan Krúpa (sudca Eduard Hirsch), Natália Germániová (Alica Hirschová), Daniel Žulčák (horár Andrej Urban). Ďalej uvidíme známe herecké mená ako: František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Elena Podzámska a ďalších.

Televízia sa týmto seriálovým počinom vracia k dlhšej rodinno-dramatickej tvorbe vlastnej výroby a obsadí ním rovno 2 večery v jarnej vysielacej štruktúre a to hneď od úvodu roka. Joj začala promovať januárový seriálový ťahák už v decembri, keď počas dňa nasadzuje trojicu krátkych 10 sekundových „teasrov“, ktoré upozorňujú na príchod nového projektu.

Novinky zo sveta TV
Do kín (premiéra 1.11.2018) smeruje film Ostrým nožom v koprodukcii RTVS inšpirovaný prípadom ..
18.10.2018
Séria nových seriálov na Jojke sa bude opäť niesť v komediálnom duchu. K už natočeným projektom Delukse ..
14.10.2018
Ale áno, Susedia už veru majú svoj vrchol za sebou, o tom snáď ..
3.10.2018
Reportéri – investigatívna relácia sa vracia späť na obrazovky verejnoprávnej televízie. Bude riešiť ..
30.9.2018
Súboj o televízneho diváka je jednoducho dennodenný boj. Televízie sa pravidelne predchádzajú v snahe získať si čo ..
23.9.2018
Politická diskusia je formát, ktorý na Markíze absentoval už dlhých päť rokov. A aj preto televízia chystá opätovný ..
16.9.2018
Do kín sa na konci septembra (27.9.2018 v premiére) dostáva ďalší zaujímavý filmový počin, na ktorom sa producentsky ..
6.9.2018
Slovenské seriály sú teraz populárnejšie ako kedykoľvek predtým. Teda aspoň tak sa zdá podľa masívnej produkcie našich ..
2.9.2018
Už sme sa o predpokladaných účastníkoch show Tvoja tvár znie povedome bavili
21.8.2018
Aj vy ste si obľúbili zábavnú šou Slovenskej televízie Milujem Slovensko? A práve vás bavila dvojica kapitánov, ktorí sa ..
12.8.2018