Seriál Vlci – hajlajt programovej štruktúry Jojky už od januára

Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 televízne večery v týždni už od počiatku nového roka. Keďže seriál sme spomenuli naozaj len okrajovo, bolo by na čase, aby sme si ho predstavili bližšie.

O čo vlastne ide. Seriál je vlastne príbeh plný napätia a riadnej dávky vášne. Je voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami (politické maniere 90 rokov 20. storočia, vraždy na objednávku, a podobne). Jednou z hlavných postáv je sudca Hirsch – kandidát na predsedu najvyššieho súdu, ktorý je na verejnosti populárny, a pre ktorú predstavuje naozajstný symbol spravodlivosti v štáte. Hirsch však skrýva temné tajomstvo. Je ním samovražda priateľa, ktorého nespravodlivo odsúdil ešte pred 20 rokmi. Príbeh sa v podstate začína odvíjať od momentu, kedy vážený sudca získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom a zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, synom Hirschovej obete. Sudca urobí všetko, len aby sa mladý muž nedozvedel, za akých okolností vôbec k súdu jeho otca došlo. Vec skomplikuje jeho vlastná dcéra Alica, úspešná právnička, ktorá sa do mladého hájnika zamiluje.

V hlavných úlohách sa predstavia: Ivan Krúpa (sudca Eduard Hirsch), Natália Germániová (Alica Hirschová), Daniel Žulčák (horár Andrej Urban). Ďalej uvidíme známe herecké mená ako: František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Elena Podzámska a ďalších.

Televízia sa týmto seriálovým počinom vracia k dlhšej rodinno-dramatickej tvorbe vlastnej výroby a obsadí ním rovno 2 večery v jarnej vysielacej štruktúre a to hneď od úvodu roka. Joj začala promovať januárový seriálový ťahák už v decembri, keď počas dňa nasadzuje trojicu krátkych 10 sekundových „teasrov“, ktoré upozorňujú na príchod nového projektu.

Novinky zo sveta TV
Aj vy ste si obľúbili český seriál, ktorý vznikol na základe licencie britskej BBC s Miroslavom Donutilom v hlavnej úlohe? ..
16.2.2018
Vo veľkom sa už promuje, no jej príprava prebiehala v tichosti (to znamená bez predošlého avíza, bez prezentácie pre ..
11.2.2018
Keďže január je už takmer za nami, televízie majú priestor na to, aby zhodnotili svoj nástup do nového roka, zareagovali ..
4.2.2018
Nečakaný minuloročný hit Slovenskej televízie
25.1.2018
Určite ste si všimli, že Chart show sa trochu zmenila. Pribudli nové prvky, štúdio je veľkolepejšie, tiež sa máličko ..
21.1.2018
Možno ste to už stihli zaznamenať, možno nie, ale JOJ tento mesiac uviedla neočakávane aj ďalší premiérový formát. Po ..
11.1.2018
Slovenská televízia sa opäť raz koprodukčne podieľa na výnimočnom filmovom počine, akým Tlmočník od ..
3.1.2018
Tak tak, prípravy novej Československej
27.12.2017
Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 ..
21.12.2017
Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu ..
15.12.2017