Seriál Vlci – hajlajt programovej štruktúry Jojky už od januára

Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 televízne večery v týždni už od počiatku nového roka. Keďže seriál sme spomenuli naozaj len okrajovo, bolo by na čase, aby sme si ho predstavili bližšie.

O čo vlastne ide. Seriál je vlastne príbeh plný napätia a riadnej dávky vášne. Je voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami (politické maniere 90 rokov 20. storočia, vraždy na objednávku, a podobne). Jednou z hlavných postáv je sudca Hirsch – kandidát na predsedu najvyššieho súdu, ktorý je na verejnosti populárny, a pre ktorú predstavuje naozajstný symbol spravodlivosti v štáte. Hirsch však skrýva temné tajomstvo. Je ním samovražda priateľa, ktorého nespravodlivo odsúdil ešte pred 20 rokmi. Príbeh sa v podstate začína odvíjať od momentu, kedy vážený sudca získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom a zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, synom Hirschovej obete. Sudca urobí všetko, len aby sa mladý muž nedozvedel, za akých okolností vôbec k súdu jeho otca došlo. Vec skomplikuje jeho vlastná dcéra Alica, úspešná právnička, ktorá sa do mladého hájnika zamiluje.

V hlavných úlohách sa predstavia: Ivan Krúpa (sudca Eduard Hirsch), Natália Germániová (Alica Hirschová), Daniel Žulčák (horár Andrej Urban). Ďalej uvidíme známe herecké mená ako: František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Elena Podzámska a ďalších.

Televízia sa týmto seriálovým počinom vracia k dlhšej rodinno-dramatickej tvorbe vlastnej výroby a obsadí ním rovno 2 večery v jarnej vysielacej štruktúre a to hneď od úvodu roka. Joj začala promovať januárový seriálový ťahák už v decembri, keď počas dňa nasadzuje trojicu krátkych 10 sekundových „teasrov“, ktoré upozorňujú na príchod nového projektu.

Novinky zo sveta TV
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019
Áno je to tak. Verejnoprávna televízia pokračuje v kvalitných akvizíciách a trende uvádzania kvalitných seriálových ..
12.1.2019
Po piatich rokoch budeme mať možnosť opäť si pozrieť jednu z celosvetovo najpopulárnejších talentových formátov ..
4.1.2019
Určite ste aj vy zaregistrovali smutnú správu o úmrtí známeho historika, spisovateľa a najmä popularizátora slovenskej ..
1.1.2019
Televízia JOJ sa nechce uspokojiť s tým, že je aj naďalej dvojkou na trhu a po nie celkom vydarenej jeseni spriada na budúci ..
19.12.2018