Seriál Vlci – hajlajt programovej štruktúry Jojky už od januára

Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 televízne večery v týždni už od počiatku nového roka. Keďže seriál sme spomenuli naozaj len okrajovo, bolo by na čase, aby sme si ho predstavili bližšie.

O čo vlastne ide. Seriál je vlastne príbeh plný napätia a riadnej dávky vášne. Je voľne inšpirovaný skutočnými udalosťami (politické maniere 90 rokov 20. storočia, vraždy na objednávku, a podobne). Jednou z hlavných postáv je sudca Hirsch – kandidát na predsedu najvyššieho súdu, ktorý je na verejnosti populárny, a pre ktorú predstavuje naozajstný symbol spravodlivosti v štáte. Hirsch však skrýva temné tajomstvo. Je ním samovražda priateľa, ktorého nespravodlivo odsúdil ešte pred 20 rokmi. Príbeh sa v podstate začína odvíjať od momentu, kedy vážený sudca získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom a zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, synom Hirschovej obete. Sudca urobí všetko, len aby sa mladý muž nedozvedel, za akých okolností vôbec k súdu jeho otca došlo. Vec skomplikuje jeho vlastná dcéra Alica, úspešná právnička, ktorá sa do mladého hájnika zamiluje.

V hlavných úlohách sa predstavia: Ivan Krúpa (sudca Eduard Hirsch), Natália Germániová (Alica Hirschová), Daniel Žulčák (horár Andrej Urban). Ďalej uvidíme známe herecké mená ako: František Kovár, Anna Javorková, Milan Ondrík, Emil Horváth ml., Elena Podzámska a ďalších.

Televízia sa týmto seriálovým počinom vracia k dlhšej rodinno-dramatickej tvorbe vlastnej výroby a obsadí ním rovno 2 večery v jarnej vysielacej štruktúre a to hneď od úvodu roka. Joj začala promovať januárový seriálový ťahák už v decembri, keď počas dňa nasadzuje trojicu krátkych 10 sekundových „teasrov“, ktoré upozorňujú na príchod nového projektu.

Novinky zo sveta TV
Práve prebiehajúca československá Superstar na Markíze sa postupne blíži do finále. Detaily priebehu finálových kôl na ..
16.5.2018
V porote iba jedna zmena, na druhú stranu kompletná výmena moderátorov. Toto sú posledné novinky z v poradí už siedmeho ..
10.5.2018
Nové vedenie Slovenskej verejnoprávnej televízie nepredĺži spoluprácu niektorým externým redaktorom televízneho ..
2.5.2018
Komediálne seriály sú v ostatnom období veľmi populárne a televízie prichádzajú neustále s novými produkciami. To isté ..
24.4.2018
Pamätáte si ešte, ako sa kriminálka Za sklom stala pri svojej ..
18.4.2018
Tak diváci, ktorí sú zvedaví na výkony našich hokejistov pred blížiacimi sa Majstrovstvami sveta v hokeji v Dánsku a ..
11.4.2018
Televízia sa púšťa do nových zábavných projektov, pretože dnes konkurencia nikdy nespí a pripravuje neustále nové a ..
4.4.2018
Rok 2018 uteká ako voda, ešte prednedávnom sme na našom webe uvádzali
27.3.2018
V poradí osemnásty OTO je už minulosťou. Slovenské televízie sa opäť raz zišli na spoločnom odovzdávaní cien ..
20.3.2018
Televízia JOJ a spoločnosť D.N.A. Production stoja za trojdielnou minisériou podľa rovnomennej knižnej predlohy ..
14.3.2018