Pri Jenny (dramatický rodinný seriál) má tv JOJ veľké očakávania

Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú veľký divácky úspech. Prečo? Jedná sa totiž o emotívny seriál o dievčati, ktoré bojuje so zákerným onkologickým ochorením. Dramatická séria s názvom Jenny ponúkne divákom celkom 10 štyridsaťminútových častí. Známe sú aj hlavné seriálové mená a ústrednú dvojicu si zahrá Barbora Očenášová a Simon Štubniak. K najväčším ťahákom hereckého obsadenia možno zaradiť aj účasť Jána Koleníka a Táni Pauhofovej, ktorí sa už mimochodom na „pľaci“ spolu stretli v dennom seriáli Zoo. Koleník sa tak vracia späť z Markízy na Kolibu po tom, čo sa v projekte konkurencie – komediálnom seriáli Autoškola veľmi nepresadil a plánovaný hit tak skončil prepadákom. Takisto nie je práve s nadšením hodnotený v dennom seriáli Oteckovia.

O čom Jenny bude? O dievčati, chorej tínedžerke, ktorá aj napriek nepriaznivej onkologickej diagnóze zabojuje so svojim osudom. Jenny je 14 ročná vášnivá tanečníčka, ktorá po smrti matky žije v jednej domácnosti s otcom a mladším bratom. Po tom, čo jej kruté zistenie obráti život naruby, sa po počiatočnom šoku s veľkou vervou pustí do boja so zákernou chorobou, pričom jej pomáhajú aj najbližší priatelia a rodina. Je to jednoznačne príbeh, pri ktorom sa človek dokáže stotožniť s hlavnými hrdinami a prežiť s nimi napínavý, dramatický, dojímavý, motivujúci ale i zábavný príbeh zápasu o mladý život.

Zaujímavosť na záver: do spracovania série sa zapojil aj tím odborníkov pracujúcich s onkologickými pacientmi. Odbornými garantmi seriálu sú Národný ústav detských chorôb s Doc. MUDr. Alexandrou Kolenovou, PhD. a Národný onkologický ústav v Bratislave.

Novinky zo sveta TV
Chýbala vám na televíznych obrazovkách zoznamka? Už nebude. Na budúci rok je jedna potvrdená aj na Markíze. A rovno sa ..
1.12.2019
Chystá sa ďalší veľký rebrand stanice z portfólia tv JOJ. Z detskej stanice TvRiK, ktorá sa spúšťala v roku 2015, sa ..
20.11.2019
Markíza bude mať vlastnú Jenny! Seriál z prostredia nemocničnej pediatrie s názvomKlub červených ..
14.11.2019
Už na budúci rok televízia JOJ uvedie pôvodný formát (adaptovaný z kanadského originálu), od ktorého si sľubujú ..
6.11.2019
V siedmom nebi vstupuje na obrazovky komerčnej televízie do ďalšej sezóny, čím prekoná aj svojho ..
31.10.2019
Novinka na scéne rodinných seriálov s názvom Mami, kúp mi psa sa na našich obrazovkách objaví už na ..
23.10.2019
Verejnoprávna televízia a rozhlas stále dokáže potrápiť komerčné stanice a to aj vďaka tomu, že sa neustále púšťa ..
20.10.2019
Nová šou Utajený šéf sa predvedie na televíznych obrazovkách už v novembri. Teda predbežne to tak ..
13.10.2019
Súkromná televízia JOJ prednedávnom rozšírila svoje akvizície, kedy kúpila na českom trhu platené stanice CS ..
2.10.2019
Tretí športový kanál verejnoprávnej televízie a rozhlasu bude konečne realitou. Jeho štart je potvrdený už na ..
25.9.2019