Perinbaba a dva svety konečne do kín? Možno v apríli…

Nová Perinbaba konečne v kinách? Tak hádam sa toho dočkáme a možno to bude aj o chvíľu v apríli (i keď ani tento termín vzhľadom na momentálnu situáciu nie je práve najružovejší). Prvá klapka pokračovania legendárnej JakubiskovejPerinbaby s názvom Perinbaba a dva svety totiž padla už pred viac ako troma rokmi, pričom premiéra bola naplánovaná ešte pred Vianocami 2019. Vtedy to nevyšlo a náhradné termíny marec a december 2020 zase zrušila pandémia.

A to nehovoriac o jej televíznej premiére. Na produkcii tohto filmu sa totiž v značnej miere podieľala aj súkromná tv JOJ, ktorá by z neho rada spravila ďalší vianočný highlight. Nuž uvidíme… Každopádne to nie je v rukách divákov. Ako predochutnávku si priblížme aspoň to, o čom vlastne táto dlhoočakávaná rozprávka bude:

Hlavný hrdina Lukáš, ktorý je synom Jakuba a Alžbetky, sa vydá do sveta hľadať šťastie a lásku. A ako to už býva (v rozprávke, ale aj v reálnom živote),pri svojom putovaní dospeje až k rázcestiu, pri ktorom si musí vybrať, ktorou cestou sa ďalej poberie. A každé rozhodnutie (dobré i zlé) mu samozrejme nevyhnutne zmení život. Takto sa napríklad Lukáš na úteku pred ľudskou zlobou spriatelí s Uchom – malým psíkom, s ktorým zažijú plno nevšedných dobrodružstiev, magických situácií a prekonajú množstvo prekážok. Lukáš dostane dokonca šancu získať kráľovstvo aj princeznú, no bude sa musieť rozhodnúť medzi bohatstvom a láskou. A keďže do vienka od Perinbabky dostal „sedmičku“, popasuje sa aj so zázračným sedemrohým baranom, siedmymi krkavčími bojovníkmi… a napravil čo vlastne po ceste nechtiac stihol pokaziť a nedať šancu Zubatej. Vyzerá to zaujímavo, čo poviete? Tak už len treba dúfať, že rozprávka sa k nám čoskoro aj dostane.

Novinky zo sveta TV
Je to tak, v poradí tretia televízna stanica z portfólia skupiny JOJ Group totiž začala vysielať už v apríli 2013. Za ..
25.4.2021
Dokument známeho slovenského režiséra Pavla Barabáša s názvom Everest – najťažšia cesta získal ..
18.4.2021
Talentová šou Česko Slovensko má talent opäť prichádza na naše obrazovky. Jeden z najúspešnejších formátov ..
11.4.2021
Veľká noc sa na obrazovkách RTVS a jeho hlavného kanálu Jednotka bude niesť v tradičnom šate. To znamená, že sa ..
1.4.2021
Veľká noc sa nezadržateľne blíži a bohužiaľ sa bude opäť veľmi podobať tej minuloročnej. To znamená, že ľudia ..
24.3.2021
Každý piatok na Dvojke (od 12.marca) budete mať možnosť vidieť skvelý televízny počin z dielne talianskej RAI a HBO ..
18.3.2021
Nová Perinbaba konečne v kinách? Tak hádam sa toho dočkáme a možno to bude aj o chvíľu v apríli (i keď ani tento ..
14.3.2021
Tak a je tu regulárny nástup jarnej televíznej sezóny. Kým Markíza začala zhurta a novinky nasadzuje hneď prvý marcový ..
6.3.2021
O tomto výpravnom a megadrahom slovenskom seriáli sme na našom webe priniesli už niekoľko zaujímavých článkov a ani ..
23.2.2021