Pečie celé Slovensko – druhá séria už klope na dvere!

Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na verejnoprávnej Jednotke konečne dočkáme štartu druhej série jedného z najobľúbenejších zábavných televíznych formátov vôbec – Pečie celé Slovensko. To, že prvá séria bola naozaj veľmi populárna, ani nemusíte pochybovať – sledovanosť jednotlivých častí totiž vždy pohodlne presahovala 500 tisíc divákov.

V Pečie celého Slovensko 2 sa predstaví ďalších dvanásť pekárov a pekárok, aby ukázalo svoje jedinečné schopnosti a zručnosti celému Slovensku. Celkom sa môžeme tešiť na 11 nových súťažných zápolení, plus 2 „celebritné“ špeciály. Obľúbeným programom vás aj naďalej bude sprevádzať dvojica Milan „Junior“ Zimnýkoval a Juraj Bača, a súťažiacich hodnotiť a posúvať bude zase porota v zložení Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová. Inak, tieto renomované profesionálne cukrárky mali na starosti aj prípravu tém pre jednotlivé časti a recepty v rámci technickej výzvy.Možno by vás tiež zaujímalo, že počas nakrúcania sa minulo až 2000 kilogramov surovín (456 rôznych druhov, z toho napríklad 300 kg múky, 200 kg cukru, 150 l mlieka, 2000 vajec, 100 kg čokolády, 85 l smotany, 80 l oleja, 60 kg masla…). A dokopy sa pieklo neuveriteľných 90 hodín.

Určite veľkolepá atmosféra šou bude podčiarknutá aj úplne novým pekárskym stanom, ktorý bol umiestnený v areáli kaštieľa TheresiaChateau v Bernolákove. Dizajn samotného stanu mal na starosti opäť architekt DanoŠichman a vraj sa máme tešiť na od základu zmenený interiér. A vizuálny zážitok pre divákov ešte viac zvýraznia práve zakvitnuté čerešňové stromy.

Inak, formát súťaže vychádza z anglického originálu TheGreat Bake Offlicencovaného BBC StudiosDistribution, pričom celosvetovo si šou obľúbilo veľké množstvo divákov už vo viac ako 30 krajinách sveta, vrátane minuloročnej premiéry na Slovensku.

Novinky zo sveta TV
Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na ..
21.9.2022
V koprodukcii RTVS vznikol ďalší zaujímavý kinofilm. Čierne na bielom koni totiž prezentuje u nás dosť netradičný ..
16.9.2022
Chatári je nový seriálový počin Markízy, ktorý má ambíciu nahradiť legendárnu Hornú Dolnú. Na začiatok môžete ..
11.9.2022
Slovenská Farma je na našich obrazovkách už neuveriteľných 11 rokov a „stále nemá dosť“. A nastávajúca už ..
31.8.2022
Takže pokiaľ ste sa nevedeli dočkať menoslovu súťažiacich v siedmej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome, tak ..
24.8.2022
Áno i nie... Samozrejme sú na túto televíznu jeseň ne/prekvapivo pripravené nové premiérové formáty. No priestor ..
18.8.2022
Už čoskoro sa v našich kinách (premiéra 22.9.2022) objaví nová slovensko-česko-poľská komédia Indián v hlavnej ..
2.8.2022
Vedomostné súťaže boli pred časom na našich obrazovkách naozaj veľmi populárne. Veď kto by si nepamätal na takého ..
26.7.2022
Po nedávnych úspešných projektoch verejnoprávnej televízie akými nepochybne bolo
21.7.2022