Pečie celé Slovensko – druhá séria už klope na dvere!

Dotočené (prvá klapka padla v ešte v apríli 2022) a môže sa ísť na to. Už druhého októbra v nedeľu sa totiž na verejnoprávnej Jednotke konečne dočkáme štartu druhej série jedného z najobľúbenejších zábavných televíznych formátov vôbec – Pečie celé Slovensko. To, že prvá séria bola naozaj veľmi populárna, ani nemusíte pochybovať – sledovanosť jednotlivých častí totiž vždy pohodlne presahovala 500 tisíc divákov.

V Pečie celého Slovensko 2 sa predstaví ďalších dvanásť pekárov a pekárok, aby ukázalo svoje jedinečné schopnosti a zručnosti celému Slovensku. Celkom sa môžeme tešiť na 11 nových súťažných zápolení, plus 2 „celebritné“ špeciály. Obľúbeným programom vás aj naďalej bude sprevádzať dvojica Milan „Junior“ Zimnýkoval a Juraj Bača, a súťažiacich hodnotiť a posúvať bude zase porota v zložení Petra Tóthová a Jozefína Zaukolcová. Inak, tieto renomované profesionálne cukrárky mali na starosti aj prípravu tém pre jednotlivé časti a recepty v rámci technickej výzvy.Možno by vás tiež zaujímalo, že počas nakrúcania sa minulo až 2000 kilogramov surovín (456 rôznych druhov, z toho napríklad 300 kg múky, 200 kg cukru, 150 l mlieka, 2000 vajec, 100 kg čokolády, 85 l smotany, 80 l oleja, 60 kg masla…). A dokopy sa pieklo neuveriteľných 90 hodín.

Určite veľkolepá atmosféra šou bude podčiarknutá aj úplne novým pekárskym stanom, ktorý bol umiestnený v areáli kaštieľa TheresiaChateau v Bernolákove. Dizajn samotného stanu mal na starosti opäť architekt DanoŠichman a vraj sa máme tešiť na od základu zmenený interiér. A vizuálny zážitok pre divákov ešte viac zvýraznia práve zakvitnuté čerešňové stromy.

Inak, formát súťaže vychádza z anglického originálu TheGreat Bake Offlicencovaného BBC StudiosDistribution, pričom celosvetovo si šou obľúbilo veľké množstvo divákov už vo viac ako 30 krajinách sveta, vrátane minuloročnej premiéry na Slovensku.

Novinky zo sveta TV
Tak, a čo nevidieť nám televízia Markíza naservíruje na televízne obrazovky už ôsmu sériu Let'sDance. Ťažisková šou ..
17.1.2023
S kuchárskymi reality show sa túto jar doslova roztrhne vrece. Len prednedávnom sme vás informovali, že na verejnoprávnej ..
11.1.2023
Možno áno, možno nie, každopádne koncepcia tejto novej šou vychádza z celosvetovo známeho formátu, takže potenciál na ..
5.1.2023
Snáď áno, predchodca tohto formátu – Hit storočia, ktorý bol takisto vysielaný verejnoprávnou televíziou a to už ..
31.12.2022
Už od januára 2023 môžeme na našich televíznych obrazovkách očakávať naozaj zaujímavé počiny. Markíza sa napríklad ..
23.12.2022
Chýbal vám na Markíze denný seriál à la Oteckovia? Tak už čochvíľa sa to zmení. Od januára 2023 je totiž ..
18.12.2022
Koniec roka sa neúprosne blíži a televízie plánujú aj v jeho posledný deň zabojovať o televízneho diváka. Posledné ..
11.12.2022
S výrobou vlastných seriálov nezaháľa ani naša najsledovanejšia súkromná televízia zo Záhorskej Bystrice. Markíza ..
4.12.2022
Podľa nás určite. Teda pokiaľ vás takýto žáner baví... Turnaj snov je totiž dokumentárna tragikomédia, ktorej dej sa ..
24.11.2022
Prinášame vám veľký prehľad televíznych programov, na ktoré sa môžete tešiť tieto Vianoce na hlavných slovenských ..
15.11.2022