Pečie celé Slovensko 3 – komu budete fandiť?

Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série talentovej cukrársko-pekárskej šou sa prihlásilo celkom 250 záujemcov. Z toho menej ako polovica (120) bola pozvaná na osobný pohovor. A pred kamerami napokon uvidíme 12 najlepších. Chcete si vopred vybrať svojho favorita? Tak práve pre ten prípad tu máme pre vás krátke defilé súťažiacich.

Veselá Katka Korčeková (34)

Pochádza z Trenčína a je momentálne na materskej so synom. Inak učiteľka v materskej škôlke a veľký fanúšik šou Pečie celé Slovensko. Sen? Vlastná malá cukrárska dielňa.

Športovkyňa Veronika Ondová (33)

Košičanka, ktorá okrem športu miluje aj turistiku, cestovanie a samozrejme pečenie. Vysokoškolská pedagogička sa mu intenzívne venuje už viac ako 5 rokov. Sen? Vlastná cukráreň s francúzskymi dezertami.

Zhovorčivá Lucia Cimlová (41)

Je z Nitry a doma má malého syna. Svojej najväčšej záľube – pečeniu sa venuje naplno asi rok a pol. Sen? Vlastná cukráreň.

Šikovný Adam Baláž (17)

Najmladší účastník súťaže pochádza z Ľubice a má viac záľub. Okrem pečenia, ktorému sa venuje už od 12-tich rokov, je to aj hra na organe či experimentálne divadlo. Adam sníva o tom, že si otvorí cukrársky podnik s príjemnou rodinnou atmosférou.

Pani Klára Fazekašová (65)

Pani Klára je rovno prototyp milej energickej dámy, ktorá aktívne pečie už viac ako 15 rokov. Pochádza z Rimavskej Soboty a určite vás očarí jej milý maďarský prízvuk. Sen? Malý bufet s pagáčmi a buchtami s domácim slivkovým lekvárom.

Sympatický Patrik Kolár (30)

Patrik pochádza z Trenčianskej Turnej,  žije v Prahe a pracuje ako mzdár. Miluje zábavu, nové výzvy, rád sa učí a pečie zo srdca. Sen? Vlastné bistro s koláčikmi, slanými raňajkami, kávou a proseccom v priestore plnom umeleckých diel.

Poľovníčka Danica Chovančeková (32)

Danka pochádza z Čiernej Lehoty a momentálne je na materskej dovolenke. Miluje prírodu a rada objavuje nové príležitosti. A to je vlastne aj hlavný dôvod, prečo sa prihlásila do šou Pečie celé Slovensko.

Čerstvo promovaná TímeaStrnálová (25)

Absolventka Univerzity v Prešove pochádza z Levoče. Pečenie je jej najväčšie hobby, pričom rada objavuje nové trendy a prepája to s využívaním zdravších surovín.

Sympatická Michaela Sviteková (43)

Miška je z Lučenca a pracuje ako vodička autobusu. Pečeniu sa venuje už 8 rokov a jej snom je mať vlastnú cukráreň, kde by chcela ohurovať svojou vášňou pre sladké dobroty od výmyslu sveta.

Vždy veselá Miroslava Makajiová (30)

Mirka je učiteľka zo Šebastoviec pri Košiciach. Temperamentná východniarka rada pečie a tiež športuje (ona sama je kondičnou trénerkou a atlétkou). Svoje skúsenosti by potom rada rozširovala na kurzoch modelovania a práce s airbrushom.

Vášnivý Tomáš Kompaník (35)

Cukrárstvo je momentálne najväčšia vášeň grafického dizajnéra z Považskej Bystrice, ktorý dnes žije v Bratislave. Tomáš ako jediný Slovák doposiaľ získal jedno z najväčších svetových dizajnérskych ocenení RedDotDesignAwards. Teraz by chcel excelovať v Pečie celé Slovensko.

Výtvarníčka Michaela Novotná Macejáková (32)

„Mišindel“, ako ju všetci v okolí nazývajú, pochádza zo Spišskej Novej Vsi a vyštudovala výtvarníctvo. Aký je jej najväčší sen? Miška túži po vlastnej cukrárskej výrobni a zahraničnej odbornej stáži.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024