Na Jojke v roku 2017 budú dominovať seriály

Televízia Joj na budúci rok stavila na svoju seriálovú tvorbu. Jeden z najvýpravnejších projektov je historický detektívny seriál 1890. Návrat Paneláku sme už spomínali. Pribudnú ešte seriály Hotel, Pravá tvár, Delukse, Štyria statoční a už promované Prázdniny. Je potvrdených zvyšných 8 častí krimi Za sklom, tretiu sériu dajú Naši. V koprodukcii s Českou televíziou vzniká seriál Svet pod hlavou a pripravené sú nové časti seriálu podľa diváckych námetov Čert nikdy nespí.

1890

Detektívny seriál s Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe. Od leta sa nakrúcal v kaštieli Betliar a jeho okolí. Režisér Peter Begányi (Naši) zveril ďalšie úlohy napríklad aj týmto hercom: Vica Kerekes, Milan Ondrík, Martin Nahálka, Rebeka Poláková, Anikó Vargová, Vladimír Jedľovský, Pavol Višňovský. Seriál je situovaný na Gemer koncom 19 storočia, ktorý je opradený poverami a mágiou. Detektív Jánoš Marton z Budapešti rieši záhadnú smrť mladej ženy…

Hotel

Romantika a komédia zároveň, situovaná v prostredí hotela v horách z dielne producentky Danice Hričovej. Mladá atraktívna Dorota sa zamestná v hoteli aby odpracovala svoju zrušenú luxusnú svadbu. S manažérom hotela Romanom zase „pracuje“ na romantickom vzťahu. V seriáli účinkujú Zuzana Konečná a Milo Král, ďalej Martin Melo, Zuzana Krónerová, Rišo Stanke, Vlado Černý a ďalší.

Delukse

Ďalší komediálny seriál z hotelového prostredia. V jeho ôsmych častiach tvorcovia sľubujú kvalitnú zábavu s hercami Zuzanou Fialovou, Ľubošom Kostelným, Tomášom Maštalírom, Ivanom Vojtekom, Richardom Stankem či Gabrielou Marcinkovou.

Štyria statoční

Komediálny western v hlavnej úlohe s Michalom Hudákom, Mariánom Čekovským či Jakubom Prachařom. Režisérom seriálu natáčanom v hollywoodskej dedine v Španielsku je Jeffo Minařík.

Prázdniny

Rodinný komediálny seriál o živote bratrancov na chalupe na kopaniciach počas prázdnin. Sujet seriálu je podobný legendárnemu filmu S tebou mně baví svět. V dospeláckych úlohach mimo iných uvidíme Marka Igondu, Ľuboša Kostelného, Tomáša Matonohu či Luciu Siposovú a Zuzanu Norisovú.

Novinky zo sveta TV
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017
Neviete sa dočkať jari? Nové časti seriálu Horná Dolná sa k nám dostanú niekedy na prelome marca a apríla. Poďme sa ..
7.2.2017
Ako sme už spomínali, minulý rok prebehlo historicky prvé žrebovanie českých filmov, kde si slovenské televízie delili ..
2.2.2017
Tento formát zábavno-súťažnej šou, ktorý vysiela Tv JOJ od minulého roka čakajú zmeny. Šou Guess My Age má pôvod vo ..
24.1.2017