Na Jojke v roku 2017 budú dominovať seriály

Televízia Joj na budúci rok stavila na svoju seriálovú tvorbu. Jeden z najvýpravnejších projektov je historický detektívny seriál 1890. Návrat Paneláku sme už spomínali. Pribudnú ešte seriály Hotel, Pravá tvár, Delukse, Štyria statoční a už promované Prázdniny. Je potvrdených zvyšných 8 častí krimi Za sklom, tretiu sériu dajú Naši. V koprodukcii s Českou televíziou vzniká seriál Svet pod hlavou a pripravené sú nové časti seriálu podľa diváckych námetov Čert nikdy nespí.

1890

Detektívny seriál s Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe. Od leta sa nakrúcal v kaštieli Betliar a jeho okolí. Režisér Peter Begányi (Naši) zveril ďalšie úlohy napríklad aj týmto hercom: Vica Kerekes, Milan Ondrík, Martin Nahálka, Rebeka Poláková, Anikó Vargová, Vladimír Jedľovský, Pavol Višňovský. Seriál je situovaný na Gemer koncom 19 storočia, ktorý je opradený poverami a mágiou. Detektív Jánoš Marton z Budapešti rieši záhadnú smrť mladej ženy…

Hotel

Romantika a komédia zároveň, situovaná v prostredí hotela v horách z dielne producentky Danice Hričovej. Mladá atraktívna Dorota sa zamestná v hoteli aby odpracovala svoju zrušenú luxusnú svadbu. S manažérom hotela Romanom zase „pracuje“ na romantickom vzťahu. V seriáli účinkujú Zuzana Konečná a Milo Král, ďalej Martin Melo, Zuzana Krónerová, Rišo Stanke, Vlado Černý a ďalší.

Delukse

Ďalší komediálny seriál z hotelového prostredia. V jeho ôsmych častiach tvorcovia sľubujú kvalitnú zábavu s hercami Zuzanou Fialovou, Ľubošom Kostelným, Tomášom Maštalírom, Ivanom Vojtekom, Richardom Stankem či Gabrielou Marcinkovou.

Štyria statoční

Komediálny western v hlavnej úlohe s Michalom Hudákom, Mariánom Čekovským či Jakubom Prachařom. Režisérom seriálu natáčanom v hollywoodskej dedine v Španielsku je Jeffo Minařík.

Prázdniny

Rodinný komediálny seriál o živote bratrancov na chalupe na kopaniciach počas prázdnin. Sujet seriálu je podobný legendárnemu filmu S tebou mně baví svět. V dospeláckych úlohach mimo iných uvidíme Marka Igondu, Ľuboša Kostelného, Tomáša Matonohu či Luciu Siposovú a Zuzanu Norisovú.

Novinky zo sveta TV
Vianoce sa neúprosne blížia a my sme zvedaví, čo prinesú slovenské televízie počas najkrajšieho obdobia roka. Medzi ..
21.11.2017
Extrémne premeny sa zaradili medzi najúspešnejšie formáty Markízy v tejto jesennej sezóne. Čoskoro sa ..
14.11.2017
Naša verejnoprávna televízia sa podieľa na ďalšom zaujímavom počine a tým je pôvodný animovaný seriál pre deti – ..
8.11.2017
Áno je to tak. Televízia JOJ si pre vás od nového roka pripravila Veľký balík. Ak predpokladáte, že ..
31.10.2017
O návrate legendárneho a veľmi obľúbeného seriálu Susedia sme vás ..
24.10.2017
Slovenský film čoraz viac dokáže oslovovať domáceho diváka. Nie je to tak úplne dávno, keď zmienku o slovenskom filme ..
17.10.2017
Semafor, novinka z dielne televízie Joj, je seriál, ktorý sa žánrovo zaradzuje ku komediálnym projektom. Tých majú ..
10.10.2017
Pamätáte si ešte rok 2004 a ošiaľ, ktorý vyvolala prvá séria Superstar ešte vysielaná na obrazovkách verejnoprávnej ..
3.10.2017
Folklórna šou Zem spieva je späť! Najúspešnejší formát RTVS posledného obdobia sa vracia na obrazovky. Premiérová ..
26.9.2017
Stand-up komedy šou Jána Gorduliča Silné reči sa po dohode s komerčnou televíziou dostane poprvýkrát na ..
20.9.2017