Na Jojke v roku 2017 budú dominovať seriály

Televízia Joj na budúci rok stavila na svoju seriálovú tvorbu. Jeden z najvýpravnejších projektov je historický detektívny seriál 1890. Návrat Paneláku sme už spomínali. Pribudnú ešte seriály Hotel, Pravá tvár, Delukse, Štyria statoční a už promované Prázdniny. Je potvrdených zvyšných 8 častí krimi Za sklom, tretiu sériu dajú Naši. V koprodukcii s Českou televíziou vzniká seriál Svet pod hlavou a pripravené sú nové časti seriálu podľa diváckych námetov Čert nikdy nespí.

1890

Detektívny seriál s Jánom Koleníkom v hlavnej úlohe. Od leta sa nakrúcal v kaštieli Betliar a jeho okolí. Režisér Peter Begányi (Naši) zveril ďalšie úlohy napríklad aj týmto hercom: Vica Kerekes, Milan Ondrík, Martin Nahálka, Rebeka Poláková, Anikó Vargová, Vladimír Jedľovský, Pavol Višňovský. Seriál je situovaný na Gemer koncom 19 storočia, ktorý je opradený poverami a mágiou. Detektív Jánoš Marton z Budapešti rieši záhadnú smrť mladej ženy…

Hotel

Romantika a komédia zároveň, situovaná v prostredí hotela v horách z dielne producentky Danice Hričovej. Mladá atraktívna Dorota sa zamestná v hoteli aby odpracovala svoju zrušenú luxusnú svadbu. S manažérom hotela Romanom zase „pracuje“ na romantickom vzťahu. V seriáli účinkujú Zuzana Konečná a Milo Král, ďalej Martin Melo, Zuzana Krónerová, Rišo Stanke, Vlado Černý a ďalší.

Delukse

Ďalší komediálny seriál z hotelového prostredia. V jeho ôsmych častiach tvorcovia sľubujú kvalitnú zábavu s hercami Zuzanou Fialovou, Ľubošom Kostelným, Tomášom Maštalírom, Ivanom Vojtekom, Richardom Stankem či Gabrielou Marcinkovou.

Štyria statoční

Komediálny western v hlavnej úlohe s Michalom Hudákom, Mariánom Čekovským či Jakubom Prachařom. Režisérom seriálu natáčanom v hollywoodskej dedine v Španielsku je Jeffo Minařík.

Prázdniny

Rodinný komediálny seriál o živote bratrancov na chalupe na kopaniciach počas prázdnin. Sujet seriálu je podobný legendárnemu filmu S tebou mně baví svět. V dospeláckych úlohach mimo iných uvidíme Marka Igondu, Ľuboša Kostelného, Tomáša Matonohu či Luciu Siposovú a Zuzanu Norisovú.

Novinky zo sveta TV
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017
Seriál 1890 sa úspešne blíži ku svojmu záveru. Kto je ten záhadný Démon z Tiesňavy? Podarí sa detektívovi z Pešti a ..
18.5.2017
To, čo si slovenský fanúšik ani v kútiku duše nepredstavoval, sa stalo krutou realitou. Pred posledným zápasom v skupine ..
15.5.2017
Veľký súťažný program Zem spieva sa zaradil k tým ..
13.5.2017
Zverenci Zdena Cígera odohrali v príprave na nadchádzajúce MS v ľadovom hokeji 2017 v Nemecku a Francúzsku celkom 8 ..