MS v hokeji 2024 sa blížia – prvýkrát na JOJ

Udalosť, na ktorú netrpezlivo čakajú všetci priaznivci ľadového hokeja, je už zanedlho tu. Majstrovstvá sveta 2024, ktoré sa budú v máji konať v susednom Česku, bude po prvýkrát v histórii vysielať televízia JOJ. Tá totiž prednedávnom získala vysielacie práva na svetové šampionáty v rokoch 2024 až 2028 (viac v našom článku).

A už nejaký ten piatok tak máme možnosť vo vysielaní JOJ Šport a športovom vysielaní na JOJ-ke sledovať upútavky na tento šampionát. Hovorí Ivana Semjanová, marketingová riaditeľka JOJ Group: „Upútavka otvára sériu imidžových a programových upútavok, ktoré prezentujú slovenský hokej, jeho predstaviteľov a všetky hokejové podujatia, vysielané na staniciach JOJ Group tento a nasledujúce roky.“

Kampaň má slogan „Hokej je na JOJke“, a ktorý v upútavke odznie z úst trénera slovenského národného tímu – pomyselným leitmotívom je potom snaha hlavného protagonistu v spoločnosti mladých juniorských hráčov dostať sa na zimný štadión… V ďalších, ktoré sa natáčali ešte koncom minulého roka, sa objavia legendy nášho hokeja ako je BrankoRadivojevič, Radoslav Hecl, Rastislav Staňa, Ján Lašák, Ľubomír Sekeráš či Jozef Stümpel.

Len pre pripomenutie: 87. MS v ľadovom hokeji sa budú konať v Česku v Prahe a Ostrave od 10. do 26.mája. Slovensko nastúpi v „ostravskej skupine“ spolu s reprezentáciami USA, Nemecka, Švédska, Lotyšska, Francúzska, Kazachstanu a Poľska. Prvý zápas hráme už v piatok 10.mája s Nemeckom, v nedeľu 12.mája je na programe duel s Kazachstanom. V pondelok 13.mája potom hráme s Američanmi a v stredu 15.mája s Poľskom. Nasledujúci zápas odohráme až v sobotu 18.mája s Francúzskom a hneď nato v nedeľu 19.mája s Lotyšskom. Posledný duel v skupine odohráme v utorok 21.mája proti Švédsku.

Novinky zo sveta TV
Markíza na leto pripravila pre svojich divákov novinku – špeciálny formát pod názvom „Lovci búrok“. Vysiela sa v ..
18.7.2024
Tento rok oslavujeme okrúhle 80.výročie Slovenského národného povstania. A Slovenská televízia a rozhlas si ho bude ..
10.7.2024
Už v pondelok 8.júla o 20:30 sa na Markíze objaví nový odľahčený krimiseriál s názvom Polícia Hvar. Jeho dej sa ..
7.7.2024
Len prednedávnom sme vás informovali, že skupina Markíza má pre svojich divákov pripravenú novú televíznu stanicu.
26.6.2024
Televízna sezóna smeruje k uhorkovému obdobiu a v podstate všetky stanice zapínajú oddychový „prázdninový mód“. ..
23.6.2024
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024