Máte radi telenovely? Na Doma sledujte novinku Sila ženy

Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom Sila ženy. Tak ako predchádzajúca telenovela, Šťastie mojich detí, bude kratšia. Sila ženy, v origináleKadin, momentálne vysiela turecká verzia stanice Fox, a aktuálne beží jej druhá séria (seriál sa uvádza od októbra 2017), pričom doteraz sa odvysielalo 50 častí. Je otázne, či sa seriál odvysiela na slovenskej stanici naraz, už len z toho dôvodu, že v Turecku ide len raz do týždňa. Tak napríklad prvá séria tam štartovala v októbri (presne ako aj druhá) a jej finále vrcholilo až v máji.

O čo v novej telenovele ide? Rozpráva príbeh Bahar, tridsiatničky, slobodnej matky dvoch detí. Bahar sa vydala za svoju celoživotnú lásku Sarpa, s ktorým má dcéru Nisan a syna Duruka. V období jej druhého tehotenstva Sarp zmizol na lodi za znepokojivých okolností. Príbeh tak začína štyri roky po jeho zmiznutí/smrti. Bahar strieda zamestnania aby svoje dve deti dokázala sama uživiť. Osud jej neustále kladie pomyselné polená pod nohy, kladie nové životné výzvy a ona sa stále snaží odhaliť  tajomstvá z minulosti.

Hlavnú postavu hrá známa turecká herečka ÖzgeÖzpirinçci, u nás známa ako hlavná postava v seriáli Láska na druhý pokus. Postavu Sarpa v retrospektívnych scénach stvárnil CanerCindoruk.

Nová turecká telenovelamá naplánovaný štart na pondelok 18. marca a Doma ju bude opäť uvádzať od pondelka do štvrtka. Ak ste zvyknutí, že pôjdu dva diely za sebou, tak pri seriáli Sila ženy má 1 originálna epizóda viac ako 2 hodiny, takže stanica ponúkne denne iba jednu časť. Inak, predchádzajúci seriál Šťastie mojich detí vyvrcholí na Doma rovno troma epizódami vo štvrtok 14. marca a seriálový maratón tak potrvá od 20.30 až do 23.35. Tri diely naraz si však môžete pozrieť aj deň predtým, televízia tak stihne vo štvrtok seriál nakomplet ukončiť.

Novinky zo sveta TV
Televízia JOJ ešte minulý rok ohlásila prípravu svojho doteraz najambicióznejšieho projektu – výpravného ..
20.3.2019
Poľská režisérka AgnieszkaHolland (Jánošík - pravdivá história, Horiaci ker...) je podpísaná pod ..
13.3.2019
Dcérska stanica Markízy pokračuje v uvádzaní populárnych tureckých telenoviel a prichádza s novinkou s názvom ..
5.3.2019
Predbežne na marec sa plánuje na JOJ-ke premiéra novinky – zábavno- edukatívnej šou s názvomRozum ..
28.2.2019
Žiada sa povedať – konečne. RTVS po dlhšom čase uvádza do vysielania reláciu venovanú domácej futbalovej súťaži ..
21.2.2019
Áno je to tak, Kameňák sa po rokoch vracia späť a to ako televízny komediálny seriál. Už od februára ..
17.2.2019
Projekt televízie JOJ a produkčnej spoločnosti D.N.A. ProductionTrhlina ovládol so svojim otváracím ..
6.2.2019
Verejnoprávna RTVS sa stala koproducentom českého filmu s názvom Zlatý podraz. Ide o naozaj úspešnú ..
3.2.2019
Od uvedenia pilotnej časti šou Dvaja na ..
24.1.2019
Prednedávnom sme v jednom z predchádzajúcich článkov spomínali
16.1.2019