Markíza bude mať čochvíľa novú stanicu – KRIMI

Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda tesne pred letnou uhorkovou televíznou sezónou) ju odštartujú prostredníctvom operátorov platených televíznych služieb (24 hodín na území Slovenska a vo Full HD kvalite). Zameranie je zrejmé už podľa názvu – v portfóliu bude množstvo detektívnych a kriminálnych seriálov a filmov, hlavne zo zahraničnej produkcie (teda zatiaľ výlučne).

Podľa promovaných materiálov sa tak budete na obrazovkách stretnúť so známymi seriálmi ako je NCIS, Mentalista, Bostonské zločiny, Monk, Smrtonosná zbraň, Kosti, Kobra 11, Slečna Marplová, Myšlienky vraha, Odložené prípady a mnohé ďalšie. Prichystané sú však vraj aj exkluzívne novinky a iné celosvetovo populárne seriály.

Inak, pod skupinou Markíza v súčasnosti na Slovensku funguje televízia Markíza, Markíza +1, Doma, Dajto, a špeciálne pre český trh je zase určená stanica Markíza International.

Čo hovorí na novú stanicu MatthiasSettele, generálny riaditeľ skupiny Markíza (zdroj: oficiálny web televízie)? „Slovenskí diváci mali vždy radi detektívne a kriminálne príbehy zo zahraničia, preto sme sa rozhodli jednu našu televíziu venovať práve tomuto žánru. Markíza Krimi nám pomôže docieliť širšiu tematickú pestrosť a presnejšiu profiláciu našich staníc...“.

Juraj Máťuš, riaditeľ Centra reklamy skupiny Markíza, dopĺňa: „Cítime, že práve teraz je ten správny čas na spustenie novej televíznej stanice. Slovenský televízny trh aktuálne zažíva absolútny rozmach, Markíza Krimi nám tak pomôže uspokojiť enormný divácky dopyt a obchodným partnerom poskytne ďalší atraktívny priestor na komunikáciu ich kampaní...“.

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023