Markíza bude mať čochvíľa novú stanicu – KRIMI

Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda tesne pred letnou uhorkovou televíznou sezónou) ju odštartujú prostredníctvom operátorov platených televíznych služieb (24 hodín na území Slovenska a vo Full HD kvalite). Zameranie je zrejmé už podľa názvu – v portfóliu bude množstvo detektívnych a kriminálnych seriálov a filmov, hlavne zo zahraničnej produkcie (teda zatiaľ výlučne).

Podľa promovaných materiálov sa tak budete na obrazovkách stretnúť so známymi seriálmi ako je NCIS, Mentalista, Bostonské zločiny, Monk, Smrtonosná zbraň, Kosti, Kobra 11, Slečna Marplová, Myšlienky vraha, Odložené prípady a mnohé ďalšie. Prichystané sú však vraj aj exkluzívne novinky a iné celosvetovo populárne seriály.

Inak, pod skupinou Markíza v súčasnosti na Slovensku funguje televízia Markíza, Markíza +1, Doma, Dajto, a špeciálne pre český trh je zase určená stanica Markíza International.

Čo hovorí na novú stanicu MatthiasSettele, generálny riaditeľ skupiny Markíza (zdroj: oficiálny web televízie)? „Slovenskí diváci mali vždy radi detektívne a kriminálne príbehy zo zahraničia, preto sme sa rozhodli jednu našu televíziu venovať práve tomuto žánru. Markíza Krimi nám pomôže docieliť širšiu tematickú pestrosť a presnejšiu profiláciu našich staníc...“.

Juraj Máťuš, riaditeľ Centra reklamy skupiny Markíza, dopĺňa: „Cítime, že práve teraz je ten správny čas na spustenie novej televíznej stanice. Slovenský televízny trh aktuálne zažíva absolútny rozmach, Markíza Krimi nám tak pomôže uspokojiť enormný divácky dopyt a obchodným partnerom poskytne ďalší atraktívny priestor na komunikáciu ich kampaní...“.

Novinky zo sveta TV
Tak a je to tu. Najobľúbenejší denný seriál z dielne televízie Markíza Oteckovia definitívne končí. Prvá epizóda sa ..
17.5.2022
Survivor, ktorý sa vysielal na Markíze a na Nove, pozná už svojho víťaza. Šou, do ktorej televízie vkladali svoje nádeje ..
15.5.2022
Nový film Terezy Nvotovej v koprodukcii RTVS s názvom Svetlonoc mieri do našich kín. Na premiéru si však budete musieť ..
5.5.2022
Po nevídanom úspechu našich hokejistov na olympijských hrách v Pekingu sa čochvíľa pozornosť všetkých športových ..
1.5.2022
V historickej budove SND sa v sobotu 9.apríla 2022 uskutočnilo v priamom prenose RTVS na Jednotke slávnostné odovzdávanie ..
20.4.2022
Nie, nie je to prvoaprílový žart, televízia JOJ od 1.apríla 2022 ponúka divákom nový spôsob sledovania obľúbených ..
13.4.2022
Skupina Markíza zanedlho prinesie divákom zbrusu novú televíznu stanicu s názvom Markíza KRIMI. Už v júni 2022 (teda ..
10.4.2022
Do našich kín sa čoskoro (7.apríla 2022) dostane nový počin slovenského režiséra Petra Bebjaka s názvom Tieňohra. ..
3.4.2022
Teda zanedlho ako zanedlho. Na počin jednej z najúspešnejších slovenských režisérok Mariany ČengelSolčanskej (stojí ..
27.3.2022
Ste fanúšikom legendárnej stavebnice Lego? Tak už túto jar vám televízia Markíza ponúkne svetoznámu šou LEGO Masters, ..
16.3.2022