Let’s Dance turné – na jeseň to vypukne, na zozname je už 8 slovenských miest

Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou vôbec nemusia smútiť. Televízia totiž ohlásila veľkolepé turné s tanečníkmi, ktoré zasiahne celé Slovensko. Už na jeseň sa tak mnohí z vás môžu tešiť na tanečné výkony najväčších hviezd, ktoré sa v tejto šou doteraz objavili. Za všetkých spomenieme Jána Koleníka, Adama Bárdyho, Nelu Pociskovú, Janku Kovalčíkovú, či Gabiku Marcinkovú.

Kde všade sa Let’sDance turné objaví? Zatiaľ je potvrdených osem hostiteľských miest. Ako prví sa môžu tešiť východniari – turné začína 2.októbra v Michalovciach, pokračuje 4.októbra v Košiciach, 6.októbra v Prešove a posledným mestom na východe je Poprad (9.október). Následne sa celebritní tanečníci objavia v Martine (17.október), v Nitre (20.október), Trenčín (23.október) a zatiaľ posledným ohláseným dejiskom je Trnava (26.október).

Hovorí režisér tanečnej šou PepeMajeský: „Teším sa z fenomenálneho úspechu našej šou a z toho, že nám diváci zachovávajú svoju priazeň, dokonca sa ich počet zvyšuje. O to viac som rád, že sa s Let´sDance vyberieme  na turné do regiónov Slovenska a prinesieme našim fanúšikom ako poďakovanie živú plnohodnotnú šou tak, ako ju poznajú z televíznych obrazoviek.“

Vstupenky na toto podujatie sa predávajú prostredníctvom ticketportal a už teraz je jasné, že bude všade vypredané (ostáva naozaj už len pár lístkov). Ceny pritom nie sú práve ľudové, začínajú na sume 49 €, ďalej sú v ponuke lístky za 59 € a 79 €. A napokon sú pre najväčších fanúšikov prichystané aj VIP vstupenky, ktorých majiteľ sa s tanečníkmi bude mať možnosť aj osobne stretnúť. Cena? 200 €.

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024