Kultová reality show Big Brother je späť – kedy a kde ju uvidíte?

Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v špeciálnej česko-slovenskej edícii Big Brother Česko & Slovensko. Prvá časť novej generácie reality show je naplánovaná už na november 2023. Súťažiť v nej bude celkom 16 „spolubývajúcich“ a víťaz si z nej odnesie rozprávkovú výhru 100.000€!

Zúčastnených bude v dome sledovať až 58 kamier. 24 hodín, 7 dní v týždni. O tom, kto dom opustí, potom rozhodnú diváci pomocou mobilnej aplikácie (s jednou výnimkou – Big Brother má pri porušení pravidiel právo vylúčiť alebo spolubývajúceho nominovať na vylúčenie). Šou vypukne v pondelok 13.novembra na Voyo a o deň neskôr si budete môcť jednotlivé epizódy pozrieť na Markíze. A v sobotu na TV Doma. Od začiatku až do finále strávia finalisti, ktorí prežijú vyraďovanie, celých 9 týždňov, vrátane vianočných sviatkov. Súťažiaci pritom po celý čas pobytu v dome Veľkého brata nebudú mať s vonkajším svetom žiaden kontakt a neprídu do styku ani s televíznym štábom. Jediným spojením so svetom tak bude iba Big Brother a jeho slovo bude vždy zákon – jeho neupočúvnutie či nerešpektovanie bude mať za následok okamžitý trest!

O Big Brother Česko-Slovensko 2023 takto hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova: „Formát Big Brother aktuálne prežíva hneď v niekoľkých teritóriách svoje znovuzrodenie a ideálne zapadá aj do profilácie našej streamovacej služby Voyo. Na český a slovenský trh prinášame úplne novú generáciu tohto unikátneho sociálneho experimentu, ktorý ponúkne nefalšované emócie, napätie i drámu. Veríme, že bude diváčky a divákov naša verzia tohto celosvetového reality hitu baviť.“

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024