Kultová reality show Big Brother je späť – kedy a kde ju uvidíte?

Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v špeciálnej česko-slovenskej edícii Big Brother Česko & Slovensko. Prvá časť novej generácie reality show je naplánovaná už na november 2023. Súťažiť v nej bude celkom 16 „spolubývajúcich“ a víťaz si z nej odnesie rozprávkovú výhru 100.000€!

Zúčastnených bude v dome sledovať až 58 kamier. 24 hodín, 7 dní v týždni. O tom, kto dom opustí, potom rozhodnú diváci pomocou mobilnej aplikácie (s jednou výnimkou – Big Brother má pri porušení pravidiel právo vylúčiť alebo spolubývajúceho nominovať na vylúčenie). Šou vypukne v pondelok 13.novembra na Voyo a o deň neskôr si budete môcť jednotlivé epizódy pozrieť na Markíze. A v sobotu na TV Doma. Od začiatku až do finále strávia finalisti, ktorí prežijú vyraďovanie, celých 9 týždňov, vrátane vianočných sviatkov. Súťažiaci pritom po celý čas pobytu v dome Veľkého brata nebudú mať s vonkajším svetom žiaden kontakt a neprídu do styku ani s televíznym štábom. Jediným spojením so svetom tak bude iba Big Brother a jeho slovo bude vždy zákon – jeho neupočúvnutie či nerešpektovanie bude mať za následok okamžitý trest!

O Big Brother Česko-Slovensko 2023 takto hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova: „Formát Big Brother aktuálne prežíva hneď v niekoľkých teritóriách svoje znovuzrodenie a ideálne zapadá aj do profilácie našej streamovacej služby Voyo. Na český a slovenský trh prinášame úplne novú generáciu tohto unikátneho sociálneho experimentu, ktorý ponúkne nefalšované emócie, napätie i drámu. Veríme, že bude diváčky a divákov naša verzia tohto celosvetového reality hitu baviť.“

Novinky zo sveta TV
RTVS má na Vianoce pripravenú ďalšiu pôvodnú slovenskú rozprávku. Na Štedrý večer uvedie vianočnú rozprávku ..
28.11.2023
Tak nová Perinbaba konečne mieri do kín. Po dlhotrvajúcich peripetiách, ktoré mala na svedomí hlavne pandémia (prvý ..
25.11.2023
Po tom, čo aktuálna tretia sezóna najväčšieho hitu RTVS Pečie celé Slovensko bola dlho na vážkach a vedenie váhalo, ..
12.11.2023
Spravodajská televízia JOJ 24 ešte na konci októbra uviedla dve zbrusu nové relácie. „Pacient, Lekár, Vedec“ ..
2.11.2023
Big Brother je späť! Jedna z najúspešnejších reality show na svete sa po rokoch vracia na slovenské obrazovky. Tentoraz v ..
31.10.2023
Od októbra 2023 na verejnoprávnej Jednotke môžeme sledovať už druhú sériu zábavného seriálu na podporu čítania ..
22.10.2023
Na Slovensko prichádza film Muž, ktorý stál v ceste. Je to dráma o mužovi, ktorý sa reálne postavil do cesty ..
14.10.2023
Videli ste film Sviňa? Tak teraz do kín prichádza jeho voľné pokračovanie s názvom Vojna policajtov. Za knižnou predlohou ..
6.10.2023
Tešíte sa na Pečie celé Slovensko? V nedeľu 1. októbra 2023 večer to na Jednotke RTVS konečne vypukne. Do tretej série ..
30.9.2023