JOJka šokovala Markízu. Na obrazovky prinesie alternatívu Farmy

JOJka spôsobila Markíze šok. Vyfúkla jej totiž na Slovensku populárnu reality šou Farma, ktorú uvedie v alternatívnom prevedení. Nábor na účastníkov šou Návštevníci už začína a dá sa predpokladať, že do vysielania sa dostane už na jeseň.

Návštevníci však nebudú presnou kópiou Farmy, avšak mnohé prvky s ňou majú rozhodne spoločné. Tým základným je prostredie farmy ako vytrhnutej z minulosti, ktorú obývajú neznámi ľudia riešiaci jednak bežné práce súvisiace so starostlivosťou o hospodárstvo, ale aj vlastné problémy a medziľudské vzťahy. Účastníci šou Návštevníci ale budú musieť zabudnúť na akékoľvek výdobytky modernej doby, keďže im budú poskytnuté podmienky, aké ľudia mali v 19.storočí. To hovorí aj základný slogan reality programu – Návštevníci, cesta do minulosti.

Návštevníci nie sú vlastným programom JOJKy, ale licencovaným formátom. Ten pochádza zo škandinávskych krajín, kde sa vysiela pod menom ANNO. Napríklad v Nórsku je mimoriadne úspešný a lokálna televízia natáča už tretiu sériu.

Paradoxom na slovenskej verzií Návštevníkov je najmä to, že túto šou budú vyrábať presne rovnakí tvorcovia, ako Farmu na Markíze.

Novinky zo sveta TV
Určite ste už zaregistrovali videá Jamesa Cordena s megahviezdami, s ktorými si pospevuje ich najväčšie hity počas jazdy ..
18.7.2017
Let´s Dance sa po niekoľkoročnej odmlke hlási opäť o slovo a opäť na Markíze. Tá nám zatiaľ ponúkla 5 sérií tejto ..
11.7.2017
O tejto folklórnej súťaži, ktorú na naše obrazovky ..
7.7.2017
Jojka na leto plánuje uviesť na naše obrazovky niekoľko nových formátov. Jedným z nich bude aj nová zábavno-súťažná ..
29.6.2017
Áno je to tak, tv Markíza sa cez najslabšie mesiace v roku nechystá na nasadenie žiadnych veľkých noviniek. Vlajkovou ..
20.6.2017
Jednu z najúspešnejších kriminálok z produkcie Českej televízie Prípady 1. oddelenia uvedie už čoskoro ..
14.6.2017
Hoci sa tento seriál mal objaviť na obrazovkách už minulý rok, nakoniec sa tak stane až teraz a rovno ako jeden z hajlajtov ..
11.6.2017
Televízia sa pripravuje na svoj ďalší veľký televízny projekt a na naše obrazovky chce po novom priniesť aj slovenskú ..
7.6.2017
Trilógia pod názvom Záhradníctvo smeruje aj do slovenských kín, kedy 1. júna bude premiéra jej prvého filmu Rodinný ..
31.5.2017
Hokejisti Troch koruniek sa po 4 rokoch stali majstrami sveta. Výber pod vedením Rikarda Grönborga je novým ..
22.5.2017