JOJka šokovala Markízu. Na obrazovky prinesie alternatívu Farmy

JOJka spôsobila Markíze šok. Vyfúkla jej totiž na Slovensku populárnu reality šou Farma, ktorú uvedie v alternatívnom prevedení. Nábor na účastníkov šou Návštevníci už začína a dá sa predpokladať, že do vysielania sa dostane už na jeseň.

Návštevníci však nebudú presnou kópiou Farmy, avšak mnohé prvky s ňou majú rozhodne spoločné. Tým základným je prostredie farmy ako vytrhnutej z minulosti, ktorú obývajú neznámi ľudia riešiaci jednak bežné práce súvisiace so starostlivosťou o hospodárstvo, ale aj vlastné problémy a medziľudské vzťahy. Účastníci šou Návštevníci ale budú musieť zabudnúť na akékoľvek výdobytky modernej doby, keďže im budú poskytnuté podmienky, aké ľudia mali v 19.storočí. To hovorí aj základný slogan reality programu – Návštevníci, cesta do minulosti.

Návštevníci nie sú vlastným programom JOJKy, ale licencovaným formátom. Ten pochádza zo škandinávskych krajín, kde sa vysiela pod menom ANNO. Napríklad v Nórsku je mimoriadne úspešný a lokálna televízia natáča už tretiu sériu.

Paradoxom na slovenskej verzií Návštevníkov je najmä to, že túto šou budú vyrábať presne rovnakí tvorcovia, ako Farmu na Markíze.

Novinky zo sveta TV
Možno ste to už stihli zaznamenať, možno nie, ale JOJ tento mesiac uviedla neočakávane aj ďalší premiérový formát. Po ..
11.1.2018
Slovenská televízia sa opäť raz koprodukčne podieľa na výnimočnom filmovom počine, akým Tlmočník od ..
3.1.2018
Tak tak, prípravy novej Československej
27.12.2017
Momentálne sa na obrazovkách televízie Joj môžeme stretnúť s masívnou kampaňou na nový seriál Vlci, ktorý obsadí 2 ..
21.12.2017
Kedysi populárnym koncoročným programom na obrazovkách našich televízií už asi nadobro odzvonilo. Ešte donedávna tomu ..
15.12.2017
Ako posledná zverejnila svoje vianočné plány Slovenská verejnoprávna televízia. Hoci bude na obrazovkách chýbať ..
6.12.2017
Po vianočnom programe na Jojke vám chcem predstaviť sviatočný program druhej komerčnej slovenskej stanice – televízie ..
29.11.2017
Vianoce sa neúprosne blížia a my sme zvedaví, čo prinesú slovenské televízie počas najkrajšieho obdobia roka. Medzi ..
21.11.2017
Extrémne premeny sa zaradili medzi najúspešnejšie formáty Markízy v tejto jesennej sezóne. Čoskoro sa ..
14.11.2017
Naša verejnoprávna televízia sa podieľa na ďalšom zaujímavom počine a tým je pôvodný animovaný seriál pre deti – ..
8.11.2017