JOJka šokovala Markízu. Na obrazovky prinesie alternatívu Farmy

JOJka spôsobila Markíze šok. Vyfúkla jej totiž na Slovensku populárnu reality šou Farma, ktorú uvedie v alternatívnom prevedení. Nábor na účastníkov šou Návštevníci už začína a dá sa predpokladať, že do vysielania sa dostane už na jeseň.

Návštevníci však nebudú presnou kópiou Farmy, avšak mnohé prvky s ňou majú rozhodne spoločné. Tým základným je prostredie farmy ako vytrhnutej z minulosti, ktorú obývajú neznámi ľudia riešiaci jednak bežné práce súvisiace so starostlivosťou o hospodárstvo, ale aj vlastné problémy a medziľudské vzťahy. Účastníci šou Návštevníci ale budú musieť zabudnúť na akékoľvek výdobytky modernej doby, keďže im budú poskytnuté podmienky, aké ľudia mali v 19.storočí. To hovorí aj základný slogan reality programu – Návštevníci, cesta do minulosti.

Návštevníci nie sú vlastným programom JOJKy, ale licencovaným formátom. Ten pochádza zo škandinávskych krajín, kde sa vysiela pod menom ANNO. Napríklad v Nórsku je mimoriadne úspešný a lokálna televízia natáča už tretiu sériu.

Paradoxom na slovenskej verzií Návštevníkov je najmä to, že túto šou budú vyrábať presne rovnakí tvorcovia, ako Farmu na Markíze.

Novinky zo sveta TV
Hoci slovenská verejnoprávna televízia RTVS proklamovala v minulosti odhodlanie byť pri všetkých úspechoch slovenských ..
20.4.2017
Na Jednotke čochvíľa odštartuje nová zábavná show Záhady tela. Ide v podstate o rodinný vedomostný kvíz, ktorý ..
12.4.2017
Ako je už dobrým zvykom, apríl sa na televíznych obrazovkách stáva mesiacom kinopremiér. Televízna sezóna je už v plnom ..
4.4.2017
Už vám chýbala politická satira na televíznych obrazovkách? Tak táto správa je pre vás. Sedmička sa vracia po šiestich ..
28.3.2017
Markíza ďalej skúša napodobniť úspech svojho veľmi úspešného komediálneho seriálu Horná Dolná. Jej premiérové ..
22.3.2017
Míľovými krokmi sa blíži okrúhle jubileum výnimočnej panovníčky, manželky a matky Márie Terézie. Táto výrazná ..
15.3.2017
Premiéra výpravného seriálu 1890 sa neúprosne blíži. Tv Joj plánuje štart tejto série v týždeň jej pätnástych ..
7.3.2017
Markíze sa zatiaľ celkom nedarí podľa jej predstáv. Všetky doterajšie tohtoročné novinky (Divoký zapadákov, Baby boom) ..
1.3.2017
Už štvrtýkrát sa na obrazovkách Slovenskej televízie stretneme v letnom termíne aj s formátom Naj dedinka Slovenska. Jej ..
22.2.2017