Farma s poradovým číslom 15 je už na obzore, kedy?

Je to tak, po letnej prestávke sa na Markíze môžete tešiť na v poradí už 15. sériu obľúbenej realitnej šou Farma. Nástup jubilejnej edície je ohlásený hneď na začiatok septembra a tak ako po minulé roky sa pripravte na pár zmien, ktoré majú relácii pritiahnuť či aspoň udržať širokú fanúšikovskú základňu.

Farma je tu s nami už neuveriteľných 12 rokov. Prvýkrát sa dostala na obrazovky televízie v roku 2011, kedy na našom malom televíznom trhu spôsobila doslova malý divácky ošiaľ. A aj vďaka tomu je to momentálne najdlhšie vysielaná reality šou u nás. Najnovšia Farma u nás odštartuje už v pondelok 4.septembra v pondelok o 21.45.

Aké novinky môžete očakávať? Tak hlavne to bude nová téma, ktorá proti sebe postaví súťažiacich z troch rôznych generácií. Jedna skupina, takzvaná generácia X, budú farmári narodení pred rokom 1989. Druhá skupina bude pozostávať z účastníkov generácie Y – to znamená s ročníkom narodenia 90 a vyššie. No a tretiu najmladšiu skupinu bude prezentovať generácia Z – farmári narodení po roku 2000. Markíza tiež avizuje výrazne pozmenené pravidlá, ktoré majú prekvapiť  nielen samotných farmárov, ale určite aj diváka.

Čo o najnovšej sérii hovorí showrunner Farmy Lukáš Kodoň?

„Je to pätnásta Farma a tým pádom je veľmi náročné prísť s novým typom farmárčenia, ktorý sme tu ešte nemali. Historicky sme robili už husiu farmu, dvakrát sme mali salaš, minulý rok to bola farma budúcnosti a tento rok sme sa snažili nájsť niečo, čo na Farme ešte nikdy nebolo, a to je farmárčenie, ktoré prišlo zo zahraničia a ktoré priniesla moderná technológia. Minulý rok sme urobili prvý krok a naučili farmárov vyrábať elektrinu, tento rok na to prirodzene nadväzujeme a skúšame to využiť na zlepšenie farmárstva.“

Novinky zo sveta TV
Česko-slovenský animovaný film Keď život chutí sa len nedávno zúčastnil na prestížnom medzinárodnom festivale ..
11.6.2024
Skupina Markíza prichádza na mediálny trh s novou televíznou stanicou. Od leta 2024 sa tak na našich obrazovkách zjaví ..
8.6.2024
V utorok 28.mája bolo Teleráno na Markíze naozaj špeciálne. Po nepretržitých 20 rokoch spoločného účinkovania vo ..
3.6.2024
RTVS sa práve v týchto dňoch pustila do nakrúcania nového seriálu z atraktívneho lekárskeho prostredia. Dej sa bude ..
23.5.2024
Určite poznáte internetový seriál o dvoch kamarátkach z Východu, ktoré si prídu do Bratislavy plniť svoje sny. No ..
15.5.2024
Aktuálna séria Let’sDance na Markíze práve vrcholí, no priaznivci tejto divácky mimoriadne obľúbenej tanečnej šou ..
7.5.2024
Po veľkom diváckom úspechu historického seriálu Čas nádejí sa RTVS púšťa do ďalšieho zaujímavého projektu. Bude ..
25.4.2024
Už zanedlho sa na plátna kín dostane dobový životopisný film o legende československej hudobnej scény 70.-80. rokov ..
17.4.2024
Obľúbený seriál Výnimočná Nikol, ktorý na naše obrazovky úspešne uviedla televízia Markíza v prvej sérii ešte ..
9.4.2024